Skocz do zawartości

Nie parkuj jakby świat należał tylko do Ciebie


junasz

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 142
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

A co do jasnej ciasnej sajgonki mają wspólnego do parkowania :?: :twisted:

wiesz żeby iść zjeść, będzie trzeba zaparkować, nigdy nie wiadomo jak Ci się to pójdzie :twisted:
Radekk, myśle że "Spamerr Obrzartuchh" bedzie w sam raz
nie chcę mi się Ciebie słuchać, idę coś zjeść :razz:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dziękować :)

 

Oto dwóch "delikwentów" z zeszłego tygodnia. Na tym samym miejscu.

 

 

O ! - z okna jesteś w stanie zobaczyć czy za przednią szybą nie ma identyfikatora (to odnoście poloneza) ?

 

A wątek przeczytał dokładnie...? :twisted:

 

Nie ma identyfikatora. Ma moją chamską naklejke na szybie, którą sam nakleiłem. A skoro to zrobiłem to musiałem być obok auta i doskonale wiedziałem, ze zadnego identyfikatora tam nie ma, ani zadnej naklejki z wózkiem...

 

Fotka jest zrobiona z domu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś na Poznańskiej w Warszawie zaparkowałem w bramie - nie było mnie 3 minuty. Zabierałem inwalidkę z wózkiem . Jak wyjechałem z bramy wózkiem , to miałem kajdanki na kołach . Nie oceniajmy zbyt pochopnie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym idiotą mocne... ale dobre :smile:

- chociaż jak już ktoś słusznie zauważył - czasem sytuacja "wymusza" nieodpowiednie parkowanie. Rzecz jasna zawsze trzeba starać się to zrobić tak, aby nie utrudniać innym (kiedy wiozę babcię pod drzwi przychodni włączam awaryjne, wysadzam ją pod samymi drzwiami a sama ruszam w poszukiwaniu miejscówki - zamiast np stanąć jak mi się podoba... Z powrotem ta sama operacja - awaryjne itd... ale babcia ma 90 lat i ledwo się porusza) - sorry za OT

 

Źleparkuję też jest w porządku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ano widzisz, a ja tam mieszkam.

 

Pod czwóreczką? No to witam sąsiada, oby tylko nie ten co mnie ostatnio zalewał :twisted:

 

[ Dodano: Pon Maj 11, 2009 8:10 am ]

Nowe naklejki wydrukowane. Niedługo pewnie kolejne zdjęcia, bo "talentów" na ulicach jak wiadomo nie brakuje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...

Apropos naklejek - mogę zasponsorować ryzę takiego papieru samoprzylepnego, co się zrywa po kawałeczku. Swego czasu drukowałem takie nalepy ochronie u mnie na osiedlu, bo się parkowanie gdzie popadnie pleniło - no i już się nie pleni :twisted: Nie ma lewara, żeby to zedrzeć na sucho, trzeba pomoczyć, a nieczęsto śpieszący się gamoń ma przy sobie konewkę :roll:

 

Ale kotlecik wyszedł... No cóż, jak ktoś chce wznowić akcję to może się przyda :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gwidon napisał/a:

No cóż, jak ktoś chce wznowić akcję to może się przyda

Policja wznowi akcję bo na uliczkach osiedlowych itd mają zgodnie z nowelizacją Prawa o Ruchu Drogowym obowiązywac te same zasady co na drodze publicznej :cool:

Nareszcie. :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...