Skocz do zawartości

Jak pozbyć się kreta???


akow

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 52
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

hm.mialem kiedys kkreta takiego ze wlasciwie wiecej bylo kopcow niz trawy.zadne swinstwa nie pomagaly chemiczne wlacznie z domestosem.

zalewanie dalo tyle ze jak wszedlem na trawnik to wpadlem po pas w rozmiekla dziure po krecie.wiem ze super chemia jest uzywana na polach golfowych ale jest to preparat tak toksyczny ze padaja nawet psy i koty sasiadow.zrylem caly trawnik i polozylismy siatke.pomoglo ale wiaze sie to z rujnacja ogrodu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

akow - u mnie zadział patent na puszkę.

 

Musisz wbic metalowe pręty o długości ok. 1m (najlepsze są zbrojone) i na wierzch zakładasz puszkę po piwie 0,5l (tylko wcześniej wytnij wierzch puszki tak aby swobodnie sobie stukała na wietrze o pręt)

 

Stukot puszki o pręt jest przenoszony do wnętrza ziemi i powinien skutecznie go zniechecić do wizyt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na moje krety (!) dzialaja swiece dymne. Ale nie wszystkie. Te wydzielajace H2S mozna sobie podarowac. Za to takie "na patyku", obtoczone czyms srebrnym, dzialaja niezawodnie. Trzeba podpalic, wrzucic do nory i zatkac wylot (ja zwykle uzywam do tego butelek po browarze - tylko trzeba pamietac zeby wyjac je przed koszeniem trawy :smile: )

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

posiadanie psa wszystko załatwia :mrgreen: mówię serio, krety nie pojawiają się na posesjach gdzie są szczekające czworonogi :mrgreen:

 

dscf1820en9.th.jpg

 

nie działa Twój sposób - Bondzik wydziela duuużo hałasu...a krecik się nie przejmuje :neutral:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krety telewizyjne -wylaczyc telewizor. :mrgreen:

 

Krety ogrodowe -u mnie nawsadzalem kilka nasaczonych benzyna i rozpuszczalnikami szmat w lekko rozgrzebane kopce, podpalilem i wydusilem dranie. Pomoglo jak reka odjal. :twisted:

 

Za to Cię lubię Szymon. Potrafisz działać z rozmachem :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potrafisz działać z rozmachem :mrgreen:

 

To tylko rozgrzewka. :wink: Dzialania z rozmachem zaczelby sie, gdyby ten sposob okazal sie nieskuteczny. Ale na szczescie podzialal, wiec ostatecznie sasiadom ostaly sie szyby w oknach i drzwi w futrynach. :twisted::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

posiadanie psa wszystko załatwia :mrgreen: mówię serio, krety nie pojawiają się na posesjach gdzie są szczekające czworonogi :mrgreen:

 

Obrazek

 

nie działa Twój sposób - Bondzik wydziela duuużo hałasu...a krecik się nie przejmuje :neutral:

 

Pies kapica jest lepszy :mrgreen: Twój szczeka i nie ma efektu, a jego śpi cały dzień i nie ma kretów :mrgreen: Zauważam pewną dysproporcje w psach marki Sharik :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...