Skocz do zawartości

ZLOT PLEJAD 2009


guma

Rekomendowane odpowiedzi

Niczego się nie nauczyłeś przez te lata

 

do wyników należy sie odpowiednio przygotować, przyjąć płyny we właściwych ilościach :twisted:

 

 

pasiak za bluzga dla podtrzymania mitu o równości i sprawiedliwosci na świecie :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ma.... je.... o ży.... wi... Ty pr.... mo... gn.... !

Mało jeszcze o życiu wiesz Ty ... dalej się nie odważę, wyobraźnia podpowiada zbyt wiele rozwiązań :mrgreen::mrgreen:

 

wersja na wesoło:

Mam jedn o żywe wierto :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyniki są już na stronie Zlotu

 

Patrzę i oczom nie wierzę, pierwsza piątka wolnychssaków w klasyfikacji generalnej uplasowałaby się na miejscach od 8-go do 12-go.

Gratulacje dla nas wszystkich.

 

"JAK SIĘ MA JAJA NIE TRZEBA STI-jaja" :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Ciężko mi "kredensem" z waszymi Imprezkami konkurować :wink: \Ale za to ja przyjemnie :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma.... je.... o ży.... wi... Ty pr.... mo... gn.... !

:mrgreen::mrgreen::mrgreen:

 

poproszę o literkę uzupełniającą do "pr...." i "gn...." na PW :mrgreen:

 

Na PW poszło :P

 

[ Dodano: Czw Cze 18, 2009 3:42 pm ]

Ma.... je.... o ży.... wi... Ty pr.... mo... gn.... !

 

 

Myślę, że jutro bedę wiedzieć już dużo więcej :twisted:

 

Jutro będzie dal Ciebie krótsze niż zazwyczaj bywa jutro, ale za to niezapomniane :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciężko mi "kredensem" z waszymi Imprezkami konkurować :wink:
Ja to jestem pod wrażeniem Twoich czasów tym tym.... kredensem :mrgreen: Szkoda, że na żywo nie miałem okazji pooglądać, na poprzedniej cynie i na plejadach mieliśmy zbyt odległe numery.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciężko mi "kredensem" z waszymi Imprezkami konkurować :wink:
Ja to jestem pod wrażeniem Twoich czasów tym tym.... kredensem :mrgreen: Szkoda, że na żywo nie miałem okazji pooglądać, na poprzedniej cynie i na plejadach mieliśmy zbyt odległe numery.

 

To teraz w sobote weźmy sobie bliższe i jeszcze PiotrkaŻ.

"Kredensowi" coś amortyzatory już odmawiają posłuszeństwa, ale po 145 tyś polskich dróg to chyba norma ? :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciężko mi "kredensem" z waszymi Imprezkami konkurować :wink:
Ja to jestem pod wrażeniem Twoich czasów tym tym.... kredensem :mrgreen: Szkoda, że na żywo nie miałem okazji pooglądać, na poprzedniej cynie i na plejadach mieliśmy zbyt odległe numery.

 

Tu se paniczki tak nie wlewajcie, bo wam powiadam to że Feliks was porobił to nie dziwota, ale to ze młody sandstorm z Poznania co jedna ręką kieruje, a druga urocza pilotek trzyma za kolanko :P

 

:mrgreen::mrgreen::mrgreen:

 

sandstorm Wielkopolska gratuluje wyniku !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla (spróbuję parę załóg wymienić): ...sympatycznej załogi nr23 z szosowej podobno zaglądającej czasem na forum...

 

Primi - dzięki! My również pozdrawiamy!!!

 

To były nasze pierwsze plejady i było całkiem fajnie, poza kilkoma niedociągnięciami organizacyjnymi i ... pogodą :roll:

 

Na szczęście rekompensatą było miłe towarzystwo. Pozdrawiamy wszystkich Plejadowiczów, a w szczególności załogi z trasy szosowej: nr 19 (Lorda Tomira i Mastera Firka - niech moc będzie z Wami :wink:), oczywiście nr 20, 21 i 29 oraz Tygryska i Kajta!

 

Co do rywalizacji, to dość ciężko było walczyć z niektórymi "dłubanymi" wynalazkami. Ale za rok się poprawimy :twisted:

 

Do następnego miłego :grin:

 

Primi - mamy kilka zdjęć dla Ciebie. Ale to już na PW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To teraz w sobote weźmy sobie bliższe i jeszcze PiotrkaŻ.

Ja planuję przybyć o świcie :mrgreen: Muszę zaraz po cynie wracać do Gdańska więc chciałbym skończyć szybko przejazdy, zjeść kiełbachę, odpocząć i wracać do domu. Dacie radę przyjechać z rana :?: :mrgreen:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Primi - dzięki! My również pozdrawiamy!!!

O fajnie, że zajrzeliście na forum :cool: zapraszamy częściej.

Zaraz wyśle Ci na PW mojego maila i z niecierpliwością będę czekać na zdjęcia :cool: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dacie radę przyjechać z rana

Ja wpadne ale tym razem jako widz. Mam jedyna i niepowtarzalną okazję, aby przyjrzec sie konkurencji (czytaj Wam) i nauczyć jeżdzić kręciołki, bo je z Wami przegrywam :evil: Potem rok na trening i ... kolejne Plejady :)

 

[ Dodano: Czw Cze 18, 2009 4:41 pm ]

Ciężko mi "kredensem" z waszymi Imprezkami konkurować

Oprócz Bzykowego jest jeszcze jeden szybki kredens (w tym roku nr.9). W tym roku był drugi a dwa lata temu mnie złoił i wygrał klasę.

Hej mistrzu - odezwij się wreszcie :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma.... je.... o ży.... wi... Ty pr.... mo... gn.... !

:mrgreen::mrgreen::mrgreen:

poproszę o literkę uzupełniającą do "pr...." i "gn...." na PW :mrgreen:

Na PW poszło :P

strach pisać na publiku co mi przyszło do głowy jak zobaczyłam te dodatkowe literki..oboje byśmy dostali banana z forum :mrgreen:

Jutro będzie dal Ciebie krótsze niż zazwyczaj bywa jutro, ale za to niezapomniane :P

Przemo..to brzmi prawie jak groźby karalne..ale jak dostaniemy po bananie to dam Ci alibi :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat:

Jutro będzie dal Ciebie krótsze niż zazwyczaj bywa jutro, ale za to niezapomniane :P

 

Przemo..to brzmi prawie jak groźby karalne..ale jak dostaniemy po bananie to dam Ci alibi :wink:

 

dla Intaka za stary pryk jestem więc czuje się bezpieczny :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eMTi, w sobotę wrzucę na tubę wycięte przejazdy.. bez podkładu (swoją drogą jakaś masakra z tą muzyką :roll: przecież się na tym nie zarabia :roll: )

mam jeszcze jakieś inne (ze 3) załogi z pekaesu z drugiego dnia i GÓRALA z Łodzi w mrongoville

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

jak robiłem te zdjęcia to nawet o tym nie myślałem :roll: , ale to dobry pomysł z tym porównaniem, moi staruszkowie w swojej Impezce kcom zmienić kółka - bedo mieli materiał do przemyśleń :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...