Skocz do zawartości

WRX.265


ex-Dyrekcja

Rekomendowane odpowiedzi

A jak Ci sprzedam po 3.6 to wezmiesz dwa.... :?:

 

Jak po tyle oferujesz euro, to ja w tej chwili wymienie ok. 2 milionow zlotych na euro u Ciebie Andrzej :)

 

Ok :idea: ale w towarze masz po 3.6 sprzedaz po 4.7 i na to samo Ci wyjdzie....warto troche popracowac....a nie spekulowac :mrgreen:

AK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szkoda ze dopiero teraz, jak ja juz kupilem.... jezeli to ten co stoi u Dawoja to faktycznie robi wrazenie, wyglada jakby zupelnie inaczej, fela fajna, wnetrze tez czarna podsufitka , ja swojego WRX to po jeszcze lepszym kursie kupilem, bo po 3,3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym tego nie nazwał dobrą ceną, albo jakąś super okazja bo konkurencja STI czyli EVO X zaczyna sie od 148k zł a po dzisiejszym kursie WRX 265 wychodzi 178k zł

 

 

gr1zly, dodam, że rozmawiałem ostatnio z takim ryżawym blondynem, który oferował ewodziesięć z roku produkcji i starego kursu jena .

 

 

No właśnie kolega odbiera w poniedziałek EVO X 350 (fakt rok prod. 2008) po starym kursie - czyli wychodzi 172 tys zł - czyli taniej niz WRX 265 :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
jezeli to ten co stoi u Dawoja to faktycznie robi wrazenie, wyglada jakby zupelnie inaczej, fela fajna, wnetrze tez czarna podsufitka , ja swojego WRX to po jeszcze lepszym kursie kupilem, bo po 3,3

 

I całe Twoje szczęście. Przy wyposażeniu/specyfikacjach WRX.265 jedyna pociecha z kupienia WRX '08 to fakt, że kupiło się go po niskim kursie :twisted:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...