Skocz do zawartości

Modele Subaru


nemo

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie czy wie ktoś ma jakies linki namiary na jakies dobre modele Subaru do składania np. BURAGO i gdzie to mozna kupić ja znalazłem jeden sklepik ale plastiki sa Subaru poszukuje metalowych

http://jur-met.win.pl/sklep/index.php

 

Za wszelkie namiary dziekuje z góry. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 70
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Bardzo uśmiechało by mi sie kupno tego modelu

http://www.ehobby.pl/product_info.php?manufacturers_id=77&products_id=17637 ale jego cena? Moim zdaniem troche wysoka jak na model ale za jakosc trzeba płacić.

chyba jednak zdecyduje sie na plastik TAMIYA SI WRC 2002

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój syn dostał pod choinkę SI WRC 02 Tommi Makinen, Tamiya 1:24.

Bardzo mu się spodobała..... ale jak otworzył pudełko, to stwierdził, że nie ma cierpliwości i poszedł grać w DiabloII.

Więc zabrałem się do roboty o 16.00 po południu i skończyłem sklejanie o 4.00 nad ranem (z krótką przerwą). Przespałem się i od 11.00 do 15.00 oklejałem auto w wersji "Solbergowej" na Rajd Monte Carlo'02.

Najgorsze w tym wszystkim było to, że nie mogłem się oderwać - tak wciąga. Żona stwierdziła, że odwaliło mi absolutnie.

 

Polecam rewelacyjna sprawa :!: :!: .

 

Święty Mikołaju (czyt. Łaciat) - mozesz już mysleć nad kolejnym takim prezentem dla syna :wink:

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Własnie mam pytano czy tam kółka sie jakies kręcą albo coś w tym stylu?? w tych plastikach a swoją drogą szkoda ze takie małe jak ktoś by mógł to prosze o wymiary po sklejeniu.

 

Dziekuje z góry i pozdrawiam !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:lol::lol::lol:

Kręcą się, ale nie tak: Wziuuuuummmmm :wink: tylko można nimi obracać. To oznacza, że po dywaniku se nie pojeździsz :lol::lol::lol:

Ale przednie koła skręcają 8)

Bo ten model jest do postawienia na stole i patrzenia się jak sroka w kość. Najlepiej w towarzystwie znajomego, z którym też nie koniecznie wszystko jest OK. I opowiadanie mu ile to czasu spędziłeś nad modelem i że najdłużej zajęło ci wyklejenie wewnetrznej strony szprychowego O.Z.'eta mikroskopijnej wielkości napisem "PRODRIVE" :D

 

Wymiary - nie pamiętam; sprawdzę w domu.

 

pzdr

 

Apdejt: dł x szer x wys ok. 18 x 8 x 6cm; skala 1:24

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nalepszej jakości modele produkuje amerykańska firma EXOTO .

 

Tu by sie mozna wdac w dyskusje :wink: ja akurat uwazam, ze AutoArt kroluje, tym bardziej ze EXOTO ma cos popierniczone ze skala (sa wieksze :roll: ). Ale to oczywiscie subiektywna ocena.

 

Niemniej na pewno Exoto nalezy do najlepszych, sam mam kilka sztuk :) Moim zdaniem najlepsza trojka to wlasnie Exoto, AutoArt i Tamiya. Reszta, czyli firmy typu BBurago albo Maisto, to przy nich totalnyc bulszyt (aczkolwiek nie ukrywam, ze tych mam najwiecej - od czegos trzeba bylo zaczac, nie? :wink:)

 

Mowie oczywisce o metalowych modelach, nie mam czasu ani cierpliwosci do plastiku :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tez zaczynalem od tych slabszych ale ... jak to sie mowi apetyt rosnie w czasie jedzenia. AutoArt zdoda - super ale powiem szczerze ze Tamiya jest mi blizej nie znana wiec nie moge sie wypowiadac. Mam EXOTO i jestem pod olbrzymim wrazeniem - problem - CENA !!!! ale ....

serdecznie pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

ja mam 3 modele plastikowe 1:24 - 2x Tamiya 1x Hasegawa (bo Tamiya nie ma pierwszej wersji imprezki :( ) i zdecydowanie niedługo kupuję czwarty - Tamiye oczywiście bo nie ma porównania (tak żeby miec i najnowszy look do kolekcji), zajawka w malwaniu i sklejaniu jest wielka :D a satysfakcja jeszcze większa 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.legacydiecast.com/xq/asp/id.AA78632/qx/review.htm

 

Jak zobaczyłem to, to poprostu skłaniam sie ku autoart i cieżko bedzie to przebić moim zdaniem przednia sprawa z tymi drzwiami i maską a silnik jak w prawdziwym subaraku poprostu tylko zamawiać :D

 

:shock: :lol: O łał!

60dolców to nie jest aż tak duzo za TAKIE cudeńko w 1:18, szkoda, ze nie MY2003 i w sedanie... Bym zakupił. :D A czy gdzieś w Naszym_Kochanym_Kraju wyrwie się AutoArta?

 

Chyba jednak zakupię Tamiye WRC02. Kurcze, bardzo chciałbym mieć metalowy... :roll: Są BBurago 1:18 może? Wolałbym cywilna wersję. :P

 

Edit:

http://www.ww-model.pl/img/24231.jpg[/img[

z ww-model.pl Hmm... 77zł, 1:24... Metal? Chyba kupię... A nie wiecie czy mozna wybrać kolor?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...