Skocz do zawartości

ZLOT PLEJAD 2009


guma

Rekomendowane odpowiedzi

Filmik jest tak nudny

nie chciałem tego pierwszy mówić :lol:

również oczekiwałem czegoć w stylu "woow :shock: :cool: "

a dano nam taką zwykłą, suchą relację, nawet nie poskładaną high-tech i ten non stop monotonny podkład muzyczny :neutral: , no ale może tak ma być

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

to będzie 1 kółko czy może więcej

 

kółka będziemy kręcili do upadu :mrgreen:

 

szubaru napisał/a:

zaraz się okaże ,zasiadam do oglądania

 

Czekam na streszczenie

 

najwięcej to widać Forka w dieslu :wink:

 

jeśli zamiarem reżysera było pokazanie wszystkich lub prawie uczestników i ciekawych miejsc to się udało .faktem jest,że trochę jest to nudne ale co zrobić :idea:

 

fajnie jest szukać znajomych na filmie chociażby gdzieś w tle w którym nawet nasz pojazd na chwilkę się pojawił (pomimo innej marki :wink: ) :mrgreen:

 

Apal, sesja w przymierzalni :cool: :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałem film w całości . Produkcja mnie nie zachęciła do wyjazdu na PLEJADY . Razem ze znajomymi stwierdziliśmy , że impreza jest mocno przereklamowana . Trzeba zatrudnić fachowca do robienia filmu i montażu .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Produkcja mnie nie zachęciła do wyjazdu na PLEJADY .
Myślę, że ta produkcja nie ma do niczego zachęcać. To jest tylko mała pamiątka. Nie każde zdjęcie z wakacji wychodzi dobrze i nie znaczy to wcale o tym, że urlop był nieudany.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie mieliśmy zamiar wybrać się ze znajomymi , którzy w ub roku zanabyli subaru za moją namową . Po obejrzeniu filmu stracili ochotę na wyjazd . Stwierdzili , że są fajniejsze imprezy . Ja uważałem , że impreza może i fajna , ale film nie przekonuje .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuje pokazac im zdjecia z galerii uzytkownikow z tego tematu - na pewno zmienia zdanie

Tak zrobię .

Ja tylko komentowałem film a nie plejady . Oglądałem , ponieważ chcieliśmy się wybrać na imprezę i tyle .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja uważałem , że impreza może i fajna , ale film nie przekonuje .

 

dla osób niezwiazanych z forum czy nie będących uczesnikami zlotu film jest... dość nudny. :???:

 

Brakuje teledysku, takiej 3 minutowej zajawki, po której ogladającemu po głowie chodzi tylko jedna myśl... "Nie ma bata... melduje się na nastepnych Plejadach!!" :twisted:

 

Że tak porównam to do oglądania wyścigów F1, na których zawsze zasypiam ale teledyski z poszczególnych wyscigów dostepne na stronie oficjalnej zawsze podnoszą cisnienie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja uważałem , że impreza może i fajna , ale film nie przekonuje .

 

dla osób niezwiazanych z forum czy nie będących uczesnikami zlotu film jest... dość nudny. :???:

 

Brakuje teledysku, takiej 3 minutowej zajawki, po której ogladającemu po głowie chodzi tylko jedna myśl... "Nie ma bata... melduje się na nastepnych Plejadach!!" :twisted:

 

Że tak porównam to do oglądania wyścigów F1, na których zawsze zasypiam ale teledyski z poszczególnych wyscigów dostepne na stronie oficjalnej zawsze podnoszą cisnienie :wink:

 

film jak film, ostatnio sie tak nudzilem na Titanicu :razz:

racja teledysk by sie przydal - szybszy z dobra muza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

film absolutnie nie oddaje atmosfery plejad nie sugeruj się

 

potwierdzam :mrgreen:

 

Brakuje teledysku, takiej 3 minutowej zajawki, po której ogladającemu po głowie chodzi tylko jedna myśl... "Nie ma bata... melduje się na nastepnych Plejadach!!"

 

zgadzam sie :cool:

 

 

Może Michael coś zmontuje...

 

raczej tego nie zrobi ,aktualnie jest innym projektem mocno zajęty :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To w ramach walki ze zbyt dużą frekfencją.

To znowu wywołałem dyskusję . Na plejadach nie byłem , ale miałem zamiar się wybrać w tym roku . Wyraziłem opinię na temat filmu . Teraz potrzebuję argumentów , aby przekonać swoją rodzinę do kilkudniowego wypadu na imprezę integracyjną w takiej formie . Nie chodzi mi o przekonanie do subaru , bi jeżdżę nimi już 18 lat , ale do samej imprezy . :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...