Skocz do zawartości

kiedy taka akcja w subaru?


radix99

Rekomendowane odpowiedzi

ponoć jakiś krakowski dealer nissana przy zakupie 350z dodaje w formie gratisu micrę wartości blisko 40.000 :cool:

 

a poważnie, to chciałem się tylko wyżalić, bo przegapiłem niski kurs euro/złoty w tym roku, więc w przyszłym mój nowy zakup wyjdzie dużo drożej. do tego ponoć od 1 stycznia rośnie o ok. 5 punktów (do ponad 18%) akcyza na silniki powyżej 2 litrów, więc... znów w plecy :???:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ponoć jakiś krakowski dealer nissana przy zakupie 350z dodaje w formie gratisu micrę wartości blisko 40.000

Klientowi sie wydaje ze dostaje drugi samochod gratis, a tak naprawde to placi za dwa samochody. Zapytaj tego dealera czy Ci da 40 tysiecy znizki na 350z, zobaczysz co wtedy powie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapytaj tego dealera czy Ci da 40 tysiecy znizki na 350z, zobaczysz co wtedy powie.

 

Nie znam sie na prawie ale moze na legalu chce sie pozbyc Micr, zeby za darmo ich nie rozdawac bo wtedy cos tam musi placic :mrgreen:

 

eddie_gt4, pewnie warunkow dodatkowych nie ma - ten trzeci jest na czesci dla tych dwoch - w koncu nazwa FIAT zobowiazuje :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ponoć jakiś krakowski dealer nissana przy zakupie 350z dodaje w formie gratisu micrę wartości blisko 40.000

Klientowi sie wydaje ze dostaje drugi samochod gratis, a tak naprawde to placi za dwa samochody. Zapytaj tego dealera czy Ci da 40 tysiecy znizki na 350z, zobaczysz co wtedy powie.

 

tyle, to ja wiem, ale jak to miło brzmi dla ucha, że dostajesz drugie auto gratis :lol:

 

[ Dodano: Czw Gru 18, 2008 8:17 am ]

Zapytaj tego dealera czy Ci da 40 tysiecy znizki na 350z, zobaczysz co wtedy powie.

 

Nie znam sie na prawie ale moze na legalu chce sie pozbyc Micr, zeby za darmo ich nie rozdawac bo wtedy cos tam musi placic :mrgreen:

 

eddie_gt4, pewnie warunkow dodatkowych nie ma - ten trzeci jest na czesci dla tych dwoch - w koncu nazwa FIAT zobowiazuje :mrgreen:

 

na codzień ujeżdżam również bravo rocznik 2001 i nie dam złego słowa powiedzieć :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pamiętam, jak parę lat temu Mitsu miało rabaty na koniec roku na np. Patrola w wysokości 40k pln. Mogli od razu dawać Colta dla żony lub dojazd do sklepu :)

Swoją drogą, taka polityka rabatowa to plucie w twarz klientom, którzy kupowali auto np. w lipcu-wrześniu. Na dłuższą metę to "strzał w kolano"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pamiętam, jak parę lat temu Mitsu miało rabaty na koniec roku na np. Patrola w wysokości 40k pln. Mogli od razu dawać Colta dla żony lub dojazd do sklepu :)

Swoją drogą, taka polityka rabatowa to plucie w twarz klientom, którzy kupowali auto np. w lipcu-wrześniu. Na dłuższą metę to "strzał w kolano"

 

mitsubishi patrol :cool: ? bo jeśli chodzi o pajero 5dr, to w tej chwili ok. 15.ooo mniej (185.ooo), a nissan pathfinder ok. 37.ooo mniej (150.000). nissan patrol 177.ooo (zniżek nie znam :cool: )

 

a czemu strzał w kolano? myślisz, że w przyszłym roku sprzedaż ruszy im tylko i dopiero w grudniu :mrgreen: ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą, taka polityka rabatowa to plucie w twarz klientom, którzy kupowali auto np. w lipcu-wrześniu. Na dłuższą metę to "strzał w kolano"

 

hmm o co kamman? plucie? na dłuższą metę?

jedynym plującym (w brodę) może być klient, który nie poczekał...(chyba, ze ktoś urodził sie wczoraj i nigdy nie słyszał o wprzedażach roczników w PL pod koniec roku), po drugie w grudniu ze względu na wycenę aut w PL na podstwie rocznika należy wartość zdyskontować o stratę wartości ze względu na tenże rocznik, więc udzielony rabat wcale nie musi rekompensować ewentualnej niższej ceny przy odsprzedaży za jakiś czas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pamiętam, jak parę lat temu Mitsu miało rabaty na koniec roku na np. Patrola w wysokości 40k pln. (...)

