Skocz do zawartości

AUDIO DO WRX02(GŁOŚNIKI)


ALEX

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 82
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Jezeli chodzi o glosniki na przod to zestaw dwudrozny. Woofer 16 + tweeter. I teraz tak, nie wiem jak jest umieszczony tweeter w GT, ale w WRX/STi jest beznadziejnie ukierunkowany i w ogole nie warto tam wsadzac fajnego tweetera. Goraco polecam montaz w slupkach. Jest w nich duzo miejsca i nawet dosc gleboki tweeter miesci sie bez trudu.

W GT miejsce na tweetery jest przy rączce od otwierania dzwii (starsznie dziwne to miejsce), co patrząc na twój powyższy opis jest też źle ukierunkowany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwne to, ale w 99% aut fabryczne nagłośnienie to porażka do kwadratu. Traktowane jest totalnie po macoszemu. Tak jakby niesamowitą trudność sprawiało zrobienie kilku otworów montażowych pod sensownej wielkości głośniki. Co szkodzi takiemu jeleniowi projektantowi zostawienie miejsca w drzwiach na pełnowymiarowe głośniki 16,5 cm, dwa 10cm gdzieś w okolicach deski i dwa miejsca na tweatery w przednich słupkach skierowane na siedzących na przednich fotelach a nie gdzieś w kosmos. Ostatecznie jeszcze miejsce na głośnk centralny. Nieco inwencji i dwie 16,5 cm do tylnych drzwi (jak są) i też ze dwa gwizdki gdzieś na słupkach. Miejsce na subwoofer też by się przydało, ale jestem realistą i wiem, że dalej wszyscy producenci będą to mieli gdzieś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co mi sie podobało w Audi A4 z Bose system..Wszystko grało super, w bagażniku oryginalnie był schowany wzmacniacz. Całość dawała naprawdę extra efekt....a Subaru...jak patrzę na te papierowe głośniczki to przypominam sobie Poloneza :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...