Skocz do zawartości

Impreza WRX Ś.P. Blue76 w magazynie GT


Polini

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć!

 

Na prośbę Niuńki wrzucam artykuł poświęcony Imprezie WRX Ś.P. Krzyśka "Blue76" Kłuska, który ukazał się w tym tygodniu w magazynie GT (05/2009).

 

Bardzo fajny materiał upamiętniający pasję i zaangażowanie Krzyśka w budowę tego Subaraka. Polecam.

 

PS Mam nadzieję, że nikt nie będzie miał za złe wrzucenie tego skanu, ma on zachęcić zainteresowanych materiałem do nabycia papierowej wersji, co by nie żerować na pracy wydawcy. Nie chcę nieprzyjemności z tytułu wrzucenia skanu, stąd jest on w słabej jakości. (Żeby nie było wątpliwości - nie jestem z nim związany.)

 

PPS Auto jest nadal na sprzedaż.

 

hawkeye1.th.jpg

hawkeye2u.th.jpg

 

Pozdr,

Grzesiek

 

[*]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze sie myle, ale uwazam ze w artykule powinno byc choc jednym słowem wspomniane o Krzyśku co pełniej by uczciło jego pamięc...

 

mi też tego zabrakło :roll: :???:

I ja po przyczytaniu textu, pomyślałem o tym samym smutek.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze jego rodzina nie zyczyla sobie puszczania takich informacji do prasy. Moim zdaniem jest ok.

Z całym szacunkiem, ale napisałeś głupotę.

 

Agnieszka chciała żeby ten materiał powstał, jak w innym wypadku mieliby zrobic np. zdjęcia?\

 

Sądzę, że magazyn GT nie jest miejscem na wspomnienia, bo to komercyjne wydawnictwo dla fanów tuningu (i szpachli). Na wspomnienia lepszym miejscem jest nasze forum, bo tu poznaliśmy Krzyska. No i serce każdego z nas.

 

Ja bym nie winił nikogo za to, że w tekście nie ma wiele o Blue.

 

[*]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Owszem, artykuł w GT jest "ogłoszeniem sprzedaży" i spełnia swoją funkcję.

 

Magazyn GT trafia do specyficznej grupy ludzi, stąd nie ma co doszukiwać się tam megaprofesjonalizmu.

 

Jak ktoś ma ochotę poczytać wzruszające historie to polecam czasopismo "Moja historia" lub "Świat wyznań".

 

Artykuł nie jest z pewnością wyjątkowy dziennikarsko a już napewno nie chwyta za serce bo nie po to został napisany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...