Skocz do zawartości

WRX.265


ex-Dyrekcja

Rekomendowane odpowiedzi

  • Ojciec Założyciel

Jest już dostępny internetowy prospekt Imprezy WRX.265 :

http://www.subaru.pl/docs/brochure09MY_ ... webopt.pdf

 

Samochody będą dostępne od kwietnia 09 (małe ilości !).

Wyposazenie "PL" będzie zawierało, oprócz takich elementów dodanych jak ISR, czy DNA, także przednie hamulce Brembo (właśnie zakończyliśmy homologację).

Z pewnym zadowoleniem mogę też poinformować, że udalo nam się dość dobrze ukształtować ceny - wersja 4-drzwiowa ze specyfikacja j.w. będzie kosztowała 36.500 Euro (H/B + 1.000).

 

Wrażenia z jazdy bardzo pozytywne. W stosunku do WRX.230 jest zawieszenie jest twardsze, z "dołu" idzie podobnie do znanego WRX, lecz przy wyższych obrotach dużo bardziej dynamiczny. Oficjalne dane fabryczne dot. przyspieszenia - 6.0 - wydają się mocno pesymistyczne. Natomiast prędkość maksymalna to istotnie 209 - ogranicznik.

 

Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...) Wyposazenie "PL" będzie zawierało, oprócz takich elementów dodanych jak ISR, czy DNA, także przednie hamulce Brembo (właśnie zakończyliśmy homologację) (...)

hm, bede musial przekazac to komu trzeba... niech mysla :mrgreen:

 

 

 

p.s. BREMBO? a czemu np. nie K-SPORT?

wg. forumowych ekspertow ponoc sa O NIEBO lepsze :idea::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogranicznik? Do 209? W jakim celu?

Żeby nie odfrunął. W końcu główna domena FHI to samoloty o ile się nie mylę :mrgreen:

Ale chyba własnie po to jest "większy spojler" w heczbeku i takie naleśnikowe badziewie w sedanie. Jezu, jakie brzydkie to auto jest. :twisted:

Co nie zmienia faktu że gdybym szukał auta o takich osiągach w takiej cenie to bez wahania bym brał, przynajmniej jest cichociemny :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W stanach ten model jest juz dostepny od paru miesiecy i jeszcze nigdzie nie widziałem w testach żeby 0-60 mph miał więcej niż 5 sekund( 5.1 w Road&Track 11/08), , prędkośc maks 140 mph czyli jakies 225 .Ciekawe skąd te rozbieżności .Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

J

Z pewnym zadowoleniem mogę też poinformować, że udalo nam się dość dobrze ukształtować ceny - wersja 4-drzwiowa ze specyfikacja j.w. będzie kosztowała 36.500 Euro (H/B + 1.000).

 

Ja bym tego nie nazwał dobrą ceną, albo jakąś super okazja bo konkurencja STI czyli EVO X zaczyna sie od 148k zł a po dzisiejszym kursie WRX 265 wychodzi 178k zł ;):mrgreen:

 

:twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

J

Z pewnym zadowoleniem mogę też poinformować, że udalo nam się dość dobrze ukształtować ceny - wersja 4-drzwiowa ze specyfikacja j.w. będzie kosztowała 36.500 Euro (H/B + 1.000).

 

Ja bym tego nie nazwał dobrą ceną, albo jakąś super okazja bo konkurencja STI czyli EVO X zaczyna sie od 148k zł a po dzisiejszym kursie WRX 265 wychodzi 178k zł ;):mrgreen:

 

:twisted:

prawie darmo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...