Skocz do zawartości

Czy moderator usuwa posty?


Fido__

Rekomendowane odpowiedzi

Kilka razy zdarzyło mi się, że zginęło to co napisałem... Zwłaszcza w tzw. "gorących tematach". Czy mi się tylko wydaje, czy moderatorzy usuwają wybrane posty? Jeśli tak jest, to gdzie opisane są kryteria? Jestem daleki od czepiania się, ale dobrze byłoby je zwyczajnie znać. Pytam, bo jeśli tak faktycznie jest, to tylko mały krok dzieli usuwanie bezsensownych postów od sensownych...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapytałem przez czystą ciekawość. Mam w związku z tym wniosek racjonalizatorski, aby moderator usuwający posty dopisał w wątku swoją uwagę, że tego dokonał, po to, żeby nie narodziły się podejrzenia o (tfu) cenzurę.

 

Nie mam nic przeciwko wycinaniu pyskówek nie niosących żadnych merytorycznych treści. Jednak sugeruję aby zostawić jakiś ślad mówiący o tym, że takie działanie miało miejsce. Ot, by zachować przejrzystość i czystość intencji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podziwiam... Nie trzeba tu zbyt wiele ingerować. Sam jestem modem an pewnym sporym forum i jest tam sporo pracy z poprawiania postów włacznie. :P

 

respect:P

 

 

raz z życzliwości poprawiłem posta z okropnymi błędami napisanego tak że nic się nie dało zrozumieć - po tym jak mi się oberwało więcej tego nie zrobię.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posty nie sa usuwane. Posty trafiaja na niewidoczna dla was wszystkich czesc forum. Zostalo to stworzone wlasnie dla takich przypadkow, zeby byl slad i dowod dlaczego cos zostalo usuniete.

Staramy sie nie ingerowac w funkcjonowanie Forum SIP. Raz bo nie o to chodzi, zeby ktos stal nad wami i pilnowal, a dwa - bo wiekszosc czasu nie ma takiej potrzeby (co, i mysle ze wypowiem sie i za Azraela, bardzo cenimy!).

Po prostu czasami naprawde dochodzenie do tego kto i dlaczego zachowal sie jak sie zachowal jest bezcelowe i jedynym srodkiem jest usuniecie postu...

Niestety zadanie tych co maja moc decyzyjna zawsze bedzie krytykowane i liczymy sie z tym. Wazne aby krytyka byla konstruktywna i wtedy wszystko bedzie dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z kolei jednemu staremu wyjadaczowi forum zdarzy się czasem (tak co 30-50 normalnych postów) jakiś lekko .. dziwny. No i tu popieram naszych szeryfów. Jakiś poziom trzeba zachować.

 

Cie normalnie nie adoptuje.

 

mamusia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z kolei jednemu staremu wyjadaczowi forum zdarzy się czasem (tak co 30-50 normalnych postów) jakiś lekko .. dziwny. No i tu popieram naszych szeryfów. Jakiś poziom trzeba zachować.

 

Cie normalnie nie adoptuje.

 

mamusia

 

 

Ależ ja bardzo przepraszam, przecież to nie moje słowa ! To normalnie jakiś antyadopcyjny spisek musi być. No bo niech mamusia spojrzy na mojego posta....

 

PS: 0,75l wysyłam jutro kurierem. Wieczorem będzie u mamusi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

PS: 0,75l wysyłam jutro kurierem. Wieczorem będzie u mamusi.

 

normalnie będe stała przy skrzynce i czekała na kuriera..

Ty Wielkopolanin nie wiesz jaka jest procedura w ośrodku adopcyjnym?? najpierw łapówe śle sie do ukochanej córki ..ta przekazuje...opinie...(mały litrarz...nie ma czym sie dzielić).. Mamusi..a potem to sie pomyśli 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tak, bo jak z tym kółkiem adopcyjnym i w ogóle, to może..., bo jest jakaś szansa na spadek potem jak się jest adoptowanym nie? bo, tego... ja też bym wtedy się, no, zapisał i by mnie Mamusia nie pominęła w testamencie i zapisała Awjonetkę, bo z realizacją dokumentu się zawsze później załatwi i...

 

:roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

raz z życzliwości poprawiłem posta z okropnymi błędami napisanego tak że nic się nie dało zrozumieć - po tym jak mi się oberwało więcej tego nie zrobię.....

 

Oberwało? :shock: A kto takie baty daje? :twisted: :wink: :P U mnie niestety jest co poprawiać, ale dzięki temu forum wygląda piknie. :D 8) :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

p.s. oczywiście też nic a nic nie mówię o opuszczaniu nasz przez kogokolwiek, a już na pewno nie przez Naszą Kochaną Mamusię Forumową Uskrzydloną.

 

Bartuś mnie sie wydaje że to brzmi jednoznacznie..jak podziękowanie za udział w....no i przynajmniej prośba o srogą karę. Propozycje samoukarania prosze przesyłać na PW..sie rozpatrzy :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JA?? no co Ty!! Hans tego by mi nie wybaczył.. 8) i kto by nas wtedy na sznurku ciągał :wink:

Hans nie miałby już wtedy nic do gadania, poszedłby bidulek w odstawkę do garażu, Ty byś się woziła Strzałką i nawet byś nie pomyślała o ciaganiu na sznurku :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...