Skocz do zawartości

Dlaczego MY08 to już nie SUBARU ;)


ogs

Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie tak szanowne Forumowiczki i Forumowicze! STi MY08 nie powinno nosić emblematu SUBARU, a przynajmiej nie dumnie... ;)

 

Opiszę Wam sytuację jaka spotkała mnie wczoraj...

 

Zabrałem WRX-a (niebieski MY02 Bugeye dla niewtajemniczonych) na wymianę tarcz i klocków. Okazało się, że niepotrzebnie bo były całkiem niezłe ale... obiecałem mu :razz: - stoi bidny bo mało nim jeżdżę więc niech ma :) Po wymianie, umówiłem się z kuzynem i pojechaliśmy STi (grafitowe MY08) odebrać WRX-a.

 

Uśmiechnięty bugeye z nowymi sznurówkami prowadzony przez jeszcze bardziej uśmiechniętego kuzyna (nie często ma okazję jechać SUBARU) pomykał sobie dumnie w godzinach wieczornych po szybkich odcinkach Krakowa. Ja jechałem za nim w STi - też dumny, a jak... ale z tego jak ładnie Bugeye się prezentuje, a nie dlatego, że jadę w STi... dziwne uczucie, ale do rzeczy...

 

Zatrzymaliśmy się na stacji BP, zatankowliśmy potworki i podjechaliśmy na myjnie bezdotykową. Odświerzone, pachnące, lśniące Subaraki wyruszyły na ostatnie 2 km trasy, która prowadziła do domu.

 

Jechaliśmy wolno (już) bo nie chcieliśmy zabrudzić lśniącej w zimowy ponury wieczór blachy. Jadąc nadal za WRX-em nagle widzę jak podjeżdża z lewej niebieskie STi (MY03-05), zwalnia i równa się z...

 

...WRX-em :!: :!: :!: Skandal? Nie... mnie, jadącego zaraz za WRX-em w pięknym, nowym, lśniącym, pachnącym STi - poprostu nie zauważył :???: :cry:

 

Pomachał do Bugeye-a, zredukował i odjechał - widział tylko jedno SUBARU.. jedyne słuszne SUBARU... Cała kulturowa jedność rozprysła się w jednej sekundzie...

 

Pare dni temu zdecydowałem, że jeden samochód muszę sprzedać... nie ogarniam - szczególnie organizacyjnie i czasowo dwóch jakby nie było wymagających samochdów - myślałem, że i tak zostanie mi jedno SUBARU... więc szczęśliwe dni przede mną, ale oakzuje się, że zostanie mi tylko jakieś przeciętne STi... :wink: , a prawdziwe SUBARU odejdzie... (a raczej odjedzie)

 

Na pocieszenie dzisiaj pojechałem do pracy WRX-em... SUBARU... a tego "Lanosa" zostawiłem fuj... :wink:

 

Oczywiście całość opisuję z przymróżeniem oka bo kocham STi, ale chciałem przedstawić historię opartą na własnych przeżyciach, historię o tym jak dotkliwe są dla fanów marki decyzje FHI :wink:

 

P.S. Pozdrowienia dla ślepego :wink: kierownika STi MY03-05

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak... sam nie wiem czy się śmiać czy płakać... mam tylko nadzieję, że to tymczasowy efekt nowego modelu - jeszcze nierozponawalnego i Subaraczki zacznął się dostrzegać jak dawniej... :twisted:

 

[ Dodano: Pią Lut 13, 2009 12:23 pm ]

a tego "Lanosa" zostawiłem fuj... :wink:

 

Nie za bardzo rozumiem. Jeśli Ci sie ni podoba to w jakim celu go kupiłeś? Piszesz jakby to była jakaś kara że musisz jeździć MY08

 

