Skocz do zawartości

Fajerwerki


Kuba

Rekomendowane odpowiedzi

Jak zrobić coś takiego w "normalnym" aucie

Toz to by byl istny rice...

Ale dla prawdziwych ricerów sa takie flamer kity zdaje sie :? :roll: :evil:

 

A co do samego filmiku to zajefajny!

Najpierw sobie mysle - niezle... ale jak ta Imprezka po prawej zaczela koncert to dopiero zrobilem :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bardzo chętnie stane z kimś do takiej walki rewolweroskiej, tylko niech mi ktoś powie najpierw jak to sie robi :lol:

no można np. rajdowy wydech założyć, w którym resztki paliwa dopalają się w ostatnim tłumiku (czy jakoś gdzieś w tej okolicy ;) chociaż nie wiem, czy będzie aż taki efekt).

można również założyć system podtlenku azotu i ogień z rury zapewniony ;)

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bardzo chętnie stane z kimś do takiej walki rewolweroskiej, tylko niech mi ktoś powie najpierw jak to sie robi :lol:

no można np. rajdowy wydech założyć, w którym resztki paliwa dopalają się w ostatnim tłumiku (czy jakoś gdzieś w tej okolicy ;) chociaż nie wiem, czy będzie aż taki efekt).

można również założyć system podtlenku azotu i ogień z rury zapewniony ;)

 

 

 

I jedno i drugie nie ma za wiele wspólnego z ogniem z rury. Ogień to albo przelewanie auta prz zmianach biegów przy przelotowym wydechu albo system podtrzymania turbo. Ewentualnie niedomykanie zaworow wydechowych ale to już nie za dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ewentualnie niedomykanie zaworow wydechowych ale to już nie za dobrze
A to przypadkiem wlasnie nie jest podtrzymanie turbo :?: Moze byc jeszcze BOV :wink:

 

 

Raczej poważna awaria mechaniczna silnika.

 

Podtrzymanie rzeczywiście "strzela" w otwarty zawór wydechowy ale to wynik bardzo opóźnionego zapłonu a nie niedomykania zaworów.

 

 

Uwagi z BOV w ogóle nie rozumiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ze od BOV'a tez moze strzelac ;)

 

Napisałem o przelewaniu przy zmianie biegów - w przypadku Imprezy jest to np. związane z otwartym atmosferycznym BOV. Chociaż seryjna Impreza z seryjnym zaworem recyrkulacyjnym i uwolnionym wydechem przy zmianie na odpowiednio wysokich obrotach tez trochę przelewa i strzela.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ze od BOV'a tez moze strzelac ;)

 

Napisałem o przelewaniu przy zmianie biegów - w przypadku Imprezy jest to np. związane z otwartym atmosferycznym BOV. Chociaż seryjna Impreza z seryjnym zaworem recyrkulacyjnym i uwolnionym wydechem przy zmianie na odpowiednio wysokich obrotach tez trochę przelewa i strzela.

 

S.E. pieknie strzla z wydechu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

S.E. pieknie strzla z wydechu :)

Czy to przypadkiem nie sprzęgło strzela?

 

 

A w jakiej SI sprzęgło strzela? Jak słychac głuche łupnięcie to niestety poduchy tylnego mostu :-( Ale na serii ponoć nawet sprawnej tak jest :-( W STI chyba to wyeliminowali bo w obu którymi jeździłem problem nie występował.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...