Skocz do zawartości

KTO BEDZIE MISTRZEM PLEJAD 2005


ALEX

Rekomendowane odpowiedzi

Wiesz, że jak ja pojadę, to Ci się nie uda ;)

Czy Luckowi się nie uda:

a.ominąć w poprzedzający imprezę wieczór Domek Rozpusty Nr 5 (wtajemniczeni wiedzą o jaki domek chodzi)

b.zająć 1 miejsce w wyścigu

 

Z odp."a" mogę się zgodzić..... :D

 

Będzie cięzko ale sie uda, "wszywki" niewiele kosztują :wink:

 

Mamusia napewno nie zapomni zabrać specjalistycznej aparatury do wypłukiwania obcych ciał w organiźmie :!:

Dlatego dalej jestem pewny odpowiedz "a" :!: :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 82
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Rozmawiałam z Hansem...nie zgadza sie na "rodzinną" fote...bo to topic gdzie są zdjęcia samych aut, no jakby nie patrzeć..ma racje :wink: tak więc będzie miał sesje solo 8) (albo ze Srebną Szczałą?? :wink: )

 

Jak to sie nie zgadza!? Jak moze sie nie zgodzic? Toz to sie tak nie godzi! Srebrna Szczala moze byc - ok, ale i wlascicielka byc tez MUSI! Z Hansem znow trzeba bedzie powaznie porozmawiac i wytlumaczyc mu co i jak... znow mu sie pewnie jakis kabelek przetarl albo cos przestawili i mu trochu teges sie no ..... :wink: :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem na plejadach 2004 i po dzisiejszych skokach Małysza chciałbym sklecić wątek przyklejony(tu prośba dla moderatorów), ,kogo obstawiają za mistrza trasy szosowej 2005

P.S.Będę walczył z mistrzami :)

Modzi.Zróbcie ankietę!!!Może mały hazard :D

 

Hmmm .............Mamusia oczywiscie, zgodnie z tradycjo, potraktuje PLEJADY .........wyczynowo. ALEXSIU, nie zawracaj se dupy samochodem, tyko pocwicz ..........MARATON, bo znowu mamusia bedzie samotnie pokonywac ostatnie ............kilometry. Mamusia nastawi Ci budzik........ taki z konewkom.

 

Mamusia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Plejady 2004 były bardzo udane Foryś i Outback utrzymywali kontakt telefoniczny razem zmagając sie z mapą i meczącym kacem :P Pod koniec rajdu dało sie zauważyc zmeczenie na twarzach zawodników. Druzyna Outback'a zaginęła troche w akcji ale system nawigacji satelitarnej pomógł im odzyskać namiary na miejsce ostatecznego spoczynku i uzupełnienia straconych na trasie płynów zastępczych :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm .............Mamusia oczywiscie, zgodnie z tradycjo, potraktuje PLEJADY .........wyczynowo. ALEXSIU, nie zawracaj se dupy samochodem, tyko pocwicz ..........MARATON, bo znowu mamusia bedzie samotnie pokonywac ostatnie ............kilometry. Mamusia nastawi Ci budzik........ taki z konewkom.

 

Mamusia

 

dokładnie Alexsiu..mimo całej sympati do Ciebie i szacunku dla twoich zdolności kręcenia kołem i deptania pedała....ciantko to widze...jest już czarny koń zawodów, a właściwie srebrny...znaczy sie ........SREBRNA PRZYSSAWKA..w limitowanej wersii "wesoły autobus" 8)

 

p.s. Mamuśka sorry za tego konia :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja się znowu do sesji zdjęciowej przyczepię - zawsze można zrobić osobno Hansowi, osobno właścicielce a później mały fotomontaż któregoś z forumowych speców od grafiki i gotowe

 

p.s. mi się tylko wydaje czy Flipper chce wymusić na nas prezent w postaci statywu :?: :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ojciec Założyciel

Szanowni Państwo !

 

Zdjęcia sz. p. Moniqi można bez tych nagabywań obejrzeć w wątku "Monia w poziomie".

 

W końcu z tytułu stanowiska ma się jakieś przywileje :wink:

 

Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

p.s. mi się tylko wydaje czy Flipper chce wymusić na nas prezent w postaci statywu :?: :twisted:

 

Wymusic - no gdziezbym smial... to byla tylko sugestia :wink: :D

 

(...) ale tu chodzi o zdjęcia z Hansem, a tam o ile pamiętam takich nie ma

 

Obawiam sie, ze aparat w moich rekach moze zaowocowac tym co..... no co zawsze jak biore aparat w rece .... slychac tylko wokol "jak pokazesz komus to zdjecie to %&*&^*&*%^" :twisted: Ale co tam.... jakas pasje trzeba miec .... ja mam kilka, ale co tam.... ta jest piekna :wink: 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Obawiam sie, ze aparat w moich rekach moze zaowocowac tym co..... no co zawsze jak biore aparat w rece .... slychac tylko wokol "jak pokazesz komus to zdjecie to %&*&^*&*%^" :twisted: 8)

 

Flippery niech sie dobrze wczytajo w ponizszy tekst, bo drugi raz nie bede powtarzac. Publikacja fotograbków które mam na y[li bedzie [cisle powionzana z pojawieniem sie - we wiadomem miejscu, (znanym mamusi) - siedmiu plag egipskich, oraz kilku dodatkowych ........mamusi patentu. Mogo równiez wystompic rozne perturbacje, tortubacje oraz turbulencje i oszczegam ze zadna czrna skrzynka tego nie przeczymie.

