Skocz do zawartości

tor w kielcach


countdown

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 100
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

W Lutym też coś na pewno będzie

Dokladniej 5 lutego. I stopien.

 

 

Szkoda że tylko pierwszy :-(

A co oznacza I st? Byłem już na "szkoleniach" i jeśli pozycja za kółkiem itp. to już mi uszy opadają. :wink: Z drugiej strony 4x4 jeżdżę od kilku miesięcy dopiero.

A nie można tak po prostu wynjąć samemu ,i po prostu pojeżdzić sobie??

Nie byłoby taniej ??2000 przez 10 osób to = po 200zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co oznacza I st?

Szkolenie składa się z części teoretycznej (1godz 30min) i praktycznych ćwiczeń na torze. Program obejmuje m.in. ustalenie prawidłowej pozycji za kierownicą, hamowanie awaryjne na suchej i śliskiej nawierzchni z omijaniem przeszkód, prawidłowy dobór toru jazdy, bezpieczne pokonywanie zakrętów...

 

http://www.sjs.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W wawie już 3 dzień snieg zapowiadają, dziś nawet ostzregają przed burzą śnieżną i proszą o zostawienie aut w domu ale śniegu nadal nie widać....

No nie martw się,ja właśnie z Myślenic nie mogłem się przebić do Krakowa bo Tiry sie poskładały.

Przez dzień u nas napadało 50 cm,przewala się na maskę i zasypuje szyby. :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To daj Solberga - przecwiczymy ;-)

 

Nie dam :-P

 

P.S.

Azrael, zbieram ekipe na pomiar czasu na torze "Poznan". Procz mnie, mam jeszcze Evo V, Evo VIII. Kumpel skladka Delte HF Integrale i tez sie bedzie pisal. Jakby co moge liczyc na Ciebie i Cossiego? Jako kierowce dogadalem sie wstepnie z Mackiem Polodym, ze by pojechal - on sie w koncu urodzil na tym torze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To daj Solberga - przecwiczymy ;-)

 

Nie dam :-P

 

 

To może chociaż EVO? ;-)

 

 

P.S.

Azrael, zbieram ekipe na pomiar czasu na torze "Poznan". Procz mnie, mam jeszcze Evo V, Evo VIII. Kumpel skladka Delte HF Integrale i tez sie bedzie pisal. Jakby co moge liczyc na Ciebie i Cossiego? Jako kierowce dogadalem sie wstepnie z Mackiem Polodym, ze by pojechal - on sie w koncu urodzil na tym torze.

 

Maciek umie jeździć Cossim ponoć. Jasne. Tylko musiałbym wiedzieć sporo wcześniej - wiesz serwis mojeg auta jest dośc częsty i długotrwały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może chociaż EVO? ;-)

Nie moje :(

 

Maciek umie jeździć Cossim ponoć. Jasne. Tylko musiałbym wiedzieć sporo wcześniej - wiesz serwis mojeg auta jest dośc częsty i długotrwały.

 

W koncu sam ma bialego Cossiego, tyle ze wiecznie jest zepsuty :( O.K. Dam znac wczesniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Maciek umie jeździć Cossim ponoć. Jasne. Tylko musiałbym wiedzieć sporo wcześniej - wiesz serwis mojeg auta jest dośc częsty i długotrwały.

 

W koncu sam ma bialego Cossiego, tyle ze wiecznie jest zepsuty :( O.K. Dam znac wczesniej.

 

Mogę się tym jego zaopiekować :-DDDD Drogo nie wezmę ;-)

 

 

Daj znać :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kuba, publiczne dzięki - bylo świetnie:D

ladnie smigałeś po owalach caly czas równomiernie maska do srodka toru ( to jeden z przykładów :D - wiadomo że zawsze raz wychodzi a raz nie )

 

mam troche zdjeć ale niezbyt rewelacyjne bo nie bylo czasu zeby wysiasc i porobic z bliska tylko raczej wiekszość z auta - sprobuje wrzucic jak najszybciej ( jak sciagne jakis program ).

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś pisał że zabiera kamerę.

Czy można będzie w jakiś sposób obejrzeć wasze przygody?

 

Mam nadzieję, że następnym razem będę już z wami na tym torze.

 

Chciałem zapytać, czy płaci się od samochodu czy od osoby (chciałbym zabrać żonę żeby trochę poćwiczyła)?

 

Pozdrawiam,

Jako

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A zaraz w właśnie - czy był jakiś forumowicz któego nie poznałem wcześniej? Może panowie ze Skody?

 

panowie ze skody sa na forum - owszem - ale na forum skody

 

Dzieki wspoluczesnikom czwartkowego sjs i do zobaczenie nastepnym razem. Na suchym mam nadzieje. A w tygodniu trzeba na jakies lotnisko jechac i cwiczyc, cwiczyc......i jeszcze raz cwiczyc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...