Skocz do zawartości

OES dla zawodników i amatorow mazury- szutry 15 -17 maja


vert

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.mam zamiar zrobic trening dla osó z autami z klatami (lub osobami odpowiedzialnymi bez klatek) na mazurach. Niedaleko Rynu.

Odcinek Rybical - Mrowki ok 7 km oesu.dawny oes kormorana.jezdzilem tam z klientami.bazą oseu jest nie zamieszkany camping nad samym jeziorem rynskim.spimy w pieknym pensjonacie obok odcinka u pana reszczynskiego (teleekspres) www.sarmacja.pl pokój 2 osobowy ok 200pln.

zezwolenia od wójta 1000pln,równiarka 500 pln.

zabezpieczenie tamtejszej policji 500 pln.

impreza szkoleniowa nie zarobkowa,do treningu i odpoczynku od codziennosci.

park serwisowy jest nad samym jeziorem,mozliwe jedzenie zrobione przez lesniczyne(mamy tam szlaki przetarte)

wszystkie koszty do podzialu i wgladu.

chetnych zapraszam na pw lub maila.b.dubowski@medicalspace.pl

max 10 aut.meldunek w piatek.jazda w sobote cala i niedziele(sprawdze mozliwosc tej niedzieli jeszcze pod wzgledem czasowym bo ludzie do kosciola jezdza).wieczorem powrót.

okoliczne widoki i oesy fantastyczne.trenuja tam`: czopik,bebenki,karnabal etc.

wymagana opona szutrowa(chyba ze sie umowimy i WSZYSCY jezdzimy na zimowce).jest tam rowno bez kolein.mozliwosc wyrownania przed treningiem.

prosze zobaczyc strone pana reszczynskiego bo da to wglad w pejzaze.

jezeli inny termin( majowy bardziej odpowiada) zapraszam do dyskusji

 

WNIOSKOWANA opcja to karetka ( i slusznie) do wynajecia z rynu.koszt ok 300 pln.za dzień

ze strony mojej i norwega: namiot zamykany ze stolikami dla uczestnikow plus namiot serwisowy.podnosnik,klucze,powietrze do kól.

KONTO:

 

Bartłomiej Nastalski

83 1050 1025 1000 0022 8809 8615

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 304
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Byłem tam i w ośrodku i na oesach, po prostu bajka, szkoda ze termin mi nie pasuje bo bym sie napewno wybrał. Bolus nie strasz ludzi że tylko na szutrówkach, ja jeździełem na zwykłych zimówkach i było ok :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lub osobami odpowiedzialnymi bez klatek

 

To ja. :mrgreen:

 

vert, rozumiem, że liczysz raczej na GT-ki i Imprezy. Ja bym bardzo chętnie przyjechał ale na takie imprezy mam tylko małe Justy (bez klatki). Jeśli to nie stanowi przeszkody, to bardzo chętnie przyjadę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Edwin termin mozemy zrobic majowy !

rpw ja jade saxo wiec z justy nie ma problemu.

pisze tylko o odpowiedzialnosci ludzkiej bo jezdzimy miedzy drzewami zakret w zakret.

 

mam taki pomysł zróbmy wstepna liste a termin sobie dostosujemy wg.dogodnych terminow.

 

1.vert-saxo

2.norveg GT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rpw ja jade saxo wiec z justy nie ma problemu.

 

vert, ale gdzie moje Justy do Twojego Saxo. :mrgreen: Ale zaryzykuję i dopiszę się do listy. :mrgreen:

 

1. vert-saxo

2. norveg GT

3. carfit

4. rpw - Justy

 

Odnośnie terminu, to rzeczywiście miejmy na uwadze imprezę u Michaela.

Jeśli o mnie chodzi termin majowy byłby super.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

vert, czyli jak rozumiem przy 10 autach cena to ok 200 pln/osoba bez noclegu?

 

Bardzo wstępnie się piszę o ile uznasz, że jestem wystarczająco odpowiedzielny :wink: Jeśli nie postawię w tym terminie auta na blacharkę to chętnie z Wami pośmigam.

 

1. vert-saxo

2. norveg GT

3. carfit

4. rpw - Justy

5. pablonas - GT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maciek tak jak napisalem jesli znajdzie sie 10 osob to termin dogadamy.

kwieciem maj jest o tyle dobry ze brak tam totalnie jeszcze ruchu turystycznego a co za tym idzie wieksze bezpieczenstwo .

na calym oesie i tak sa tylko 3 boczne wyjazdy z kempingow.zabezpieczenie wyglada tak ze na koncu i poczatku oesu stoja auta z CB plus ludzie przy wyjazdach rowniez z radiami.\

szubru,tomir zapraszam oczywiscie do pomocy i ogladania

 

TERMIN DO DYSKUSJI prosze ew. o wpisywanie dogodnego weekendu.liste zamknal bym za 2 tygodnie bo skladanie kwitow o zgode troche trwa plus trzeba wczesniej wyslac pismo do gminy,policji,lesnictwa, etc

 

picie wodki z panem wojtkiem reszczynskim do rana nad jeziorem-bezcenne :twisted:

 

 

czyli jak rozumiem przy 10 autach cena to ok 200 pln/osoba bez noclegu?

