Skocz do zawartości

lakiery zaprawkowe


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Dowiedzialem sie ostatnio, ze subaru nie dystrybuuje lakierow do naprawy drobnych uszkodzen, tzw. zaprawek. Dziwne to troche, bo inni znani mi producenci takie cos sprzedaja (w najgorszym razie trzeba kilka dni poczekac na sprowadzenie).

 

Zapytuje wiec, co wg SIP powinienem zrobic, kiedy znajde odprysk lakieru po uderzeniu kamienia? Poradzilem sobie dopasowujac lakier od hondy (akurat jest podobny). Ale to troche niepowazne.

Jeszcze bardziej niepowazna byla sugestia pana w serwisie, ktory polecil... specjalna kredke do lakieru... :shock:

 

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Dowiedzialem sie ostatnio, ze subaru nie dystrybuuje lakierow do naprawy drobnych uszkodzen, tzw. zaprawek. Dziwne to troche, bo inni znani mi producenci takie cos sprzedaja (w najgorszym razie trzeba kilka dni poczekac na sprowadzenie).

 

Zapytuje wiec, co wg SIP powinienem zrobic, kiedy znajde odprysk lakieru po uderzeniu kamienia? Poradzilem sobie dopasowujac lakier od hondy (akurat jest podobny). Ale to troche niepowazne.

Jeszcze bardziej niepowazna byla sugestia pana w serwisie, ktory polecil... specjalna kredke do lakieru... :shock:

 

Pozdr.

 

przy niewielkich zarysowaniach ( niezbyt głębokich ) kredka powinna pomóc. dostępna w sklepach zaopatrujących lakiernie.

 

jeśli potrzeba puszeczkę lakieru to jakim problem udać się do lakiernika? jest wiele firm zajmujących się takim dorabianiem lakieru. może troszkę więcej chęci?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli potrzeba puszeczkę lakieru to jakim problem udać się do lakiernika? jest wiele firm zajmujących się takim dorabianiem lakieru. może troszkę więcej chęci?

 

hmm polemizowałbym kto tu nie wykazuje dobrych chęci... :???: :roll: jeżeli załatwiam przeglądy i naprawy w ASO to oczekuje ze pomoga w roznych sprawach a nie bede latał po lakiernikach i szukał bo nie mam czasu i ochoty na takie zabawy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Dowiedzialem sie ostatnio, ze subaru nie dystrybuuje lakierow do naprawy drobnych uszkodzen, tzw. zaprawek. Dziwne to troche, bo inni znani mi producenci takie cos sprzedaja (w najgorszym razie trzeba kilka dni poczekac na sprowadzenie).

 

Zapytuje wiec, co wg SIP powinienem zrobic, kiedy znajde odprysk lakieru po uderzeniu kamienia? Poradzilem sobie dopasowujac lakier od hondy (akurat jest podobny). Ale to troche niepowazne.

Jeszcze bardziej niepowazna byla sugestia pana w serwisie, ktory polecil... specjalna kredke do lakieru... :shock:

 

Pozdr.

 

u mnie panowie w serwisie dopadli auto z pedzeleczkiem...w sumie nie widac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm polemizowałbym kto tu nie wykazuje dobrych chęci... :???: :roll: jeżeli załatwiam przeglądy i naprawy w ASO to oczekuje ze pomoga w roznych sprawach a nie bede latał po lakiernikach i szukał bo nie mam czasu i ochoty na takie zabawy.

Dokladnie tak. Od kilkunastu lat zaopatrywalem sie w zaprawki w (roznych) ASO i nigdy nie bylo problemow. A tutaj nagle okazuje sie ze nie ma i juz.

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A subaru niema jakichs numerow kolorow czy czegos takiego ? Bo mnie tez to czeka ale ja przyznam szczerze ze blizej mi do mieszalni lakierow niz do aso a i cena pewnie lepsza :P

Oczywiscie ze ma. Jest podany na tabliczce znamionowej samochodu.

 

Jak juz pisalem, pojechalem do hondy (poniewaz zauwazylem civica w podobnym kolorze :)). Odcien udalo sie dopasowac nawet dobrze, kosztowalo mnie to niecale 30PLN.

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
W NIemczych salony Subaru maja lakiery zaprawkowe w malych pojemniczkach z pedzelkiem, orginalne Subaru.

 

Czy istnieje możliwość sprowadzenia kilku takich puszeczek/ pojemników? Jeśli tak to ja byłbym zainteresowany kolorem blue mica, dokładnie 02C (z tego co wyczytałem na w/w tabliczce- WRX 02')

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
bo pablonas zaraz mnie wyedytuje... :???:

 

no chyba żartujesz! Skoro nie mają tego we własnej ofercie? Ja też jestem zainteresowany!

 

ps. Szkoda, że aż z USA trzeba sprowadzać. Fajnie by było gdyby ktoś mógł w Niemczech albo w UK kupić- szybciej i pewnie taniej :roll:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie panowie w serwisie dopadli auto z pedzeleczkiem...w sumie nie widac

 

To samo powiedziano mi dziś w sklepie Subaru. Po lekturze tego wątku do listy pytań do zadania dodałem pytanie o lakiery. Odpowiedziano mi, że nie ma lakierów do sprzedania, ale w razie czego subarowy lakiernik poprawi, co trzeba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Ile to ma procent metalika, perły czy czegoś tam jeszcze?

Jeśli będziesz dorabiał lakier w normalnej, porządnej mieszalni, w której będą mieli pojęcie o takim kolorze z tabliczki to na pewno powiedzą Ci (o ile zapytasz :twisted: ) w jakich on jest proporcjach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...