Skocz do zawartości

Nie parkuj jakby świat należał tylko do Ciebie


junasz

Rekomendowane odpowiedzi

Nie podoba mi się jednak napiętnowanie kierowcy który okrakiem stoi na linii , bo nie wiemy co było gdy parkował

A jakie to ma znaczenie? Ja odpuszczam takie miejsca żeby potem ktoś się ze mnie nie napieprzał, nawet na miejscach dla ludzi z dziećmi i wózkami nie parkuję przy markecie, żeby ktoś nie pomyślał, że tam wpieprzył się jakiś cwaniak :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 142
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Nie podoba mi się jednak napiętnowanie kierowcy który okrakiem stoi na linii , bo nie wiemy co było gdy parkował
ale gdy widzę jak parkuje, albo jadę na parking pod uczelnią z samego rana który raczej był pusty i stoi taki typ, to raczej wątpliwe że wcześniej nagle był parking pełny i był zmuszony tak stanąć.

Zresztą choćby pod uczelnią widuję często tych samych misczuf kierownicy którzy parkują zabierając kilka miejsc, przypadek? Wątpię :roll:

Na miejscach do parkowania po skosie jak nagle jakiś typ stanie po skosie, ale w drugą stronę niż wszyscy, to też nie jego wina?

:razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z wszystkimi przedmówcami , ale zwracam uwagę na to że czasami jesteśmy zmuszani do takiego a nie innego zachowania . Czasami stoi popsuty pojazd , a czasami dwa samochody zajmują tak miejsca , że ten trzeci musi stanąć okrakiem . Jeszcze nigdy nie udało mi się na tych parkingach stanąć za pierwszym razem i poprawiam . W galerii Kazimierz autem podjeżdżałem do końca , a tył zawsze wystawał 15 cm . Parkingi są dobre dla imprez , ale OBK na niektórych jest za duży .

 

[ Dodano: Nie Kwi 19, 2009 9:13 pm ]

Te parkingi są za małe , ale i tak nigdy nie zaparkowałem na miejscu dla inwalidy , czy po skosie , bo to chamstwo ! Nie wszyscy jednak potrafią parkować i należy odróżnić chamstwo od braku umiejętności .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

marek-szulczyk oczywiście nie chodzi o to żeby każdemu który wystaje parę cm od razu walnąć taką nalepkę, ale jak widać typowo że ktoś stanął bo mu się nie chciało bardziej skręcić kierownicą, albo podjechać bliżej samochodu obok, tylko zostawia między jednym i drugim samochodem po 1.5m wolnego to już mi ręce opadają. Oczywiście nie każdy ma jakieś wielkie umiejętności, ale jak trzeba zaparkować prostopadle, bądź po skosie do drogi to można by się wysilić, bo nie ma w tym nić trudnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Echhhh... to ja sobie żartobliwe słów parę napisałem, a akcja znaczna robić się zaczyna :shock:

No to podpowiem : blokujący (znaczy - kiedyś blokujący :lol: ) wielokrotnie i złośliwie mój garaż zmuszani byli do mozolnego zmywania z przedniej szyby dużego napisu "GARAŻ !!!" poczynionego grubym, czarnym, tzw. niezmywalnym flamastrem. Zawsze można coś takiego w schowku wozić... ot tak, na wszelki wypadek. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Nie chce być (przynajmniej na początku) zły i złośliwy. Wystarczy że znajdą się na stronie z odpowiednim podpisem i wyjasnieniem - dlaczego tak jak zaparkował(a) jest źle.

