Skocz do zawartości

ZLOT PLEJAD 2009


guma

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Rozumiem, że z Poznania. Jeśli tak to możemy ustalić punkt zborny: u was albo u nas. Co prawda my jedziemy tylko do Turośli ale do Myszyńca możemy gnać razem - troszkę znam tą trasę bo często jeżdźę do Łomży.

 

Izotom - chetnie bysmy sie podlaczyli, ale chyba zle zrozumiales kogiiego. We srode 10tego o 17tej wyplywamy z Newcastle (Wyspy Brytyjskie, jak ostatnio sprawdzalem); prom przyplywa do Amsterdamu (Holandia) w czwartek rano > gonitwa przez Holandie i Niemcy (gdzie mialo nastapic spotkanie z TJjem) > spotkanie z Radekkiem, co to nieistnieje w okolicach Poznania > bieg przez plotki (czy inne TIRy i koleiny) na Mazury. Bedziemy w Robert's Porcie mega pozno w czwartek i raczej delikatnie zoorani po transeuropejskiej eskapadzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Izotom - chetnie bysmy sie podlaczyli, ale chyba zle zrozumiales kogiiego

No to źle zrozumiałem Kogiiego. Ja zawsze jeżdżę; A2 do zjazdu na Łęczyce, dalej do Kutna, Płocka (od Gostynina do Płocka trochę ciasno) i dalej na Ciechanów, Przasnysz i Myszyniec. Później już Mrągowo i Mikołajki. Trasa może nie najkrótsza ale najczęściej około 90 km/h mam średnią, tak że te 450 - 500 km w 5 godzin przejeżdżam - jeszcze tam za przejazd nie płaciłem :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... Ja zawsze jeżdżę; A2 do zjazdu na Łęczyce, dalej do Kutna, Płocka (od Gostynina do Płocka trochę ciasno) i dalej na Ciechanów, Przasnysz i Myszyniec. Później już Mrągowo i Mikołajki. Trasa może nie najkrótsza ale najczęściej około 90 km/h mam średnią, tak że te 450 - 500 km w 5 godzin przejeżdżam - jeszcze tam za przejazd nie płaciłem :wink:

 

Aż taki kibel jest przez Gniezno, Toruń, Olsztyn, że nadkładasz 60km ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aż taki kibel jest przez Gniezno, Toruń, Olsztyn, że nadkładasz 60km ?

 

8 lat jeżdżenia w tamte rejony nauczyło mnie omijać tą trasę. Reszta rodziny zresztą też unika tej trasy.

Ok przekonałeś mnie :wink:, w sumie masz racje małe szanse na procesje na trasach szybkiego ruchu :lol:, ale jak będzie kibel :twisted: ... to będzie pretekst do wypicia wspólnego browara :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale jak będzie kibel ... to będzie pretekst do wypicia wspólnego browara

 

Nie ma sprawy

 

[ Dodano: Czw Cze 04, 2009 10:08 pm ]

mac paul,

Jadący z Poznania dajcie typ jaką trasę wybrać ?

 

Ja zawsze jeżdżę; A2 do zjazdu na Łęczyce, dalej do Kutna, Płocka (od Gostynina do Płocka trochę ciasno) i dalej na Ciechanów, Przasnysz i Myszyniec. Później już Mrągowo i Mikołajki. Trasa może nie najkrótsza ale najczęściej około 90 km/h mam średnią, tak że te 450 - 500 km w 5 godzin przejeżdżam - jeszcze tam za przejazd nie płaciłem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PRIMAR napisał/a:

Bardziej "bojowo" wyglądają rajdowe nalepki (biało-czerwona flaga + nick) na bocznych, tylnych szybach. Sporo osób miało to w zeszłym roku.

 

 

He he, ja już jeżdżę z takimi :mrgreen:

 

A gdzie takie naklejki można dostać na szybko :?: :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wreszcie udało mi sie wbić na forum.... Masakra czasowa nie pozwalała mi na zagłębienie sie w Plejadowy temat, i decyzja z wyjazdem tez rodziła sie w bólach ale po rozwiązaniu sie kilku problemów wybieram sie ... a jak :mrgreen:

Mam pytanie, przeleciałem wpisy i byla mowa o oznakowaniu auta... moze ktoś zrobić na cito jakie nalepki z flagą i nickiem lub jakiś inny plejadowy znaczek co bym szyku zadawał na drodze ? :mrgreen:

Pytanie nr 2 : Czy ktoś jedzie z podkarpacia , czy mam sie znow turlać sam przez całą Polskę ? buuuu :cry:

Pozdrawiam Wszystkich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomir, jakbys zamawiał to zamów dla mnie Apal i Piotr z flagami, please :mrgreen: .

Apal, tak na szybko zrobiłem w Corel-u coś na wzór moich:

nicki2.jpg

Oczywiście zmiana rozmiaru to 3 sekundy.

Jeżeli Ci to w czymś pomoże, to mogę Ci wysłać mailem plik CDR gotowy do wycięcia albo zaprzyjaźniona firma może to wyciąć. Wtedy jednak jedziesz do Mikołajek "bezimienna" :mrgreen:

Edit: Oczywiście nicki mają być wycięte z BIAŁEJ folii :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...