 

Bardzo wstępnie się piszę o ile uznasz, że jestem wystarczająco odpowiedzielny :wink: Jeśli nie postawię w tym terminie auta na blacharkę to chętnie z Wami pośmigam.

 

1. vert-saxo

2. norveg GT

3. carfit

4. rpw - Justy

5. pablonas - GT

6.maciej longota - peugot 206 rc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Macie "chińskie" ostrzeżenie od Michaela :roll: :cool:

 

Michael:

Przypominam cwaniaczki, że 24 KWIETNIA to el grande impreza u mnie, i jak ktoś z listy się wytasuje to zostanie negatywnym bohaterem mojego następnego filmu, oraz przy każdej możliwej okazji będę mu rozcieńczał wódkę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ogromna prosba.

prosze o dopisywanie sie do listy ze wstepnym pomyslunkiem czy zeczywiscie chcecie wziac w tym udzial.odcinek jest szutrowy,twardy ale dla kozakow co edwin potwierdzi bo robil ze mna co-drive.oczywiscie sluze z edwinem pomoca i szkoleniem.natomiast jest tam rajdowo a nie kjs.organizujemy to tam bo mamy przetarte szlaki z papierami,policja,etc.z doswiaczenia wiem rowniez ze trudno znalezc odcinek 7 km. z tylko 3 wjazdami bocznymi i to od strony jeziora( campingu) z tad pomysl macka longoty o karetke na wszelki wypadek.robimy trening a nie spot subaru.tak jak napisalem ja pojade saxo ew subaru ale oba auta z klatka i systemem gasniczym.bede weryfikowal stan aut i umiejetnosci was na miejscu.jesli stwierdze ze nie dajecie sobie rady nie pozwole startowac samemu.

 

TERMINY DO WYBORU PRZEZ NAS:

24-26 KWIECIEN

8-10 MAJA

15-17 MAJA

 

potem jest rajd agapit a potem treningi zawodnikow z RSMP przed polskim dlatego jestesmy w pewien sposob ograiczeni.

 

Prosze tez o wpisywanie ludzi ktorzy chca potrenowac szczerze.niech nie wpisja sie osoby ktore pisza moze bede.przyjmuje tylko powazne wypadki losowe od rezygnacji.jesli powstanie lista bede prosil o zaliczki.tak jak napisalem wchodzi w gre cala lista pozwolen i nie ma smiania.

 

sciskam-vert

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PROSZE O WPISANIE DOGODNEGO TERMINU !

 

1. vert-saxo lub gt sti (termin bez znaczenia) -klatka

2. norveg GT (termin bez znaczenia)

3. carfit STI-klatka

4. rpw - Justy

5. pablonas - GT

6.maciej longota - peugot 206 rc-klatka

7. piter_s - 318is-klatka

8.harwester-subaru

9.kulig

10. jabar,m.wrc-logan.-klatka

11.skandynaf

 

wpisujcie sie po przemysleniu,mamy 2 tygodnie na weryfikacje sprzetowo czasowe.w przypadku jesli zostana tylko 3 auta dzielimy koszty na 3.to istotne !

 

wpisujcie sie na razie tak jak wam pasuje.podzielimy najwyzej grupy na terminy.

mysle o naprawde fajnym treningu,zabawie ale dla osób MYŚLACYCH.to ze sie nachlamy to jasne ale wierzcie mi ze jazda 100km/h w zakretach miedzy drzewami wywołuje wielka kupe ! :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Verciu, wysłałem do ciebie maila dziś rano ale widzę że nie uwzględniłeś mnie w liscie ....

 

pozwalam sobie sie dopisać w takim razie :mrgreen:

PROSZE O WPISANIE DOGODNEGO TERMINU !

 

1. vert-saxo lub gt sti

2. norveg GT

3. carfit STI

4. rpw - Justy

5. pablonas - GT

6.maciej longota - peugot 206 rc

7. piter_s - 318is

8.harwester-subaru

9.kulig

10. jabar,m.wrc-logan.

11.skandynaf

12. Bryku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TERMINY PROSZE WPISYWAC PASUJACE !

1. vert-saxo lub gt sti

2. norveg GT

3. carfit STI

4. rpw - Justy

5. pablonas - GT

6.maciej longota - peugot 206 rc

7. piter_s - 318is

8.harwester-subaru

9.kulig

10. jabar,m.wrc-logan.

11.skandynaf

12. Bryku

13.emotorsport

14.felix

15.sobocin - lada vts !

 

termin ktory odpowiada sporej grupie to 8-10 maja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...