teraz mamy podobnie - Toyota daje ok. 45k PLN ( :shock: ) rabatu na LC i ok. 15k PLN rabatu na RAV'ke

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pamiętam, jak parę lat temu Mitsu miało rabaty na koniec roku na np. Patrola w wysokości 40k pln. (...)

teraz mamy podobnie - Toyota daje ok. 45k PLN ( :shock: ) rabatu na LC i ok. 15k PLN rabatu na RAV'ke

 

skąd masz te ceny???

na rav4 max rabat, to 10.300, w tym alarm 1.300 :cool:

na landa max 21.800, w tym alarm 1.300 :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pamiętam, jak parę lat temu Mitsu miało rabaty na koniec roku na np. Patrola w wysokości 40k pln. (...)

teraz mamy podobnie - Toyota daje ok. 45k PLN ( :shock: ) rabatu na LC i ok. 15k PLN rabatu na RAV'ke

 

skąd masz te ceny???

na rav4 max rabat, to 10.300, w tym alarm 1.300 :cool:

na landa max 21.800, w tym alarm 1.300 :cool:

przeciez pisze, ze mamy (u nas, tj. w Burundi :mrgreen: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

radix99,

masz rację - mój błąd. To było Pajero (tańsze). :)

"strzał w kolano", bo są inne metody wspierania sprzedaży niż rabat i obniżki. To jednak osłabia markę i niedługim czasie, bez "gwiazdki" upust/rabat/2w1 trudno coś sprzedać. Przykład GordonGekko to potwierdza - dealerzy nie powinni do grudnia nawet otwierać salonów tylko sprzedawać wyprzedaże roczników... bo przecież od marca do grudnia tego samego roku spadek wartości auta wyniesie 40k pln...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ponoć jakiś krakowski dealer nissana przy zakupie 350z dodaje w formie gratisu micrę wartości blisko 40.000 :cool:

 

 

pytanie co zrobić z takim bezsensownym gratisem :lol:

 

myślę, że w każdej rodzinie znajdzie się chetna/-y :cool:

a prościej jeździć PREZENTEM, niż kupić micrę z pełną świadomością (nie mam nic do micry :cool: )

 

[ Dodano: Czw Gru 18, 2008 3:41 pm ]

Jak usłyszałem w radiu, że na Citroena C crosera dają 40 tys rabatu, to zacząłem współczuć klientom, ktorzy się 'pomylili" i kupili auta wcześniej. Cieszę się, że kupiłem Subaru.

 

moje kilkuletnie obserwacje mówią, że akurat francuzy (przodują citroen i peugeot) mają w tym czasie najwyższe promocje :cool:

 

[ Dodano: Czw Gru 18, 2008 3:42 pm ]

pamiętam, jak parę lat temu Mitsu miało rabaty na koniec roku na np. Patrola w wysokości 40k pln. (...)

teraz mamy podobnie - Toyota daje ok. 45k PLN ( :shock: ) rabatu na LC i ok. 15k PLN rabatu na RAV'ke

 

skąd masz te ceny???

na rav4 max rabat, to 10.300, w tym alarm 1.300 :cool:

na landa max 21.800, w tym alarm 1.300 :cool:

przeciez pisze, ze mamy (u nas, tj. w Burundi :mrgreen: )

 

to ja poproszę o poważną pełną ofertę na priv :cool:

łącznie z transportem pod dom :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ja poproszę o poważną pełną ofertę na priv :cool:

łącznie z transportem pod dom :wink:

oj nie, ja sam czyms takim sie nie zajmuje... :roll:

 

ale moge podac namiary, gdzie szukac, z kim kontaktowac, etc. :mrgreen:

 

jezeli jestes POWAZNIE zainteresowany, napisz do mnie pw ze szczegolami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ja poproszę o poważną pełną ofertę na priv :cool:

łącznie z transportem pod dom :wink:

oj nie, ja sam czyms takim sie nie zajmuje... :roll:

 

ale moge podac namiary, gdzie szukac, z kim kontaktowac, etc. :mrgreen:

