Skocz do zawartości

Cyna VIII o Puchar Kadrowej


raju

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

... :wink: a w piątek będą dogłębnie testowane :cool:

 

nielegala się upala :twisted:

 

jaki tam nielegal, jak róby praktycznie się nie zmieniają a tor znam na pamięć i chyba nie tylko ja :wink:

 

KERSZER w okolicy toru dostępny będzie dla wszystkich bezpłatnie :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na szuter tak, a na tor trochę twardziej, baaaardzo indywidualna sprawa, profi ustawiają zawias miesiącami a potem i tak było do kitu, bo zawias źle ustawiony.... :lol: jakby się urodził ,,prorok zawiasowy", który by każdemu dobrał zawias na pierwszy strzał, byłby miliarderem.....
Ja mojego SSa mam zamiar rozkręcić na maksa miękko na szuter a na tor skręcić do połowy mniej więcej. ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na szuter tak, a na tor trochę twardziej, baaaardzo indywidualna sprawa, profi ustawiają zawias miesiącami a potem i tak było do kitu, bo zawias źle ustawiony.... :lol: jakby się urodził ,,prorok zawiasowy", który by każdemu dobrał zawias na pierwszy strzał, byłby miliarderem.....
Ja mojego SSa mam zamiar rozkręcić na maksa miękko na szuter a na tor skręcić do połowy mniej więcej. ;)

 

chyba dobry wybór nastawów, powinno zabanglać :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś się orientuje ile zgłoszeń do biura już wpłynęło? bo zależy mi na wczesnym starcie ale nie wiem czy jest sens sie fatygowac do biura

 

Sens zawsze jest - biuro jest czynne w Słomczynie od 8-ej (ja urzęduję od 7-ej).

Emil PW :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomyliłeś (niestety) legace...

 

On nie ma 300, a co dopiero mówić o 400 KM.

 

wiem tak się tylko lekko nabijam :wink: Do tej pory jak był podział na wrx/gt/legac i Sti to zwykle ta pierwsza grupa klepała resztę wiec nie wiem czy nie powinienes ściemniac na BK ze masz prom kosmiczny i za wszelką cene zapisać sie do drugiej grupy z Sti-jajami i eNkami. Większe szanse na pudło bedą :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

emotorsport, Bo nigdy się jeszcze wokół pachołków nie kręciłem ;):mrgreen:

 

nie byłem jeszcze na Cynie, (z powodu wieloletniej emigracji) :lol: ale z filmików widać, że nie są to takie wolne pachołki....podkręć na wszelki wypadek ręczny :lol: do podcinek...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...