Skocz do zawartości

SZUKAM PRACY / DAM PRACĘ


Dobramagilla

Rekomendowane odpowiedzi

Qóba, chodziłem jakiś czas temu przez niecałe dwa lata, może nawet półtora roku na kurs przygotowawczy do CAE. Koniec końców nie podszedłem do egzaminu nie wiem z jakich powodów (młody byłem i głupi :mrgreen: ), ale z dobrym skutkiem mogłem go zdać, także 3 lata to jest wariant bardzo bezpieczny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedyne co mnie obecnie zastanawia to to czy lepiej uczyć się np. rok do FCE, zdać FCE, potem uczyć się kolejny rok czy dwa i zdawać CAE czy lepiej odpuścić sobie FCE i uczyć się przez załóżmy 3 lata do CAE... :roll:

 

w tym wypadku zrobilbym po kolei.

 

robic sobie plany na 3 lata górką... życie różnie sie czasem uklada.

 

a tak przynajmniej za rok bedziesz mial juz FCE nawet jak Ci sie potem cos odwidzi (vide post powyżej :razz: i w sumie z wlasnego doswiadczenia tez. Miałem robic DELE Superior, wiec nie robilem intermedio, a potem zycie wesolego licealisty/studenta tak sie potoczylo, ze nie mam zadnego. ale jeszcze sie zbiore w sobie :roll: )

 

taka moja opinia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trafiło w moją lepszą połowę i szuka zatrudnienia - główna księgowa, kontroler finansowy, audytor, specjalista ds. :?: i co jeszcze ma związek z papierologią. Na etat, zlecenie lub wystawi fakturę. Warszawa i okolice. Licencja MF na prowadzenie ksiąg, angielski. CV gotowe do wysłania. Wszelkie tropy mile widziane :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trafiło w moją lepszą połowę i szuka zatrudnienia - główna księgowa, kontroler finansowy, audytor, specjalista ds. :?: i co jeszcze ma związek z papierologią. Na etat, zlecenie lub wystawi fakturę. Warszawa i okolice. Licencja MF na prowadzenie ksiąg, angielski. CV gotowe do wysłania. Wszelkie tropy mile widziane :lol:

 

daj mi tela do siebie bo gdzies zapodzialem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Technik elektryk, inżynier mechanik, magister ekonomii z licencjatem z zarządzania i marketingu (czyli ja) szuka pracy za rozsądne pieniądze. od dzisiaj nie jestem juz koorynatorem sprzedaży w jednej z większych firm dostarczającej elementy i systemy bezpieczeństwa w branży morskiej. znajomość jezyka angielskiego komunikatywna, jako, że współpracowałem z klientami z Grecji, Turcji, Rumunii, Chorwacji i Emiratów. preferowane miejsce pracy Szczecin i okolice. ale za pensję Billa Gatesa może byc i środek Syberii :mrgreen:

PZDR!

 

PS Nadal szukam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla naszego Klienta, firmy specjalizującej się w naprawach samochodów różnych marek – poszukujemy osoby zainteresowanej objęciem stanowiska:

 

Kierownik Warsztatu Samochodowego

Nr ref.: KWS/11/2009

Miejsce pracy: Warszawa

 

Zakres obowiązków:

• Pozyskiwanie nowych Klientów do warsztatu (zarówno firm jak i osób fizycznych);

• Dbanie o dobre relacje z istniejącymi Klientami;

• Zarządzanie pracą mechaników;

• Nadzór na jakością obsługi Klientów.

 

Wymagania:

• Wykształcenie techniczne;

• Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.

 

Firma oferuje:

• Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;

• Dużą niezależność i swobodę w działaniu.

 

 

LOOK FOR STAFF Sp. z o.o.

ul. Potocka 14 lok. 13 a, 01-652 Warszawa

e-mail: rekrutacja@lfs.com.pl

www.lfs.com.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety ilustrator z ktorym wspolpracowalismy od 5 lat ma fure roboty i nie da rady przygotowac nam e-kartki swiatecznej. Poszukuje wiec kogos, kto nam pomoze. Dotychczas byly to takie kartki:

/Kartka 1

/Kartka 2

/Kartka 3

 

Tak więc... ktokolwiek widział - ktokolwiek wie :-)

Prosze o kontakt pod piotr.golinski@cter.pl najchetniej z zalaczeniem jakiego portfolio

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Kolejne pytania z mojej strony:

- CV lepiej napisać używając gotowych szablonów graficznych itp. czy lepiej napisać na białym tle bez żadnych bajerów?

- Lepiej napisać w Wordzie i zapisać w .doc czy lepiej napisać np. w OpenOffice'ie i zapisać w .pdf?

 

:grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomir, na razie nikt nie wymaga, moje CV jest ubogie, ale chcę je mieć, bo czasami trafia się jakaś praca dorywcza na studiach czy jakieś praktyki, wtedy przydałoby się mieć CV :)

 

Pytam, bo doszedłem do wniosku, że nie wszyscy mają Worda 2007, którego używam, więc może lepiej to zapisać w .pdf ... Tak zrobił mój kolega i stąd też moje wątpliwości :)

 

Dzięki za odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W word 2007, można wybrać zapis w formacie .doc ale domyślnie zapisuje się w .docx , którego starsze wersje nie otwierają tak po prostu. W tym wypadku lepiej żeby to był PDF. Tzn jeżeli do wyboru masz .docx lub PDF , bo typowy .doc otwiera się wszędzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CV lepiej zapisz w .pdf ponieważ z .doc bywa różnie czasami jak się otworzy na różnych wersjach to wszystko się przestawia i dupa i nikt nie patrzy na takie CV a w pdf otworzy sie tak jak zapisałeś :wink:

 

 

A to może i ja dam ludziom pracę :smile: zwykle nie daję takich ofert na żadnych portalach internetowych bo tak robia tylko ci, którzy nie potrafią rozmawiać z ludzmi- robię to dla forumowiczów :smile: więc wszyscy zainteresowani dodatkowym dochodem zapraszam do współpracy w firmie FM - myśle że firma znana a jeśli nie to podpowiem że zajmuje się sprzedażą głównie perfum ale nie tylko. Dodam tylko że nie polega to na chodzeniu po domach i sprzedawaniu perfum gdzie popadnie a na pracy z ludzmi. Zarobić można tyle ile czasu się poświeci. Warunki są proste i przejrzyste więc jak ktoś chce zarobić zapraszam serdecznie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale się dzieję dzieję

 

demons89 :twisted: szuka pracy :twisted:

 

Wykształcenie: Technik mechatronik

Prawa jazdy B C C/E

Doświadczenie: Jakieś tam po kraju od 2008 weekendy i od 2009.06 prawie codziennie dużym mobilkiem :twisted:

 

A także umiejętność pracy w dużym zespole

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam dla mojej lepszej połowy pracy. W sumie to ona szuka, ale chcę jej w tym nieco pomóc :wink: Co by tu napisać o niej... Hmm.... Młoda, energiczna, szybko się uczy, fanka Subaru przede wszystkim :mrgreen:

Przepracowany miała staż w Banku Bph. Niestety jej nie zatrudnili bo nie mają etatów przynajmniej do końca roku :neutral:

CV jest gotowe do wysłania :smile: Miejsce zatrudnienia Warszawa i okolice np. Wołomin :wink:

Za wszelaką pomoc serdecznie dziękuje :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...