 

mamusia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poniewaz wszyskie upierdliie sie dopominajo ostryvh prób sportowyc, mamusia proponuje przejs na poziom ekstremalny, co sie oznacza ze próby bedo grozic smierciom, kalectwem abo nawet polamaniem paznokci.

 

Kankurencje

- przeczymanie mamusi w nocnym maratonie ( i tu daje fory - mozna sie zapiac w pasy )

- uczymanie nazajutrz rano pozycji pionowej ........obunóz.

- próba trafienie w otwarte drzwi auta z rozbiegu ( mozna stosowa kaski nalokietniki, nagolenniki, ochraniacze genitaliów - zapewniamy serwis blacharsko lakierniczy)

So rowniez przewidziane nagrody od ekologów za nie zabicie na trasie zadnego drzewa.

 

Mamusia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Flippery niech sie dobrze wczytajo w ponizszy tekst, bo drugi raz nie bede powtarzac. Publikacja fotograbków które mam na y[li bedzie [cisle powionzana z pojawieniem sie - we wiadomem miejscu, (znanym mamusi) - siedmiu plag egipskich, oraz kilku dodatkowych ........mamusi patentu. Mogo równiez wystompic rozne perturbacje, tortubacje oraz turbulencje i oszczegam ze zadna czrna skrzynka tego nie przeczymie.

 

mamusia

 

Sie wczytaly i sie zestresowaly :oops: Mamci to nawet w glowie Flippery nie mialy zle zrobic (bobrze tez nie bo to nie dzialka moja :P ) ino tak wyszlo jakos cos z czegos i sie tak no ten teges....

 

Jak Mamcia ma na mysli co ja mam na mysli, to Mamcia nie ma tego na mysli o czym myslec powinna 8)

Prosze od razu o nie karanie Freak'a za to co Mamcia zle odczytala.

 

Niniejszym z powodu "perturbacji, tortubacji oraz turbulencji" zrzekam sie brania na siebie tego ciezaru i odpowiedzialnosci... no chyba, ze Mamusia sie zastanowi i po kolejnej przeprowadzce przedyskutowac w zacnym gronie temat pozwoli :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

se grabisz synuś normalnie 8)

i ty siostrzyczko przeciwko mnie ? :cry:

 

mydłem go..mydłem...albo na jajcarnie :twisted:

nie godzi sie tak :( musze chyba nalot zrobic i odbic tajemnicza postac. jajcarnie to on mial w pamietny czwartek :D oj jaja byly jak balony :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Poniewaz wszyskie upierdliie sie dopominajo ostryvh prób sportowyc, mamusia proponuje przejs na poziom ekstremalny, co sie oznacza ze próby bedo grozic smierciom, kalectwem abo nawet polamaniem paznokci.

 

Zastanawia mnie w tym wszystkim milczenie Smiecha vel jariba jariba... jednego z glownych rozgrywajacych na zlocie AD 2004.... hmmm.... Mamusia - budz Smiecha - to juz czas :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poniewaz wszyskie upierdliie sie dopominajo ostryvh prób sportowyc, mamusia proponuje przejs na poziom ekstremalny, co sie oznacza ze próby bedo grozic smierciom, kalectwem abo nawet polamaniem paznokci.

 

Zastanawia mnie w tym wszystkim milczenie Smiecha vel jariba jariba... jednego z glownych rozgrywajacych na zlocie AD 2004.... hmmm.... Mamusia - budz Smiecha - to juz czas :lol:

 

Smiechu pewnie zapiernicza, co by na przyjazd zarobic.

Normalnie ja to bym sie od ty roboty porzygal.

 

 

Mamusia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawia mnie w tym wszystkim milczenie Smiecha vel jariba jariba... jednego z glownych rozgrywajacych na zlocie AD 2004.... hmmm.... Mamusia - budz Smiecha - to juz czas :lol:

 

Smiechu pewnie zapiernicza, co by na przyjazd zarobic.

 

wcale nie..Śmiechu vel jariba jariba upala ostro przed kolejną edycją Zlotu..normalnie już sie kobiety we wsi skarżą że kury przestały sie nieść 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Smiechu cichcem cichcem... a podobno w dzisiejszym programie "Mamy Cie" go z Holkiem w windzie zamkneli - tylko ciezko go poznac, bo chrakteryzowany :lol:

 

Tja... a mi dali lzejszy gips... i jeszcze 2 miechy L4... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...