Skocz do zawartości

Składka Forum Subaru - Wieniec dla Blue76


rpw

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 123
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Zbliżyliśmy się właśnie do kwoty 20.000 PLN i pewnie ją przekroczymy. Jest to genialny wynik i szczerze pisząc nie spodziewałem się aż takich pieniędzy.

 

Chciałbym Wam wszystkim (zarówno z kropki, jak i z kreski oraz osobom z innych forów) serdecznie podziękować za wpłaty. Zrobiliście naprawdę wspaniałą rzecz i okazaliście wielkie serce.

 

Tak jak pisałem wyżej, konto będzie na pewno otwarte do końca tego roku, więc jeśli ktoś chciałby się dołączyć do wpłat, to zachęcam.

 

Raz jeszcze wielkie dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja chciałem w imieniu swoim i myślę, że większości z nas podziękować Przemkowi i Rafałowi, że tak wspaniale się wszystkim zajęli.

 

A Krzysiek... Krzysiek na zawsze pozostanie w naszych pamięciach. Mówiąc szczerze dzisiaj podczas ceremonii pogrzebowej nie mogłem powstrzymać się od uśmiechu. Dlaczego? Bo cały czas przed oczami miałem roześmianego Blue - a jak on się śmieje to jedyne co ja mogę zrobić to odpowiedzieć mu tym samym...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przemeq, Michael, rpw, należą się wam wielkie gratulacje i podziękowania za zaangażowanie w/w sprawie. Pokazaliście to czego ostatnio brak u ludzi a mianowicie bezinteresowność, życzliwość, poświęcenie. Jestem dumny że mogę was znać.Dziękuję.

Z swojej strony jest mi przykro iż nie mogłem uczestniczyć w ostatniej drodze Blue76, takie życie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moi Drodzy,

 

Miło mi, że wieniec był OK. Trochę się obawiałem, czy sprostam oczekiwaniom tak dużej grupy ludzi ale chyba wyszło nieźle.

 

Dziękuję Wam wszystkim za pomoc i wsparcie. Szczególne ukłony dla Przemka i Michaela oraz osoby odpowiedzialnej za niebieskie wstążki (nie wiem kto to :?: ). Uważam, że wstążki były super.

 

Bardzo to przykre, że wszystko to musieliśmy robić w takich okolicznościach. Ale cóż, nie mamy na to wpływu i chociaż naszą obecnością i działaniem mogliśmy pięknie pożegnać Krzyśka oraz wspomóc Jego Rodzinę.

 

Sama uroczystość chwytała za serce. I nie było łatwo przez to przejść. Ale dobrze, że wszyscy się jakoś trzymaliśmy.

 

Pięknym gestem z Naszej strony był ryk silników Subaru. Naprawdę była to chwila, którą będę długo pamiętał.

 

Pytanie co możemy zrobić dalej? Na pewno dobrze wykorzystać zgromadzone (i wciąż gromadzone) środki. Zgodnie z procedurą którą przyjeliśmy, proszę Przemka o PW, kiedy i gdzie dokonujemy sprawdzenia finansów. Zróbmy to może Przemku w ciągu kilku następnych dni, o ile możesz.

 

Ja zbieram pieniądze dalej i będę się z nich rozliczał na bieżąco.

 

Raz jeszcze wielkie dzięki dla całej wspólnoty Subaru oraz pozostałych osób (Mitsumaniaki, Ford, kluby rajdowe...). Szacunek dla Was.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...