Skocz do zawartości

termin "Zlot Plejad" moze dogodniejszy??


sfaragdas

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

Czyli wstępnie VI Plejady odbędą się w Mikołajkach w terminie 11 - 14 czerwca...

Można by już przykleić temat żeby rozpocząć konkretne rozmowy.

 

Dopytuję bo to będą moje pierwsze Plejady i nie chciałbym się spóźnić z wpisaniem na listę:)

 

Swego czasu jeździłem na Garbusowe Zloty, ale to już 10 lat temu...

 

Dzisiaj na nowo rozkoszuje się Boxerem:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Urbanek, poczytaj temat dotyczący zeszłorocznego zlotu.... zawsze jest masa pytań a odpowiedzi otrzymujemy z biegiem czasu :cool:

 

http://www.forum.subaru.pl/viewtopic.php?t=115387&start=0

 

Strona zlotu: www.zlot.subaru.pl

 

oraz Archiwum Zlotu Plejad: 2004, 2005, 2006, 2007 :cool:

 

 

Ja już dawno o tym wspominałam, może ktoś go wyręczy :roll: .

 

a co z tradycja? :???: czekamy :?: :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heloll !!! a jak to wyglada?? czy to prawda ze jak zkupilem samochod w salonie to Oni SIP przysylaja zaproszenie, ( na dwie osoby?? a co z dziecmi??) za wszelkie newsy bede wdzieczny... :wink:

 

W zeszłym roku tak było, tzn. Klienci SIP otrzymywali pocztą zaproszenia i jako pierwsi mieli czas na rezerwację miejsc w hotelach.

 

Zaproszenie oczywiście obejmuje rodzinę, czyli można spokojnie pojechać w 2 osoby z dziećmi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heloll !!! a jak to wyglada?? czy to prawda ze jak zkupilem samochod w salonie to Oni SIP przysylaja zaproszenie, ( na dwie osoby?? a co z dziecmi??) za wszelkie newsy bede wdzieczny... :wink:

W zeszłym roku tak było, tzn. Klienci SIP otrzymywali pocztą zaproszenia i jako pierwsi mieli czas na rezerwację miejsc w hotelach.

Zaproszenie oczywiście obejmuje rodzinę, czyli można spokojnie pojechać w 2 osoby z dziećmi.

Nie wszyscy - ja nie dostałem :cry: i czatowałem na oficjalną część zapisów.

Na szczęście udało się załapać - trzeba być czujny jak ważka :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

albo wale do Dawoja co by mi to ogarnął , czy to Kraków ogarnia???

 

Generalnie ogarnia Kraków. Ale dealer też może pomóc. Ewentualnie jak już ruszą zapisy, wystarczy pewnie krótki mail do organizatora.

 

A czujność jest oczywiście ważna. W zeszłym roku bardzo szybko się miejsca rozeszły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czujność jest oczywiście ważna. W zeszłym roku bardzo szybko się miejsca rozeszły.

W zeszłym roku w ciągu trzech dni :shock: :shock: :shock:

 

A trzeba należeć do Klubu Subaru żeby się załapać?

Nie.

Ale warto - opłata chyba 50% niższa, a karta przydaje się też w ASO (przynajmniej w niektórych) bo daje 10% zniżki.

Mam od trzech lat i chwalę sobie - wpłaciłem już składkę na czwarty :cool:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zeszłym roku tak było, tzn. Klienci SIP otrzymywali pocztą zaproszenia i jako pierwsi mieli czas na rezerwację miejsc w hotelach.

Kiedy do mnie przyszło pocztą zaproszenie, to już było po rezerwacjach. Nadane było wcześnie, ale długo szło :evil:

Na szczęście jest Forum, więc się wcześniej załapałem :mrgreen:

Bądźmy więc czujni :!: :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale warto - opłata chyba 50% niższa, a karta przydaje się też w ASO (przynajmniej w niektórych) bo daje 10% zniżki.

Mam od trzech lat i chwalę sobie - wpłaciłem już składkę na czwarty .

Nie wszystkie ASO są "partnerami" klubu :cry: Ja np. nigdy nie uzyskam zniżki za usługi ASO, bo to, w którym serwisuję samochód nie jest na liscie Partnerów "Klubu Subaru" :shock: .

