Skocz do zawartości

Impreza 2006 - c.d.


Xan8

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

w nawiązaniu do tematu na Forum "Subaru Impreza 2006" (http://forum.subaru.pl/viewtopic.php?t= ... sc&start=0) mam następujące pytania do Dyrekcji:

 

1. Czy ten face lifting to prawda, czy też kolejny fotomontaż jakiegoś Subarofana?

2. Jeśli to prawda - od kiedy tak zmieniony MY'2006 będzie dostępny w sprzedaży w SIP? Z tego, co wiem, samochody danego roku modelowego są już sprzedawane tuż pod koniec roku poprzedniego (np. MY'05 był dostępny w grudniu 2004).

 

Z góry dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam.

 

PS. Witam wszystkich na Forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...
  • Ojciec Założyciel

Niestety informacje oficjalne będą dostępne dopiero we wrześniu.

Przed dniemi prasowymi wystawy we Frankfurcie nie wolno nam, jako oficjalnemu przedstawicielowi FHI, niczego opublikować .

 

Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja moge jednak juz powiedziec, ze bedzie miala staly naped na cztery kola, silnik boxer, bedzie oferowana w roznych wersjach, w tym rowniez w wersji STI. Jesli chodzi o nadwozie to dostepne beda dwa typy: sedan oraz kombi. :mrgreen:

 

Ja z kolei wiem z wiarygodnych źródeł, że szyby w drzwiach będą bez ramek :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja moge jednak juz powiedziec, ze bedzie miala staly naped na cztery kola, silnik boxer, bedzie oferowana w roznych wersjach, w tym rowniez w wersji STI. Jesli chodzi o nadwozie to dostepne beda dwa typy: sedan oraz kombi. :mrgreen:

 

Ja z kolei wiem z wiarygodnych źródeł, że szyby w drzwiach będą bez ramek :mrgreen:

 

 

NIE :!: Mam nadzieje, ze to nieprawda :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja moge jednak juz powiedziec, ze bedzie miala staly naped na cztery kola, silnik boxer, bedzie oferowana w roznych wersjach, w tym rowniez w wersji STI. Jesli chodzi o nadwozie to dostepne beda dwa typy: sedan oraz kombi. :mrgreen:

 

Ja z kolei wiem z wiarygodnych źródeł, że szyby w drzwiach będą bez ramek :mrgreen:

 

 

NIE :!: Mam nadzieje, ze to nieprawda :cry:

 

Dlaczego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety informacje oficjalne będą dostępne dopiero we wrześniu.

Przed dniemi prasowymi wystawy we Frankfurcie nie wolno nam, jako oficjalnemu przedstawicielowi FHI, niczego opublikować .

 

Pozdrowienia

 

ale my Dyrekcji nie wydamy

 

Chyba trzeba będzie zatrudnic jakiegoś agenta: James Bond albo Eatan Hunt'. Już wiem idealny kandydat to Johnny English :twisted::twisted::twisted::twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szpieg chyba nie potrzebny - różne magazyny motoryzacyjne już tam mają wyspecjalizowane służby (swoich Jonny'ch Englishów :wink: ) - zajrzyjcie do wątku: http://forum.subaru.pl/viewtopic.php?t=102445

 

Nota bene - czy Moderator mógłby zamknąć któryś z wątków na temat nowej imprezy, prznosząc dyskusję na ten drugi? Nie chcę marudzić, ale zaczynam powoli dostawać rozdwojenia jaźni :lol: *

 

* A tak naprawdę roztrojenia, bo prowadzę dyskusję na temat nowej imprezy również poza tym Forum - Azrael, pewni się domyślasz, o co chodzi 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Sorry za odświeżanie tematu. Pierwsze wrażenie nowej imprezy miałem negatywne. W sumie sam nie wiem czemu. Teraz obejżałem parę zdjęć i wrażenie pozytywne. Żadncyh experymentów typu: okrągłe światła. Wciąż ta nieco agresywna linia, silne spojrzenie, poczucie stabilności towarzyszy Imprezie. Myślę że w tym samochodzie nie ma co kombinować. Odkąd powstała pierwsza Impreza był to po prostu idealny samochód. Każda kolejna odsłona była udoskonaleniem idealnego. Chociaż wersja MY 2001 to był zbyt wielki krok naprzód - dlatego wielu fanów marki było zawiedzionych nowym wizerunkiem. Jedyną wadą, wrodzoną zresztą, jest cena. No ale za jakość trzeba płacić. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...