Skocz do zawartości

Hot Hatch Hysteria 2009


Than_Junior

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 390
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Tylko pytanie jak bardzo miarodajne są inne testy, większość redakcji pewnie musiała się nieźle napocić, żeby dostać do testów takiego GT-Ra :)

Sypiące się skrzynie biegów to chyba dość często przerabiany w GT-Rach temat?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko pytanie jak bardzo miarodajne są inne testy

 

Cóż,myśle że duuuużo bardziej,biorąc pod uwagę:

a)To jest codzienna praca redaktorów,testowanie aut.Z tego co wiem to 4T przerabia auta,a nie o nich pisze ;)

b)Jak można przeczytać w recenzji 4T,nie udostepniono im GTRa do swobodnych testów,tylko przejażdżki z instruktorami itp.A to chyba nie jest miarodajna podstawa do wydania jednoznacznej opini o aucie,zwłaszcza tego typu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czytam ja se opiniotworcze forum

 

Przeczytanie jednej strony tamtego wątku spowodowało u mnie syndrom agonalny: w jednej sekundzie przed oczami przeleciały mi wszystkie kopcące napięte TDI, które przez ostatnie 3.5 roku spotkałem na drodze :mrgreen:. W tym wóz kolegi Matschke, który - zresztą było o tym na Forum - łapał się ze mną, gdy jeszcze mój STI był seryjny i po fakcie jego właściciel pytał Azraela, czy to seria i nie mógł uwierzyć, że tak :mrgreen:.

 

Mam nadzieję, że właściciel kopciucha TDI audi, o którym wczoraj pisałem w Konfesjonale, też tam pisuje - ciekawe czy przyzna się do wyniku spotkania z białym "espero" :mrgreen:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba będzie zupełnie jak w przypadku GT-Ra po recenzji z nie-ASO

 

To dziwne,bo wszyscy sie zachwycają tym jak GTR jeździ,recenzja 4T była jedyną negatywną jaką widziałem.

 

W najnowszym TG Arcyuberhipernajlepszy Redaktor Peter R. Frankowski :mrgreen: testuje GTR-a (he he he - dopiero teraz dostali go do testów :mrgreen:) i niby chwali, ale na końcu piszę, że jednak nie jest tak różowo i że wolałby Porsche :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W najnowszym TG Arcyuberhipernajlepszy Redaktor Peter R. Frankowski testuje GTR-a (he he he - dopiero teraz dostali go do testów ) i niby chwali, ale na końcu piszę, że jednak nie jest tak różowo i że wolałby Porsche

 

A jak sie ma to do RSa bo zasadniczo o tym jest temat a wy tu o jakis smrodach espero i GTR :roll: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W najnowszym TG Arcyuberhipernajlepszy Redaktor Peter R. Frankowski testuje GTR-a (he he he - dopiero teraz dostali go do testów ) i niby chwali, ale na końcu piszę, że jednak nie jest tak różowo i że wolałby Porsche

 

A jak sie ma to do RSa bo zasadniczo o tym jest temat a wy tu o jakis smrodach espero i GTR :roll: :mrgreen:

 

Temat jest o Hot Hatchach, ostatnio także o kopaniu leżącego :mrgreen:

A przykład coraz bardziej krytykowanego GTR-a podałem, aby pokazać, że z RS-em także może nie być tak różowo :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A przykład coraz bardziej krytykowanego GTR-a podałem, aby pokazać, że z RS-em także może nie być tak różowo :wink:

 

nie widze związku. Jakieś przesłanki? Czy może, bo może? Ford nigdzie nie pisze ze RS jest lepszy od 911T, że zrobił najlepszy czas na Nurburgringu, o żadnych problemach ze skrzynią biegów też nie słychać, więc...?

 

wszyscy się podniecają bo jest dobry. A nie dlatego że zrobili naokoło mase szumu a teraz .I. bombki strzelił, kiedy okazało sie że masz super launch control ale nie mozesz go uzywac. A nawet jak nie użyjesz to spora szansa że i tak sie wysra, więc w serwisie podlicza Cie na miliard, bo tyle za nowa przyjemnosc zmiany biegów. Gwara nie obejmie, bo mimo że nie korzystałeś z LC, to komputer przesłał im dane że chciałeś...

 

a może to tylko internetowe plotki?

 

ale i tak uważam że GTR jest fajny. :roll:

i RS tym bardziej :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arcyuberhipernajlepszy Redaktor Peter R. Frankowski

 

On jest dla mnie skończony po artykule na temat octavii, która to będzie zawstydzać lancery evo.

 

(jedyne, jak może to robić, to swoją nijakością :twisted:)

 

To był Superb :!:

 

:mrgreen:

 

 

Co do RS-a - po prostu uważam, że ten samochód może wcale nie być taki idealny. I tyle. To tylko moje subiektywne zdanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do RS-a - po prostu uważam, że ten samochód może wcale nie być taki idealny. I tyle. To tylko moje subiektywne zdanie.

 

A jakie przesłanki masz do takiego myślenia?

 

Po prostu tak sobie myślę. :mrgreen:

Zbyt dużo pochwał :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

FWD i HotHatch...

To nie może być dobre :twisted::lol:

 

fakt, bo pozostałe (Astra OPC, Megane R26, Civic Type-r, Golf GTi etc) maja inny.

Cóż...nigdzie nie pisałem pod kątem porównania do konkurencji.

No ale właśna interpretacja dozwolona :wink:

 

To był Superb :!:

 

A to jakaś różnica? :shock:

 

 

 

:mrgreen:

Tak, Superba mają bardziej majętni kapelusznikowcy :mrgreen:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak już jest off top totalny to widziałem w sobote na zawodach Berg Trophy start gtra, jak rozumiem z włączonym launch control, wrażenie robi niesamowite. Idzie cicho ale potężnie, czasy na 400 metrów miał najlepsze w klasie mimo że tam klasa S wcale nie oznacza ze nie wolno silnika tuningować, nawet zmiana wałków jest dozwolona, i te lancery są mocno podkręcone a gtr salonowy.

tutaj są czasy: http://www.berg-trophy.cz//vysledky/200 ... ica_so.pdf aha te 400m to tak orintacyjnie, mogło być troche mniej, no ale za to stromo pod górke

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

QbaqBA napisał/a:

Cytat:

FWD i HotHatch...

To nie może być dobre :twisted::lol:

 

 

fakt, bo pozostałe (Astra OPC, Megane R26, Civic Type-r, Golf GTi etc) maja inny.

Cóż...nigdzie nie pisałem pod kątem porównania do konkurencji.

No ale właśna interpretacja dozwolona :wink:

 

ale z tego co napisales wynika jakby FWD w Hothatchu było czyms strasznym, a prawie (ile jest wyjatków? na palcach jednej ręki...) wszystkie samochody tej "klasy" sa FWD.

 

no nieważne :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie są FWD, przez co wszystkie bardzo średnio mi się podobają (mówiąc delikatnie ;) )

 

Nie no, dobry hot hatch nie jest zły :razz:

Ale, jak dla mnie, hh to taki krok idealny przed zakupem jakiegoś mocnego czterołapa (Impreza, Evo)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...