Skocz do zawartości

Ułęż 10.01.2009 (sobota)


Bzyk

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 123
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

no tak a Bzyku z Arturem to juz calkiem na psy spadli
:evil:

 

musisz przyjechac i nam pokazac jak wklepac temu bialemu potworkowi... :mrgreen:

 

bylo super - szkoda, ze bez sniegu, pojezdzilem sobie za to jak na sankach na oponach letnich (zmienilem z zimowek jak tor stal sie przyczepny w 90% swojej dlugosci)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

musisz przyjechac i nam pokazac jak wklepac temu bialemu potworkowi... :mrgreen:
na bialego musi byc bialy pogromca - to kolor symbolizujacy szybkosc i odwage, meskosc i inne przymioty prowadzacego :mrgreen:

Zaskakująco celnie ujęte, panie Jabar. Zgadzam się w pełnej rozciągłości :mrgreen:

 

Co do pojeżdżawki, chyba najliczniejsza, jaką pamiętam: 26 samochodów, 27 kierowców + samochód od stawiania słupków :mrgreen: Szklanka o poranku była świetna, szkoda, że nie utrzymała się dłużej... Wachadło + altoneny z Wróblem przy 100kph - rewelacja :grin:

 

Jedno, co mnie zastanawia, to jeżeli carfitowy dupowóz tak jeździ, to co za diabelstwo on musi mieć do upalania? :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przecież wiem że dartony :cool:
i co my biedni seryjni teraz zrobimy?

 

tylko spec c z walem 2.5 moze da rade :mrgreen:

 

Nu pagadi .... prześmiewco :!:

 

na bialego musi byc bialy pogromca - to kolor symbolizujacy szybkosc i odwage, meskosc i inne przymioty prowadzacego

I tu zgadzam sie w całej rozciągłości.

P.S Tylko mi nic nie mów o białej perle... ty homofobie jeden :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...no i audik zlal wszystko.od ewo po sti...i to w jakiej wygodzie ciszy i spokoju

 

No nie wierzę :shock: a mówił, że tym samochodem nie będzie upalał :cool: To w takim razie po co robić subaru :?: Chyba też się muszę zastanowić nad kupnem audika :idea:

 

Nie kupuj :idea: przynajmniej do upalania, fakt auto rzeczywiście całkiem szybkie, ale dosłownie zero przyjemności z jazdy :idea: , nie rzuca , nie trzesie, za cicho :twisted: i odkryłem że da się całkiem wyłączyć ESP. :lol:

Ale i tak twierdze że STI szybsze na torze jak RS4, moze jakby założyć dobre opony i poprawić z przodu geometrie byłoby lepiej :cool:

Zrobiłem kółko, i zaraz wsiadłem w Bzyka STI, od razu gęba mi się uśmiechneła :idea: zupełnie inne auto i daje o wiele wiecej frajdy :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmmm, frajda frajdą, ale fakt, że ten RS skopał wszystkie inne wozy nie nastraja mnie pozytywnie :twisted:.

 

Przemeq, zasługą dobrych czasów które udało się wykręcić, to to że próba była bardzo szybka i mało kręta, jak by "Pan Tysiaczek " czyli Wróbel :mrgreen: ustawił bardziej krętą próbę, nie było szans :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmmm, frajda frajdą, ale fakt, że ten RS skopał wszystkie inne wozy nie nastraja mnie pozytywnie .

 

eee... to wszystko dlatego ze mnie podkusilo i zmienilem na letnie opony :mrgreen:

 

"Pan Tysiaczek "

 

Dobra ksywa. To się Wroobel wkurzy :mrgreen:.

 

i jaka trafna :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na 1 probie to eSka odstawala dosc mocno.. 1 czas byl czerwone EVO 2.30 , 2czas - 2.33 itd..

 

na 2 probie "bez beczki" musiala sie eSka cos rozkrecic.

 

Buni, eską to nie byłem ja tylko kolega S4 srebrną, ja przyjechałem ok 12-13 , najlepszy czas jaki wykreciłem to 2,12,50 a najgorszy 2.21,00

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...