Skocz do zawartości

Moje Subarowe zboczenia


chojny

Rekomendowane odpowiedzi

A czy zdarza się Wam na dużych parkingach rozglądać się za innymi Subaru i próbować zaparkować obok nich? Bo mi tak. :oops:

 

yyy...cos mówiłeś :?: :?: niestety do tej pory ani jeden nie był oswiniaczony,abym miał pewność 100% ,że to swojak forumowy czy cuś :D

 

-- Pt wrz 09, 2011 10:39 pm --

 

 

 

-- Pt wrz 09, 2011 10:40 pm --

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio z moją dziewczyną zrobiliśmy sobie konkurs pt. "Kto pierwszy zobaczy/usłyszy Subaru". Zasady konkursu -> kto zarejestruje naocznie bądź nausznie subaraka, krzyczy "Subaru !!". No i wyszło ostatnio kilka fajnych sytuacji m.in. jedziemy do sklepu, cisza w samochodzie, zauważam Imprezę 4 samochody dalej i krzyczę "Subaru !!" pokazując palcem przed siebie. Moja dziewczyna o mało zawału nie dostała bo ją tak przestraszyłem :P:D:mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio z moją dziewczyną zrobiliśmy sobie konkurs pt. "Kto pierwszy zobaczy/usłyszy Subaru". Zasady konkursu -> kto zarejestruje naocznie bądź nausznie subaraka, krzyczy "Subaru !!". No i wyszło ostatnio kilka fajnych sytuacji m.in. jedziemy do sklepu, cisza w samochodzie, zauważam Imprezę 4 samochody dalej i krzyczę "Subaru !!" pokazując palcem przed siebie. Moja dziewczyna o mało zawału nie dostała bo ją tak przestraszyłem :P:D:mrgreen:

 

mialem taki sam konkurs z rodzicami i bracmi jak jechalismy w góry :D 50 SUBARYNEK :D I wszystkie zobaczone przeze mnie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Amstaff23, a zabrałeś piwko do sprawdzenia oleju :?:

 

Żebym się na tą drugą połowę nie spieszył, to pewnie by się połączyło "kolację" z czynnościami serwisowymi ;)

 

-- Pn wrz 12, 2011 9:37 pm --

 

Ja mam w domu: A W MOIM TO KIEDY SPRAWDZISZ.[ http://emoty.blox.pl/resource/bat_angel.gif ]

 

U mnie to samo, ale ja zawsze mówię: Ty masz Toyotę, tam się nigdy nic nie psuje ;) I wilk syty i owca cała, bo ja mam z bani, a żona dumna, że ma taką dobrą furę :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zboczenie? To spójrzcie na godzinę mojego posta :P :wink: :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Mnie się nadal nie wydaje, żeby to było jakieś zboczenie, albo choroba. Ty po prostu lubisz wcześnie wstawać, lub późno z imprez wracasz.:)

 

-- Wt wrz 13, 2011 12:43 pm --

 

A czy zdarza się Wam na dużych parkingach rozglądać się za innymi Subaru i próbować zaparkować obok nich? Bo mi tak. :oops:

Powiem tak.. Pracuję dodatkowo w pewnej parafii jako organista. Czemu to piszę, bo na zdjęciu autka pod kościołem - moje i.... proboszcza:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...