Skocz do zawartości

AUDIO DO WRX02(GŁOŚNIKI)


ALEX

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 82
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Widziałęm że to się tak skończy.. ehh czy nie da się znaleźc kogoś od Audio kto nie będzie mi chciał naładować tony zbędnych rzeczy do auta? :-(((

 

 

Nie będzie wygłuszeń, szpachli na słupakch itp no way :-) A głosniki z tyłu bym chciał miec bo się przyzwyczaiłem w poprzednim aucie że z tyłu też muzyke pasażerowie słyszą i że mi coś gra z tyłu. U mnie są miejsca na głosniki przy tylnej półce eliptycze dośc duże z tyłu.

 

No to wladuj se glosniki w fabryczne miejsca, kable polacz izolacja i po sprawie. W czym zatem problem? Na pewno nie bedzie to gralo ladnie, ale zawsze lepiej jak kolwiek niz w ogole :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Azrael, jak masz ograniczone fundusze to lepiej zalozyc dwa pozadne zestawy glosnikowe (dwudrozne) do przodu, niz cztery watpliwej jakosci.

 

 

Tu nawet nie tak bardzo chodzi o fundusze co o charakter auta. To nie jest lansowozo-dupowóz z murzyńskim audio na 20'' chromach ;-) tylko dokładne przeciwieństwo.

 

Potrzebuję coś co będize gtrało na poziomie fabrycznego radia w takim Focusie czy innym sprzęcie tej klasy mnie to w zupełności wystarcza na moje potrzeby. Wystarczy że słyszę wsztskie ważniejsze instrumenty jak słucham sobie Mozarta w samochodzie a resztę umiem sobie w głowie dopowiedzieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to wladuj se glosniki w fabryczne miejsca, kable polacz izolacja i po sprawie. W czym zatem problem? Na pewno nie bedzie to gralo ladnie, ale zawsze lepiej jak kolwiek niz w ogole :)

 

Problem jest taki że ja się na tym nie znam, nie chce się bawić z kablami do Audi i nie iwem jakie głosniki kupic na pewno wśród takich za 99PLN też sa gówniane i lepsze. Kiedyś odjakiegoś guru od Audio słyszałem że w Mediamarkcie mieli przez czasjakiś za śmeiszne pieniądze jakieś naprawdę dobre głosniki. Poza tym u mnie w aucie np. kable i antena są zdecydowanie do wymiany a to jednak torchę rozbebeszania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak :-( dlatego nadal niemam nic grającego bo co pojadę do jakiegoś speca albo coś to mi wylicza co trzeba zrobić :-(

 

to nagłośnij Seja :wink:

 

To juz przerabialem :)

 

Nawet fajny system wymyslilem swego czasu do firmowego SC Van :) Z Subwoofer w tyle we wnece po kole zapasowym. Zapas w Vanie i tak jest montowany do kraty :) Piecyk raptem trzykanalowy (dwa kanaly na przod + sub). Za to system przedni to nie lada smaczek, gdyz jest to system trojdrozny. W drzwiach w specjalnie wykonanych panelach 16-to centymetrowe woofery. W fabyrcznych miejscach 10-centymetrowe sredniotonowki, a w slupkach 20-milimetrowe tweetery. Oczywiscie mozna sie bylo pokusic o drugi wzmacniacz i zasilac kazdy glosnik z oddzielnego kanalu, ale nie bylo sensu pakowac kasy w "robocze" autko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem wielbicielem Disco Polo :D Chcę tylko osiągnąc ładny bas w aucie....bez subwoofera i wzamcniacza!Jak dotąd udało mi się taka kombinacja tylko w Audi z Bose Sound System(mi sie podobało Michał :) ). Szukam fajnych głośników, które będą miały głęboki bas, a jednocześnie uniknę montowania dodatkowych subwooferów i wzamcniaczy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to wladuj se glosniki w fabryczne miejsca, kable polacz izolacja i po sprawie. W czym zatem problem? Na pewno nie bedzie to gralo ladnie, ale zawsze lepiej jak kolwiek niz w ogole :)

 

Problem jest taki że ja się na tym nie znam, nie chce się bawić z kablami do Audi i nie iwem jakie głosniki kupic na pewno wśród takich za 99PLN też sa gówniane i lepsze. Kiedyś odjakiegoś guru od Audio słyszałem że w Mediamarkcie mieli przez czasjakiś za śmeiszne pieniądze jakieś naprawdę dobre głosniki. Poza tym u mnie w aucie np. kable i antena są zdecydowanie do wymiany a to jednak torchę rozbebeszania.

 

Zadzwonie do Ciebie w przyszlym tygodniu, to cos wymyslimy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A głosniki z tyłu bym chciał miec bo się przyzwyczaiłem w poprzednim aucie że z tyłu też muzyke pasażerowie słyszą i że mi coś gra z tyłu. U mnie są miejsca na głosniki przy tylnej półce eliptycze dośc duże z tyłu.

Jak idziesz na koncert to tez siadasz tylem do sceny :?: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem wielbicielem Disco Polo :D Chcę tylko osiągnąc ładny bas w aucie....bez subwoofera i wzamcniacza!Jak dotąd udało mi się taka kombinacja tylko w Audi z Bose Sound System(mi sie podobało Michał :) ). Szukam fajnych głośników, które będą miały głęboki bas, a jednocześnie uniknę montowania dodatkowych subwooferów i wzamcniaczy

 

Pomecze moich specow od spikerow, to moze cos doradza, ale pamietaj, ze Audi A4 to duzo lepiej wygluszone auto od Imprezy, a w pustej puszce jaka sa drzwi Subaru ladnego basu nie osiagniesz, wiec choc troche maty wygluszajacej jest wskazane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak myslicie, da się to zrobić samemu (bez doswiadczenia) czy trzeba sporo zapłacić (jakieś 550zł za komplet)...?

 

Komplet czego?

Tyle na początek krzyknęło Extreme Car Audio z Wrocka za wygłuszenie Dynamatem przednich drzwi. teraz zeszli na 350chyba, za blache, pod głosnikami, tapicerke i dziury... Trochę szkoda kasy... Chyba fundusze beda ograniczone a trzeba zapodać jakiś sprzet.

 

Samemu da się wygłuszyć?

 

PS Michał, skontaktuje sie na PW. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak idziesz na koncert to tez siadasz tylem do sceny :?: :wink:

 

 

Na koncercie to w ogóle inna para kaloszy. I inne słuchanie muzyki. Ale generalnie to ważniejsze kto gra i jak gra a nie to czy to jest mega hiper-super sala koncertowa :-) Chociaż jeżeli chodzi o instrumenty to mogę sie parę godzin zachwycać dźwiękiem jakiegoś :-) Może kiedyś będę bogaty i będe miałw trasy jakieś LEgacy Spec-B czy cos i tam będę miał jakieś mega-wyppasione audio ale Cossie to nie takie auto :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak myslicie, da się to zrobić samemu (bez doswiadczenia) czy trzeba sporo zapłacić (jakieś 550zł za komplet)...?

 

Komplet czego?

Tyle na początek krzyknęło Extreme Car Audio z Wrocka za wygłuszenie Dynamatem przednich drzwi. teraz zeszli na 350chyba, za blache, pod głosnikami, tapicerke i dziury... Trochę szkoda kasy... Chyba fundusze beda ograniczone a trzeba zapodać jakiś sprzet.

 

Samemu da się wygłuszyć?

 

PS Michał, skontaktuje sie na PW. :)

To już drugi mękoła z konatktem na PW :)

Michał,wybacz nam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...