Skocz do zawartości

wymiana pasku rozrzadu w subaru legacy


lewanki

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 miesiące temu...

w ASO w Olsztynie zaśpiewali mi 2100 brutto za kompletyn , ale ja mam troche jeszcze czasu bo mam 95000 przebiegu

 

A jakiej firmy najlepiej szukać rozrządu ? macie może kogoś któ załatwia części do SUBARU chodzi właśnie o rozrząd bo na ALLEGRO chodzą od 450-600 PLN za komplet bez pompy wody

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a czy możesz doradzić jakiej firmy użyć części ?

 

Nie mam pojęcia :) ceny sprawdzałem na allegro. Dopiero szukam Legacy i próbuje zorientować się w kosztach:)

 

no niestety ja jestem zmuszony sprzedac swojego LEGACY jak masz jakieś pytania zapraszam na PRIV

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

witam. odgrzeję kotleta. noszę się zamiarem nabyia powyższego modelu i zbieram aktualne cenniki ekspolatacyjne :) jaki jest obecnie koszt wymiany rozrządu z pompą - podane powyżej ceny mogą być nieaktualne. miło by było gdyby kolega z wro się wypowiedział jeżeli wie. a tak na marginesie. czy w książce serwisowej (potencjalny pojazd taką posiada do końca) jest zapis o wymianie czy tylko pieczątka potwierdzająca przegląd bez adnotacji  szczegółowej. dzięki za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

....troszke z innej rurki...Jak nie mam i nigdy nie bede miec gazu w moim Legarze,chyba nigdy nikt nie robil reg. zaworow,to mam to robic?Przebieg 117 kkm,przy wymianie rozrzadu w ASO nie wiem,czy to robili.Podobno koszt straszny samej reulacji.W polskich autach,ja,jako niemechanik wiedzialem,ze zawory grja juz i trzeba je podkrecic...Ale w tym silniku pojecia nie mam.Mam DOHC 2.0 z 2006 r.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja za rozrząd do Legacy 2006r 165km zapłaciłem 650zł na porządnym zestawie INA i pompa wody DOLZ-a w sumie za części 780zł i wymieniłem sam, to już moje 5 Subaru i cały czas robie sam druga sprawa że jestem mechanikiem, ale powiem wam jest tam tyle miejsca że naprawdę niema filozofii większej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...