Skocz do zawartości

Cyna VIII o Puchar Kadrowej


raju

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

pytanie do organizatorow / Pana Andrzeja - czy moge wystartowac autem bez zadnych dokumentów? Dokumenty sa w rejestracji i nie wiem czy wroca do mnie do soboty...

 

musisz miec OC i NW i badanie tehniczne - jak masz i bedizesz dowozil auto laweta na proby to moze Cie dopuszcza :mrgreen:

 

 

Elek - Cyna jest ewenementem - ile zalog by sie nie zjechalo to zawsze ok 14-15 masz rozdanie nagrod

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz wirtualnego pomuka :wink:

Czyli bezpiecznik won i tor oraz szuter jadę na pierwszym lub drugim pomarańczowym od dołu, a jak będą beczki na giełdzie to przed pierwszą szybki zjazd pokrętłem na unlock i........tył będzie pięknie zachodził jak w przegubowym Ikarusie :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przejechałem dzisiaj ten nowy Os. :twisted: ...i jak nie bedzie padało przez tydzień to bedzie :idea: ....1860m..same zakrety :mrgreen: , szeroko kolo 6m , bandy z piachu. Bedziecie zdziwieni jak to zobaczycie :razz: . Pilot sie przyda :mrgreen: Tor , to przy tym nowym Os-ie....to ..."pestka' :wink: FWD i inne nisko zawieszone i ospojlerowane prosze starac sie o niższe numery startowe....bo wam "rozkopią" trasę :!: i beda gorsze czasy...Przejazd toru Słomczyn bedzie jednokrotny bo sie nie wyrobimy z rozdaniem nagrod...do 14. Rysunki prób , regulamin i zgłoszenie niebawem na forum do pobrania.

AK

ps.nowy Os bedzie jak bedzie sucho. :idea: ..bo jak pada to auto nie chce skręcac po tej glinie :mrgreen: ...i jakis ciagnik trzeba by ściagnac :roll:

ps. :!: :!: :!: mozna startowac autem bez rejestracji :idea: ( teren prywatny ) ale trzeba wykupić NW na siebie , konkretnie na dzien 20 czerwca , impreza Cyna VIII , Tor Słomczyn

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W drodze wyjatku jest zgoda na zimowe :idea: ...mimo , że w regulaminie jest zakaz rowniez zimowych.... :cool:

Może warto zrobić update pierwszego posta i dopisać różne nowe ważne fakty:?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W drodze wyjatku jest zgoda na zimowe ...mimo , że w regulaminie jest zakaz rowniez zimowych....

 

no to zakładam na Pana Andrzeja odpowiedzialność :grin: jakieś zimowe zdzieruchy.... :grin: i poprosimy jakieś szczegóły tej ,,offroadowej" próby... :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybaczcie pytanie świerzakowi

Czy taki kompletny nowicjusz dysponujący jedynie wolnossącym foresterem US może również się dołączyć czy pozostaje obserwacja zmagań szanownych kolegów i wsuwanie wspomnianych kiełbasek.A jeśli już zostanę dopuszczony jakie są wymagania?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybaczcie pytanie świerzakowi

Czy taki kompletny nowicjusz dysponujący jedynie wolnossącym foresterem US może również się dołączyć czy pozostaje obserwacja zmagań szanownych kolegów i wsuwanie wspomnianych kiełbasek.A jeśli już zostanę dopuszczony jakie są wymagania?

 

Spokojnie możesz się przyłączyć. Ja w zeszłym roku startowałem Forkiem wolnym ssakiem i to jeszcze automatem. Wynik był cieniutki ale zabawa przednia. :wink: Także śmiało. :mrgreen: No limits. :twisted:

 

Odnośnie wymagań, to standard, czyli ubezpieczenia (w tym NW) i kaski.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja chyba mocno dotne slicki, ale czy to dobrze tak podpowiadac swoim rywalom na czym sie jedzie :mrgreen:

 

grygo, to Ty masz rywali? przyjedziesz, złoisz wszystkim tyłki i pojedziesz.... :lol:

 

niestety jestem tak chorobliwie zazdrosny, ze w kazdym samcu widze potencjalnego rywala do serca mojej ukochanej :lol:

 

a zloic dupe moge wszystkim, taaaak samo jak pewne ewo ostatnio na ornecie :lol:

 

adamiemaxie biorac pod uwage, ze ty budujesz auta a nie jezdzisz nimi to proponuje wyscig na dystanie prostej startowej toru w slomczynie...oczywiscie na piechote, wiec zaloz jakies tam sportowe trampki :mrgreen:

 

 

 

cc1230.jpg

 

:lol::lol::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...