Właśnie znowu tam zajrzałem, w nadziei, że coś się zmnieniło (niestety nie) i przeczytałem, że można być członkiem Klubu będąc klientem SIP, a nawet posiadając samochód innej marki niż Subaru, ale nie można zostać "Klubowiczem" gdy się kupiło samochód marki Subaru, ale poza granicami RP ... :shock: :shock: :shock:

Nie mogę w to uwierzyć :arrow: naprawdę można zostać członkiem Klubu Subaru, nie posiadając samochodu tej marki, a nie można nim zostać gdy się kupiło Subaru za granicą :?:

Poniżej ten fragment regulaminu [patrz pkt.2.-" ...poza SIP, (ale) na terenie RP..."]:

 

5. Członkowie Klubu Subaru

 

Członkami Klubu Subaru mogą być Osoby, które wspierają cele Klubu Subaru oraz zobowiązują się do czynnego uczestnictwa w zespolonym wysiłku zmierzającym do realizacji celów Klubu Subaru.

W Klubie Subaru wyróżniamy trzy statusy klubowiczów:

Status 1: osoby posiadające samochód marki Subaru zakupiony w autoryzowanym salonie Subaru Import Polska oraz osoby uczące się, do 25 roku życia, które nie posiadają samochodu.

Status 2: osoby posiadające samochód marki Subaru zakupiony poza autoryzowanymi salonami Subaru na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej.

Status 3: osoby nie posiadające samochodu marki Subaru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale warto - opłata chyba 50% niższa, a karta przydaje się też w ASO (przynajmniej w niektórych) bo daje 10% zniżki.

Mam od trzech lat i chwalę sobie - wpłaciłem już składkę na czwarty .

Nie wszystkie ASO są "partnerami" klubu :cry: Ja np. nigdy nie uzyskam zniżki za usługi ASO, bo to, w którym serwisuję samochód nie jest na liscie Partnerów "Klubu Subaru" :shock: .....

Dlatego napisałem "przynajmniej w niektórych".

Współczuję, że w Twoim przypadku nie możesz skorzystać - w moim przypadku opłata za Klub zwraca się przy opłacie za Plejady, ewentualnie przy pierwszym przeglądzie.

 

Nie mogę w to uwierzyć :arrow: naprawdę można zostać członkiem Klubu Subaru, nie posiadając samochodu tej marki, a nie można nim zostać gdy się kupiło Subaru za granicą :?:

Poniżej ten fragment regulaminu [patrz pkt.2.-" ...poza SIP, (ale) na terenie RP..."]: ...

Rzeczywiście dziwne, ale podejrzewam, że to tylko niefortunne sformułowanie - Regulanim powstał chyba w 2004 r.

Zadzwoń do nich i podpytaj się - podejrzewam, że będziesz mógł się zapisać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a karta przydaje się też w ASO (przynajmniej w niektórych) bo daje 10% zniżki.

No właśnie ile tej zniżki, bo jak robiłem przegląd w Gdańsku w lutym to dostałem 10% na robociznę i 5% na części, a na stronie klubu jest 20% i 10%. Dopiero teraz zajrzałem i :shock:

Jak to jest w innych ASO :?:

 

Dobro i zło nie istnieje...... istnieje tylko ASO

by Harvester :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a karta przydaje się też w ASO (przynajmniej w niektórych) bo daje 10% zniżki.

No właśnie ile tej zniżki, bo jak robiłem przegląd w Gdańsku w lutym to dostałem 10% na robociznę i 5% na części, a na stronie klubu jest 20% i 10%. Dopiero teraz zajrzałem i :shock:

Jak to jest w innych ASO :?:

Z tego co pamiętam to dostawałem 10% na wszystko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co pamiętam to dostawałem 10% na wszystko.

 

tak też w ASO Gdańsk usłyszałam.

Primi, coś się komuś pomyliło :roll:

 

chociaż ja dostałam większą zniżkę jak kupowałam części :wink: :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Primi, coś się komuś pomyliło :roll:

Pisanie, że jak zwykle, może nie jest do końca uprawnione, ale śmiało mogę stwierdzić, że się nie dziwię :cry:

 

chociaż ja dostałam większą zniżkę jak kupowałam częśc

Nie chce mi się tego powiększać :mrgreen:

 

Swoją drogą 20% to dość dużo, czy ktoś dostał taką zniżkę na robociznę :???:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...