Skocz do zawartości

Kiedy ruszył oficjalnie SIP?


IWAN

Rekomendowane odpowiedzi

To wiem,że w okolicach 2000, ale mi chodzi o konkretnie kiedy oficjalnie jako SIP sprowadzali pierwsze Imprezy a kiedy sprowadzali np poprzez zakup w jakiejś Szwajcarskiej SIP nowego i przytarganie do PL bo u nas nie było SIP, albo nie mógł jeszcze sprowadzać.

Wiem, że takie praktyki były prowadzone bo mam takie auto saprowadzone w 99 przez obecnego oficjalnego dealera SUBARU dla konkretnego klienta oraz takie co było zakupione bezpośrednie przez właściciela za granicą w salonie SUBARU i przywiezione.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli w sierpniu ruszył, dzięki bardzo. :)

 

Ciekawi mnie jeszcze kiedy zostały oficjalnie sprzedane pierwsze GTeki w SIP i ile było ich wogóle sprzedanych, jeśli ilośc to nie tajemnica.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WRC fan złośliwec z Ciebie :evil: nie przypominam sobie, żeby SWRT było tak opisywane w Plejadach...

myślałem raczej o czymś typu rok po roku jak wyglądała sprzedaż, którzy dealerzy, serwisy zaczynały działalność, w co SIP się w poszczególnych latach angażował, z czyjego wsparcia korzystał, kogo wspierał, jakie były trudności, sukcesy, po prostu spisane całe 5 lat widziane oczami historyków 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to poruszyłem faktycznie ciekawy temat...ale co na to Dyrektor :?: :?:

A Dyrektor na to... wyjechal :wink: .

 

Z tego co zaobserwowalem to nie ma Szanownej Dyrekcji juz od jakiegos czasu wiec jest szansa, ze wkrotce sie pojawi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ojciec Założyciel

Gdy swego czasu zaanonsowałem swoja nieobecność na Forum tłumacząc się koniecznością wyjazdu zarzucono mi, że się chwalę międzynarodowymi wojażami.

Tym razem zrezygnowałem z tego rodzaju zapowiedzi. Gwoli wyjaśnienia, bez podawania państw, w kórych byłem:

- najpierw u siebie

- później na pewnym rajdzie zakończonym sporym sukcesem naszego teamu

- następnie na pewnej dość znanej międzynarodowej wystawie samochodów.

 

Do rzeczy.

SIP powstał istotnie w sierpniu 1999 z inicjatywy koncernu Emil Frey AG, będącego m.in. importerem Subaru w Szwajcarii, w Niemczech, Francji, Czechach i na Węgrzech.

Pierwsze samochody (po homologacji itd) zostały wydane klientom w październiku 1999.

W sumie w tym roku przekazaliśmy nabywcom 22 samochody.

 

Łączę pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdy swego czasu zaanonsowałem swoja nieobecność na Forum tłumacząc się koniecznością wyjazdu zarzucono mi, że się chwalę międzynarodowymi wojażami.

Tym razem zrezygnowałem z tego rodzaju zapowiedzi. Gwoli wyjaśnienia, bez podawania państw, w kórych byłem:

- najpierw u siebie

- później na pewnym rajdzie zakończonym sporym sukcesem naszego teamu

- następnie na pewnej dość znanej międzynarodowej wystawie samochodów.

 

..... no to mamy nowy konkurs, gdzie Dyrekcja była kiedy jej nie było 8) i to jest konkurs tylko dla tych co się domagali konkursu w którym będzie trzeba użyć "mózgownicy" 8) :lol: ........

 

pozdr. mk.si

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to gdzie mam przesłać odpowiedzi na powyższe pytania :?: :twisted:

 

konkurs dla adminów :?: ale jak to tak :?: ma się dwóch bić o jedną nagrodę gdy tutaj ponad 1000 musi o jedną walczyć, cosik mnie tu nie pasi :shock: tylko żadnych banów za wolność słowa

 

wracając do tematu to ja bym się jednak chciał dowiedzieć jak to było rok po roku z tą historią SIPu :!: Padre prosim o więcej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

konkurs dla adminów :?: ale jak to tak :?: ma się dwóch bić o jedną nagrodę gdy tutaj ponad 1000 musi o jedną walczyć, cosik mnie tu nie pasi :shock: tylko żadnych banów za wolność słowa

 

...a kto powiedzial, ze bedziemy sie bic. My sie dogadamy kto teraz wygra, a potem bedziemy domagac sie rewanzu i w ten sposob podzielimy sie rowno :wink: :twisted::D hehehehe

 

Co do historii. Moze Padre zrobi nam (w miare mozliwosci czasowych oczywiscie) historie SIP w pigolce i zamiescimy nie tylko na Forum, ale i na stronie. Sam chetnie przeczytam jak to bylo od poczatku "oczami Padre" :wink: 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdy swego czasu zaanonsowałem swoja nieobecność na Forum tłumacząc się koniecznością wyjazdu zarzucono mi, że się chwalę międzynarodowymi wojażami.

Tym razem zrezygnowałem z tego rodzaju zapowiedzi. Gwoli wyjaśnienia, bez podawania państw, w kórych byłem:

- najpierw u siebie

- później na pewnym rajdzie zakończonym sporym sukcesem naszego teamu

- następnie na pewnej dość znanej międzynarodowej wystawie samochodów.

 

..... no to mamy nowy konkurs, gdzie Dyrekcja była kiedy jej nie było 8) i to jest konkurs tylko dla tych co się domagali konkursu w którym będzie trzeba użyć "mózgownicy" 8) :lol: ........

 

pozdr. mk.si

 

 

ja wiem ja wiem ja wiem :lol: :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...