Skocz do zawartości

Cyna VIII o Puchar Kadrowej


raju

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

zalatwil sobie lape na amen tak jak ja :wink:

Albo i gorzej. Mój nożyk trochę większy jest :lol:

 

Jest dobrze, dzisiaj Paulinie udało się w końcu załapać, że rysunki prób, które jej przesłałem to rzuty z góry. Jest szansa, że do soboty będzie odróżniać "lewą lewą od lewej prawej" :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Echhh, mój kierowca niedomaga :evil: i mam ofertę jechać zamiast niego za kółkiem... waham się, bo nie dość, że beczek nie widzę, nie wiem która to prawa, a która to druga prawa to i żadnych umiejętności torowych, oprócz jazdy miejskiej :roll:

 

Masz jeszcze parę dni do Cyny to trenuj, bo przyjadę popatrzeć jak sobie radzisz :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja chyba jestem jakimś kobieco-forumowym wyjątkiem od reguły :grin: - prawa prawa jest prawa a lewa lewa jest lewa.

 

Chociaż... - to może być zasługa moich starszych braci, którzy w moim dzieciństwie szkolili mnie z orientacji w terenie, czytania mapy. Do dziś - nawet jadąc jako pasażer mam nawyk szukania za oknem punktów orientacyjnych i zerkania z ciekawością gdzie to się znajduję według mapy.

 

No i jeszcze te prawa prawa

... i jakiś kurs dziwnego gadania...

hamowanie lewy 2 plus...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Halo, halo, czy ktoś słyszał czy ktoś wie...chodzi o tą ziemną, ponoć nieprzejezdną próbę, z kwitów wynika, że jej nie będzie...czy się mylę?

 

będzie będzie - to jest ta próba za trybunami - przejezdna to ona jest tylko trzeba bardzo uważać żeby czegoś nie zepsuć... no chyba że ją wyrównali ale niech się wypowie kto ostatnio był w Słomczynie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Słomczynie jest błoto i nie wiem co zrobią do soboty . Mogę podjechać ciągnikiem do wyciągania ze śmietany , ale musicie mi pozwolić nim trochę podriftować . :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Słomczynie jest błoto i nie wiem co zrobią do soboty . Mogę podjechać ciągnikiem do wyciągania ze śmietany , ale musicie mi pozwolić nim trochę podriftować . :mrgreen:

 

my pozwalamy.....ale nie wiem jak się do tego radosnego pomysłu ustosunkuje organizator...:lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bylem wczoraj na slomce popatrzec na warunki no i powiem wam ze jest masakra.miekko i blotnisto na wszystkich probach

Wszystkie próby sa przejezdne normalnym autem FWD , na seryjnych oponach :idea::idea: Najbardziej udana Cyna była przy padającym deszczu gdzie część próby na torze "szła" przez środek po trawie " przez bardzo widowiskową górkę z zakrętem " :razz: Twardym trzeba być Vert a nie biadolic :mrgreen: Masakre z d. to bedziesz miał na polskim..... :cool: ..jak Cię ktoś dojdzie.... :mrgreen:

AK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...