Skocz do zawartości

Peugeot 206 RC


Than_Junior

Rekomendowane odpowiedzi

Peugeot robi dobre kroki. Wreszcie wprowadzili model, ktorego wlasciciel moze sie uosabniac z kierowca rajdowym. Samochod bedzie mial 130kW (177KM). Niestety z mojego zrodla (www.rallye-magazin.de) nie wynika, jaki to bedzie silnik, typuje jednak na dwulitrowke. Zdjecia ponizej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robi wrażenie ten sportowy Pug, chętnie poznałbym więcej jego danych. Jeśli moc 177 KM ma bujać ten samochodzik, to jest o czym mówić. Peugeot jako marka związana z RSMŚ z pewnością nie ograniczyła się tylko do nadania 206 agresywnego wyglądu, a zmodyfikowała jednostkę napędową i oczywiście zawieszenie, żeby można było poczuć choć troszkę adrenaliny. Szkoda, ze tego nie wiemy na pewno :(

Zawiodłem się niestety na drzwiach otwartych Seata. Otóż wystawili Seata Cordobę SPORT z silnikiem 1,2 !!. Sportowego charakteru nadawały temu pojazdowi głównie aluminiowe wstawki, czerwony kolor i - co najciekawsze - podłokietnik dla kierowcy. Szkoda tylko, że całkowicie zasłaniał dźwignię hamulca ręcznego, do której poniekąd warto mieć swobodny dostęp. Ale to tak na marginesie. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Seat to chyba wszędzie takie SPORTY powystawiał. U mnie (Kędzierzyn-Koźle) Pytam to ten mały potworek ? ( spodziewałem sie 130 KM ) A gościu, tak, TAK 75 KM :roll: No i chęć na jazdę mi przeszła.

 

 

Jeszcze żyjący JOY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W przypadku samochodów francuskich RC znaczy ni mniej ni więcej tylko Rażąca Cena. Ewentualnie Rolowanie Clienta, Remont Cawieszenia, Renomowany Chłam, Rewolucyjna Chałtura. A uto mi się podoba. Jest jak Wachadłowiec Colambia.

 

Siwy Niemilewspominającyfrancuskieauta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chce mi sie otwierac nowego tematu, wiec napisze tutaj z satysfakcja jakas dzika, ze mam za soba pierwszy kurs prawka! 8)

 

Pozdrawiam,

Than

 

Ty poczekaj, jaką dziką satysfakcję będziesz czuł po dziesiątym egzaminie... :P O ile uda Ci się zdać tak szybko...

 

Nie no, żartuję... Szybkiego ukończenia kursu i jednego egzaminu życzę!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juniorku, jak będziesz miał jazdę testową z egzaminatorem to dobrze by było załatwić sobie kolegę/tatę, coby pojeździł za wami z włączoną kamerą, w razie braku wystarczy blef - jakaś atrapa i kaseta wideo.

Gdyby egaminatorkowi zechciało się wyłudzić jakąś kapustę, a byłbyś pewny że wszysko było o.k. - wystarczy pokazać kasetę, zmięknie szybko.

 

Radosnych Świąt dla Wszyskich, Wesołych Poniedziałków i Mokrych Egzaminów dla Juniora! ( Chyba coś pokręciłem )

 

Joy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...