Napisałem na końcu, że całość opisuję z przymróżeniem oka, oczywiście, że STi mi się podoba i chciałem mieć STi, ale kult gdzieś zanika... i dałem temu przykład - do tej pory myślałem, że to tylko takie gadanie przeciwników marki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak... sam nie wiem czy się śmiać czy płakać... mam tylko nadzieję, że to tymczasowy efekt nowego modelu - jeszcze nierozponawalnego i Subaraczki zacznął się dostrzegać jak dawniej... :twisted:

 

[ Dodano: Pią Lut 13, 2009 12:23 pm ]

a tego "Lanosa" zostawiłem fuj... :wink:

 

Nie za bardzo rozumiem. Jeśli Ci sie ni podoba to w jakim celu go kupiłeś? Piszesz jakby to była jakaś kara że musisz jeździć MY08

 

Napisałem na końcu, że całość opisuje z przymróżeniem oka, oczywiście, że STi mi się podoba i chciałem mieć STi, ale kult gdzieś zanika... i dałem temu przykład - do tej pory myślałem, że to tylko takie gadanie przeciwników marki...

 

Wiesz, możliwości jest kilka. Nie można tego rozważać na postawie jednego zdarzenia.

 

1. Koles w STi mógł byc osoba totalnie nie kumata, i nawet jakby jechał GT to tez by nie "poznał" Spotykałem już na drodze właścicieli new age (mówie głównie starszych Panach), którzy patrzeli z obrzydzeniem mysląc że mam jakiegoś starego sedana niewiadomej marki udającego imprezę, która w dodatku nie jest niebieska.

 

2. Koleś odczuł wieź z kierowcą WRXa bo miał podobny samochód

 

3. Kierowca STi03 pomyślał (jak ja często myślę, po tym co pisałem wyżej :mrgreen: ) ze przyszedł nadziany klient do ASO i chciał topowe subaru to wcisnęli mu STI08 i nawet nie wie co ma.

 

Mógłbym tak wiecej wymyślac :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, możliwości jest kilka. Nie można tego rozważać na postawie jednego zdarzenia.

 

1. Koles w STi mógł byc osoba totalnie nie kumata, i nawet jakby jechał GT to tez by nie "poznał" Spotykałem już na drodze właścicieli new age (mówie głównie starszych Panach), którzy patrzeli z obrzydzeniem mysląc że mam jakiegoś starego sedana niewiadomej marki udającego imprezę, która w dodatku nie jest niebieska.

 

2. Koleś odczuł wieź z kierowcą WRXa bo miał podobny samochód

 

3. Kierowca STi03 pomyślał (jak ja często myślę, po tym co pisałem wyżej :mrgreen: ) ze przyszedł nadziany klient do ASO i chciał topowe subaru to wcisnęli mu STI08 i nawet nie wie co ma.

 

Mógłbym tak wiecej wymyślac :mrgreen:

 

Hmm... jedynie opcję 2 jestem w stanie zaakceptować :wink:

 

[ Dodano: Pią Lut 13, 2009 12:40 pm ]

OGS, załóż jakiś głośny wydech do Lanosa, może będzie ciut lepiej :mrgreen:

 

Właśnie zaczynam się zastanawiać nad spinnerami, podświetleniem podwozia, chromowanymi klamkami, lusterkami i oczywiiście odpowiednimi naklejkami :mrgreen::twisted::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie tak szanowne Forumowiczki i Forumowicze! STi MY08 nie powinno nosić emblematu SUBARU, a przynajmiej nie dumnie... ;)

 

Opiszę Wam sytuację jaka spotkała mnie wczoraj... (...)

 

Jechaliśmy wolno (już) bo nie chcieliśmy zabrudzić lśniącej w zimowy ponury wieczór blachy. Jadąc nadal za WRX-em nagle widzę jak podjeżdża z lewej niebieskie STi (MY03-05), zwalnia i równa się z...

 

...WRX-em :!: :!: :!: Skandal? Nie... mnie, jadącego zaraz za WRX-em w pięknym, nowym, lśniącym, pachnącym STi - poprostu nie zauważył :???: :cry: (...)

ta sytuacja przypomina mi ten filmik :mrgreen:

 

:arrow:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...