 

jezeli jestes POWAZNIE zainteresowany, napisz do mnie pw ze szczegolami

 

poważnie, to ja jestem zainteresowany foresterem 2,5xt, ale coś się oddala to ode mnie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ja poproszę o poważną pełną ofertę na priv :cool:

łącznie z transportem pod dom :wink:

oj nie, ja sam czyms takim sie nie zajmuje... :roll:

 

ale moge podac namiary, gdzie szukac, z kim kontaktowac, etc. :mrgreen:

 

jezeli jestes POWAZNIE zainteresowany, napisz do mnie pw ze szczegolami

 

poważnie, to ja jestem zainteresowany foresterem 2,5xt, ale coś się oddala to ode mnie...

gdzie byles wczesniej?

jakis czas temu nasz diler promocyjnie wyprzedawal ostatki MY'08 2.5XT (stara buda)

no najwyzej chcesz Forka w nowej budzie...

 

[ Dodano: Czw Gru 18, 2008 9:14 pm ]

eddie_gt4, w SIP-ie lepsze promocje, bo przeliczając wartość 51000 euro za Spec B euro dziś wg. NBP to 212670 zł, a według kursu ustalonego przez SIP to tylko 183600zł, co daje różnicę 29070 zł :wink:

nie bede komentowal tej ceny, po prostu napisze :shock: :shock: :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie bede komentowal tej ceny, po prostu napisze :shock: :shock: :shock:

Dlaczego :shock: z tego co wiem przez brokera takie auto z Burundi kosztuje około 43000 euro po dzisiejszym kursie daje to 179300 różnica 4000 zł to taka ogromna?? Jak odejmiesz od tych 51 rabat z salonu ISR, DNA, opony, to wychodzi że dopłacam, do auta z Burundii :neutral:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie bede komentowal tej ceny, po prostu napisze :shock: :shock: :shock:

Dlaczego :shock: z tego co wiem przez brokera takie auto z Burundi kosztuje około 43000 euro (...)

musialbym to sprawdzic, ale jakos mi trudno w to uwierzyc... bo to wychodzi drozej niz nowe STI :shock:

 

nigdy sie nie interesowalem cenami Spec.B, ale jezeli to auto zaiste kosztuje wiecej niz STI, to jest jakis KOSMOS :neutral:

 

ale moze skonczmy juz o tym Burundi, nie chce skonczyc jak Forseks :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ja poproszę o poważną pełną ofertę na priv :cool:

łącznie z transportem pod dom :wink:

oj nie, ja sam czyms takim sie nie zajmuje... :roll:

 

ale moge podac namiary, gdzie szukac, z kim kontaktowac, etc. :mrgreen:

 

jezeli jestes POWAZNIE zainteresowany, napisz do mnie pw ze szczegolami

 

poważnie, to ja jestem zainteresowany foresterem 2,5xt, ale coś się oddala to ode mnie...

gdzie byles wczesniej?

jakis czas temu nasz diler promocyjnie wyprzedawal ostatki MY'08 2.5XT (stara buda)

no najwyzej chcesz Forka w nowej budzie...

 

ale ja właśnie w nowej budzie chcę :mrgreen:

gdybym nie czekał na koniec spłaty obecnej imprezy, tylko w maju/czerwcu załatwił sprawę, to miałbym już z górki. a tak... zainteresowałem się tematem we wrześniu (bo wmówiono mi, że na zamówione auto, jeśli go nie ma w kraju, wystarczy poczekać 3 miesiące). i okazało się, że nie ma już 2,5xt w jedynie słusznym kolorze czarnym (były chyba ze 3 sztuki inne, srebrne jakieś - po kilku dniach, kiedy zmiękłem, już nawet tych nie było). a kolejne mogą być, ale najwcześniej marzec/kwiecień z nowego zamówienia sipu :???: w międzyczasie zaczął się kryzys (nikt nie wie, kiedy się skończy i jak), oszałało euro i... forek się oddala :sad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eddie_gt4, Nie zapomnij o naszej ukochanej akcyzie, czyli minus 13,6% :sad: , a od stycznia 18,6% tu jest pies pogrzebany.

a no tak... u nas STI MY'08 to koszt ok. 38k EUR, wiec trudno mi uwierzyc, ze spec.B moze kosztowac 43k EUR (pewnie to juz "ostateczna" cena w PL, po doliczeniu waszej akcyzy, etc.)

 

wszystko, nie pisze juz ani slowa o burundyjskich cenach na Subaru, autocenzura :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...