Skocz do zawartości

ZLOT PLEJAD 2009


guma

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

to prawdziwe gwiazdy Plejadowe jesteście :mrgreen: :mrgreen:
no ba :mrgreen:
Primi, Twoja wioska jest jednak bliżej, ja dostałam dzisiaj 2 sztuki, jeszcze nie oglądałam :wink: .
ja też dostałem dzisiaj - tym razem 2 sztuki Plejad, a w jednych 2 płyty. Nie nadążam już za działem marketingu SIP, ostatnio 3 gazetki teraz 2 :???: :mrgreen:
Bardzo dobry termin. Będzie można zrobić sobie wycieczkę znad morza w Góry Świętokrzyskie :)
Miałem sobie odpuścić następne plejady, ale jak obejrzałem to chyba jednak się skuszę, tym bardziej że widzę, że już ekipa z Trójmiasta się zbiera :wink: W plejadach przeczytałem, że tym razem impreza integracyjna ma zostać zadaszona :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To czekamy na gory świętekrzyskie - jeszcze tylko dwa miesiace i siadam za kierownica. Od 4 tulam sie jak sierota po przystankach i tramwajach. Chociaz nie narzekam bo dojazd do pracy to tera 15 minut a korki na Pulawskiej coraz bardziej abstrakcyjne.

Ale w czapce subaru paraduje !!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MAM!!! :mrgreen:

Nawet "butków" nie zdjąłem a film włączyłem :) jak ta "Tradycja" u Barei:)

 

Faktycznie moment z plecakiem to prawdziwy rodzynek :) Z komentarzem fotografa tuż przed.... :mrgreen:

 

Najwięcej widać na terenowej Bartkafi z Madzią...a niech im będzie - ładne dzieci są :)

 

Według mnie film kiepsko zmontowany w porównaniu z tymi z poprzednich lat - bez polotu, w ogóle nie porywa i nie trzyma w napięciu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najwięcej widać na terenowej Bartkafi z Madzią...a niech im będzie - ładne dzieci są

 

 

Niech to jasny szlag trafi :idea: bo jeszcze nie mam żadnej płytki.

Widać moja wioska jest dalej od dalszości :evil:

 

[ Dodano: Sro Gru 23, 2009 12:53 am ]

jednak mam :idea:

 

nie pamiętałem jaki adres do korespondencji podałem :roll:

 

na razie obejżałem tylko terenową no i widzę, że tam brylują Marcin z Olą i grzegorzp :cool:

 

No ale przejazd przez plecak rzondzi :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szubaru, tak się martwiłeś, że nie będzie Was widać, a jesteście na filmie parę razy - jak chcesz mam extra CD - piąty numer dostałem po raz drugi z dwoma płytkami

 

to czekam niecierpliwie na tego listonosza co się tak opóźnia :idea:Andremil, dzięki za propozycję :smile: już wróciłeś od bratanków :wink: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dwie otrzymuja Ci, w przypadku których z nazwiska pilota wynika, że jest on obcą osoba dla kierowcy.
Chyba jednak nie, moja lepsza połowa ma moje nazwisko, a ja i tak dostałem 2 płyty.

No cóż, od każdej reguły są odstępstwa (które ją potwierdzają).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

plejadek - ja mam az 4 plyty moge podeslac ci jedna

 

Spoko, muszę odszczekać, ze skrzynki dzisiaj wypadł znowu ten sam numer "Plejad" tym razem z dwiema płytkami :grin: czyli, że mam powiedzieć swojej szacownej, że jest mi osobą obcą. :???: aż taki odważny to ja nie jestem.

 

U mnie to samo : Plejady bez filmu

 

Tak mniemam, że jeden numer "Plejad" dostałem jako członek klubu Subaru, a ten z płytkami jako uczestnik ostatniego zlotu. Może u ciebie jest podobna sytuacja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...