Skocz do zawartości

Mój nowy dupowóz


mati

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 210
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Kumpel ma sedana z 98 roku. Troche poprawiony przez Maptuna a po części przez poprzedniego właściciela (maniaka nissanów - qpcia :smile: ) Coś koło 230km. Najlepszy czas na G-techu ZTCP 6,5sek. Z moim burakowozem idzie równo. Teraz ma zmieniony wydech, więc pewnie mi odjedzie. Fajnie czuć na plecach ponad 400Nm momentu :smile: Jedyne co mi przeszkadza w tym aucie to FWD i brzydkie zegary.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mati, piekny :cool:

 

Uwazam ze ten 9-5 w kombiaku to dalej jedno z najladniejszych kombi na swiecie zwlaszcza w wersjach Aero itp... :cool:

 

No ten Saabik jest na mojej liście kombiaków na drugim miejscu.Pierwsze na zawsze RS4 B5.

mati wie,co dobre :wink: Gratki super auta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

waszka napisał/a:

najszybsze ... kombi świata.

 

etamxj0.jpg

 

MG Rover Group has applied to the Guinness World Records for the World's Fastest Estate car / Station Wagon record. The MG ZT-T, codenamed X-15, reached a top speed of 225.609 mph (360.9 km/h) at the August 2003, 55th annual Bonneville Speed Week Nationals, on the Salt Flats in Utah, USA.

 

360.9 km/h - kto da wiecej? :razz: :mrgreen:

 

a zeby nie bylo total OT, fajna fota:

 

saabos0.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

waszka, czemu uważasz, że B5 jest najbardziej hardcorowy? :wink: Bardzo lubie to auto ale wydaje mi się troche spokojniejsze i wyważone niż np. RS2.

 

B5 moim zdaniem najbardziej z całej rodziny RS4,bo o nich myślałem.RS2 to trochę inny temat.

RS2 to jak GT Sti a RS4B5 to jak STi Bug-eye :wink: Oba są kozaki.

 

waszka napisał/a:

najszybsze ... kombi świata.

360.9 km/h - kto da wiecej? :razz: :mrgreen:

 

Tak,ale RS2 to było w tamtych czasach najszybsze seryjnie produkowane kombi :wink:

 

[ Dodano: Pon Gru 22, 2008 12:37 pm ]

mati, tylko Ty potrafisz od razu dwie i to poniżej pół roku ;)

 

Żona złośliwa do potęgi ? :mrgreen::lol: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracając do mojego Saab'a. Na montaż czekają już Eibachy i nowe KYB. W drodze są rozpórki i gruby stabilizator tylny. Mam już też wskażnik boost'u (dzięki Polini) i duże wtryskiwacze. Znalazłem już jaką muszę kupić turbosprężarkę, i na wiosnę planuję 270kM i 380 Nm. (może uda mi się pobić rekord dla FWD na Rozecie :mrgreen: ) Oprócz tego dowiedziałem się że letni rozmiar kół do 9-5 to 225/45 17, więc bedzie stał na RE 070. Jak widać nie obijam się :twisted: :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracając do mojego Saab'a. Na montaż czekają już Eibachy i nowe KYB. W drodze są rozpórki i gruby stabilizator tylny. Mam już też wskażnik boost'u (dzięki Polini) i duże wtryskiwacze. Znalazłem już jaką muszę kupić turbosprężarkę, i na wiosnę planuję 270kM i 380 Nm. (może uda mi się pobić rekord dla FWD na Rozecie :mrgreen: ) Oprócz tego dowiedziałem się że letni rozmiar kół do 9-5 to 225/45 17, więc bedzie stał na RE 070. Jak widać nie obijam się :twisted: :cool:

 

Cytuje matiego z przed jakiś dwóch tygodni: "planuje 230-240km" :mrgreen::mrgreen::twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...