Skocz do zawartości

Hamulce w GT '00


Jakublad

Rekomendowane odpowiedzi

Nie bijcie mnie za pytanie o hamulce, ale za pomocą wyszukiwarki nic nie znalazłem. ;-)

 

Szykuje mi się zmiana tarcz i klocków w GT. Klocki z przodu już zmieniłem, tarcze jeszcze wytrzymają jakieś 10-20 tysięcy km. Z tyłu już "nic" nie ma, więc teraz jest kwestia czy wymieniać w serwisie na fabryczne, czy szukać zamienników. Nie chcę zamienników, aby były tańsze, tylko po to aby coś poprawić. Zastanawia mnie, czy w cenie fabrycznych nie dałoby się kupić czegoś lepszego o podobnej trwałości i lepszej skuteczności. Wiem, że sam tył za wiele nie zmieni, ale za kilkanaście tysięcy również przód się zrobi. Może jakieś nacinane, nawiercane? Jakiś konkretny produkt? Sam nie wiem.

 

Inne takie małe pytanie dotyczy środka auta. Na środku deski rozdzielczej jest miejsce gdzie umieszczone są przyciski od spryskiwania reflektorów, regulacji świateł i podświetlenia zegarka i w nocy tam jest ciemno. Nie wiem czy tak ma być, czy po włączeniu świateł nie powinno się i to miejsce podświetlać. Jak zacząłem autem jeździć, to już tak było. W instrukcji nie mogę nic znaleźć, może ktoś kojarzy jak jest u niego w GT '00?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przyciski od spryskiwania reflektorów, regulacji świateł i podświetlenia zegarka i w nocy tam jest ciemno. Nie wiem czy tak ma być, czy po włączeniu świateł nie powinno się i to miejsce podświetlać.

 

Jako, ze rozebrałem na części pierwsze cała deskę w GT wyjaśnie co widziałem:

- podświetlanie zegarka to klawisz niepodświetlany.

- spryskiwacz reflektorów także ciemny kalwisz.

- regulacja wysokości reflektorów ma nawet dwie żaróweczki, jedną na miejsce numeryczne i drugą na gałke potencjometru.

 

Ciekawostką jest klawisz AWARYJNYCH, podświetlany dwukrotnie mocniejszą żarówką niż reszta klawiszy. wsadzenie takiej jak w reszcie wystarcza na tydzień :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...