 

99.95% parkujacych nie ma pojecia o takiej stronie i nigdy sie nie dowie, ze tam jest. poza tym tak szczerze, to niewielka kara byc jednym z tysiaca zle zaparkowanych srebrnych focusow (civicow, mondeo, cokolwiek popularnego :wink: ) na jakiejs stronie odwiedzanej przez 0.0001% spoleczenstwa polskiego, z czego 0.000001% ma szanse znac nas przynajmniej z widzenia i byc moze skojarzy wlasciciela samochodu. :wink:

 

ja jestem za naklejkami :)

 

[ Dodano: Nie Kwi 19, 2009 11:10 pm ]

tu gdzie zyje (UK) popularne jest przyklejanie takich kartek na bocznej szybie dosc upierdliwym klejem
ja właśnie o czymś takim myślę, tylko przyklejać na przednią szybę na wysokości wzroku :mrgreen:

 

Tu sie moze policja doczepic, bo stwazasz zagrozenie taka naklejka.. A jesli komus bedzie sie spieszyc to i pojedzie z takim kleksem na szybie i jeszcze kogos zabije, ludzi bez wyobrazni nie brakuje niestety.. :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Nie chce być (przynajmniej na początku) zły i złośliwy. Wystarczy że znajdą się na stronie z odpowiednim podpisem i wyjasnieniem - dlaczego tak jak zaparkował(a) jest źle.

 

99.95% parkujacych nie ma pojecia o takiej stronie i nigdy sie nie dowie,

Z ulotką za wycieraczką o tresci: "znajdz sie na www.cośtamcośtamcośtam.pl" sie dowie :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naklejka nie byłaby duża, żeby nie ograniczać zbytnio widoczności jakby ktoś zechciał z nią jechać, ale żeby wkurzała i docelowo musiał się z nią pomęczyć żeby zerwać

Z ulotką za wycieraczką o tresci: "znajdz sie na www.cośtamcośtamcośtam.pl" sie dowie :mrgreen:
ale co to zmieni, ulotkę wywali i dalej będzie tak samo parkował, a jak kilkanaście razy będzie musiał się pomęczyć odklejając naklejkę to może za którymś razem się wysili i zaparkuje dobrze :razz:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak a'propos tematu-

 

c198f7f4aeb609f1med.jpg

9130d053fff62355med.jpg

 

Fotka strzelona przed chwilą. W tym rejonie rzeczywiście przydałoby się więcej miejsc parkingowych, ale to chyba nie powód, żeby parkować w ten sposób (w tym tyg. już 3 raz chyba tam tak parkuje- mistrz/-yni !). To jedyna droga, którą może przejechać np. śmieciarka (oczywiście teraz nie przejedzie). Gdybym miał taką wlepkę zaraz bym wyszedł i wkleił "na partyzanta" :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Napisałam to już w wątku o najgłupszej rejestracji, ale tutaj też się nadaje :wink: :

 

Dla tych co nie kojarzą, to jest "prawie" Długa w Gdańsku, tam gdzie stoją jest absotutny zakaz ruchu :wink: .

20090428.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawiązujac do tematu. Jestem nałogowym ścigaczem osób, które stają na miejscach dla niepełnosprawnych. Mam zrobione naklejki (przyznam, że z niezbyt grzecznym tekstem), naklejam i robię fotki. Jak spotkam takiego "kawalarza", który akurat parkuje albo odjeżdza staję przed maską i biję brawo i ironicznie pokazuję kciuk do góry. Postaram sie wrzucic pare zdjęc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lepiej nie, ban murowany :)

 

Z każdym drukowaniem staram się pisac coś innego. Ostatnio było coś w stylu:

 

Jesteś [autocenzura] idiotą. Skoro nie masz siły ruszyć swojej tłustej du... zaparkuj lepiej na srodku ulicy. Fotka auta i rejestracji zrobiona do kolekcji. Następnym razem nauczka będzie ostrzejsza. A teraz pozwalam spalić się ze wstydu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BMSTeam, a gdzie to drukujesz? Moze bede tego potrzebowal w hurtowych ilosciach...

 

Drukuję w domu. Naklejki - 100 arkuszy po 12 szt naklejek to koszt 25 zł. Z hurtem nie do mnie, ale jak gdzieś zamówisz to ja się piszę na partię, hehe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...