Skocz do zawartości

jakie piwo? bo już mię mdli (międli) hi hi..


slesz

jaki browar?  

508 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie lub wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
Żywiec Bock, tfu jego mać...do mycia kibla się nawet nie nadaje. Zdziwłem się, bo nawet chmiel jest w składzie... a smakuje tak samo jak jasny Zywiec...kwaśna woda z posmakiem zgniłej szmaty.

 

dobrze wiedzieć bo wczoraj widziałem i myślałem czy brać :roll:

 

w weekend zostałem poczęstowany tym piwem i podtrzymuję wypowiedź DNL'a tego nie da się pić :?

 

-- Wt sty 24, 2012 10:04 pm --

 

Dziś piłem piwo Samson z Czeskich Budziejowic :mrgreen:

dobre jasne piwo... 4,9% alk... 11,8% wag...

Można kupić a Auchanie w Wola-Parku

 

Polecam :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem Ciechana Portera Grudniowego. Leżakowany 1095 dni, wypuszczone na rynek 1095 butelek...cena powala niestety ;(

Testy przeprowadzę, jak przyjdzie odpowiedni dzień ;)

 

-- 01 lut 2012, 00:11 --

 

Jako, że jutro nie pracuję, pora na kolejne testy, nie pierwsze, ale kolejne:

Staopramen Granat - piękny głeboki kolor (piwo półciemne), ładna gęsta piana, która przeszła w ciężki brązowy kożuszek ;) W smaku genialne. Lekko gorzkie, delikatne, jednolite w smaku, rzekłbym, że wrecz jedwabiste w smaku. Zdecydowanie miło gazowane - drobne bąbelki, które nie drażnią ozora ;)

Krusovice Cerne - poprawne ciemne słabe piwo (3,8%), bez szału zupełnie. Troszke bardziej kwaśne od Staropramena. NIezłe rozwiązanie, jak macie chęć na cieme słabe piwko, na chłodny wieczór .

Staroprawmen Premium - w toku ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...

Wrocławskie wszędzie tyle kosztuje. Przeciez to 10°:) idziemy do piwnej Europy , jak widzę. W moim źródełku na Woli likwiduja lodowke z Tyskim (tfuuuuu ) i ładują "piwa dziwne", co mnie niezwykle cieszy :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już wiem jaki jest mój ulubiony pub :

 

 

hmmm, widzę, że oferta zupełnie fajna. Musze gdzies kupić Pintę, bo jeszcze nie piłem, a strasznie się duzo naczytałem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DNL, a ja piłem prawie wszystkie Pinty - "Jak w dym", "Atak chmielu" i "Wesołych świąt". Poza czadowymi etykietami, smak i skład zniszczył wszystko. Od czasu wypicia Pint, zmieniło się moje spojrzenie na piwo :twisted:

 

Teraz Pinta wypusciła nową serie - inne nazwy, inne etykiety, inny kapsel. Z tego co pamiętam to są "Odsiecz Wiedeńska", "Dobry wieczór" iii i nie pamiętam. Zapraszam do Torunia do piwnego sklepu na ulicy Małe Garbary! Sklepik mały, ale jest tam wszystko!

 

A piliście Pszeniczniaka z Ambera? Mhhmm jeden z najlepszych piw pszeninczych jakie piłem!

 

+ zapraszam też do Torunia do knajpy - Jan Olbracht - sami warzą piwo, cały lokal urządzony "piwnie" - siedzi się w beczkach :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

slesz, książece... no złe nie jest, ale to jednak Kompania Piwowarska więc szału ni ma. Svyturys Baltic, Pszeniczniak, Edelweiss, Paulaner... to są dobre pszeniaki! Spróbuj tych :):D

 

+ Właśnie piję Saris'a Ciemnego. No do Grand Imperial Porter się równać nie może, ale dobre jest. Fajny posmak kawowy, troche jak nasz Kormoran Ciemny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jpol, Oj tak też piłem tego Franciszkanina. Bardzo dobry był! Paulaner smakuje mi szczególnie, kiedy jest promocja w Lidlu za jakieś 3/4 złote :twisted:

 

Szoko nie piłem, ale piłem Magnusa Czekoladowego z browaru jagiełło... paskudztwo. Podobnie jak miodowe z tego samego browaru. Te piwo miodu nie widziało :(

 

-- 10 maja 2012, o 20:45 --

 

jpol, Oj tak też piłem tego Franciszkanina. Bardzo dobry był! Paulaner smakuje mi szczególnie, kiedy jest promocja w Lidlu za jakieś 3/4 złote :twisted:

 

Szoko nie piłem, ale piłem Magnusa Czekoladowego z browaru jagiełło... paskudztwo. Podobnie jak miodowe z tego samego browaru. Te piwo miodu nie widziało :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Wczoraj w pewnej fajnej knajpce skusiła mnie promocja: 10 zł za czternastoprocentowe (!) piwo, tytułowane "Litewską siekierą". Piwa było co prawda tylko 0.2 l, ale to akurat dobrze: absolutnie nie mogę uznać go za smaczne. Chociaż koledze smakowało - może więc to po prostu "nie mój styl"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mikad, ale czuć było spiryt? Czy "naturalną" moc? Ja właśnie wypiłem piwo z mikro browaru Jan Olbracht z Torunia, o nazwie "Śmietanka toruńska". Jak ktoś lubi pszeniczne to.... to będzie miał orgazm. Poprostu KOSMOS! Coprawda 6 zł za 0,33 l ale jest GENIALNE! Jego dużą wadą jest to, że w minute go nie ma.. :? :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...