Skocz do zawartości

Moje Subarowe zboczenia


chojny

Rekomendowane odpowiedzi

szkoda,że nie mam seja to bym sam zobaczył o co wam chodzi :D 6 bar na szmatach z tyłu :?:

 

a co powiększania trzody,dzisiaj z "majlof" wpadlismy do sklepu,moja Kasia upatrzyła ładne ciuchowe cuś ,a jak zobaczyliśmy zawieszke na ciuchu to decyzja była natychmiastowa:BIERZEMY :!: Kaś ma fajny ciuch a ja kolejny gadżet do świnioka :mrgreen:

Inna kwestia wytłumaczenie sprzedawczyni o co chodzi ze świnkami w subru ,oj ciężko.

 

PYTANIE: czy osobie niezarazonej idzie w ogóle objaśnić tę trzodę na lusterkach,i w ogóle :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PYTANIE: czy osobie niezarazonej idzie w ogóle objaśnić tę trzodę na lusterkach,i w ogóle

 

Ja mówie wszystkim, że świniak bo zeżre wszystko co jej się wleje do koryta. A naklejki, żeby się kojarzyło. Poza tym świnka z naklejki spogląda kątem oka na portfel właściciela, żeby go przy odrobinie nieuwagi wydrenować.

Tłumaczenie o mandze nie przynosi skutku :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PYTANIE: czy osobie niezarazonej idzie w ogóle objaśnić tę trzodę na lusterkach,i w ogóle :?:

 

 

Ostatnio za nami jechał znajomy mojej żony, wraz ze swoją połówką.

Wysiadamy, a koleś do mnie:

 

"Tak jedziemy za wami, a żona do mnie:

- Patrz, ludzie często przyklejają sobie z tyłu samochodu różne naklejki na znak tego, czym

się zajmują/interesują. Strażaka, motocykl, szybowiec itp. Patrz co oni mają, o co tu chodzi :?: " :mrgreen:

 

Później musiałem się tłumaczyć...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PYTANIE: czy osobie niezarazonej idzie w ogóle objaśnić tę trzodę na lusterkach,i w ogóle :?:

 

 

Ostatnio za nami jechał znajomy mojej żony, wraz ze swoją połówką.

Wysiadamy, a koleś do mnie:

 

"Tak jedziemy za wami, a żona do mnie:

- Patrz, ludzie często przyklejają sobie z tyłu samochodu różne naklejki na znak tego, czym

się zajmują/interesują. Strażaka, motocykl, szybowiec itp. Patrz co oni mają, o co tu chodzi :?: " :mrgreen:

 

Później musiałem się tłumaczyć...

Z hodowli trzody? :P:mrgreen: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jestem subarocholikiem- andre82

Podobno trzeba mnie leczyć :shock: (opinia rodziny i znajomych) a ja się nie dam! Czułe słowa ,głaskanie po kierownicy czy błotniku słuchanie jak bokserek mruczy zaglądanie pod maskę codziennie to przecie normalne zachowanie posiadacza Subaru kilka kubków portfel bluzy czapki smycz do kluczy i strona startowa the forum czy to jest chore? narzeczona już 2 lata wypomina urlop nad morzem który zamiast tydzień trwał 3 dni więcej nie dałem rady wytrzymać bez maleństwa musiałem wrócić bo co to za urlop bez Subaru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko byłoby dobrze, gdyby nie to, że jak zaciąłem, to chciałem od razu dać gaz, a pedały przestały się kręcić i straciłem równowagę :twisted:

 

Ja obstawiam że jednak turbina przestała pompować :mrgreen:

Ja bym jednak panewkę obstawiał :twisted:

 

Moim zdaniem to jak nic dmuchneło uszczelkę :roll: :twisted::):)

 

Jak nic przeniesienie napędu...za dużo niutów i skrzynia klękła :roll: :P

 

BTW, ja codziennie rano mówie do MissPiggy "Hej Bejbe" :P

 

laweta i do ASO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem przypadkiem klinicznym i nadziei żadnej już dla mnie nie ma... :(:twisted:

 

Jedziemy dzisiaj rano do pracy, przed nami jakiś mały dostawczak, biały z czerwonym napisem na boku. Napis widzę pod małym kątem, więc do końca nie wiem co jest napisane... ale w myślach zaczynam czytać od pierwszej litery: A... p... exi...

Zaraz zaraz, jakie kurna znowu apexi... Apteka, ty durniu (karcę się sam... :twisted::P ).

 

:oops::P 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobno trzeba mnie leczyć :shock: (opinia rodziny i znajomych) a ja się nie dam!

 

 

Mi też tak mówią :P

 

Czułe słowa ,głaskanie po kierownicy czy błotniku słuchanie jak bokserek mruczy zaglądanie pod maskę codziennie to przecie normalne zachowanie posiadacza Subaru

:( Też bym tak chciał :(

 

-- Pt sie 26, 2011 11:33 am --

 

pogłaskać i pozaglądać :( puki co moge posluchać jak forumowicz Niebieski708 od czasu do czasu przejedzie obok mojego bloku :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...