Skocz do zawartości

Czym się różnią- EUROPEJSKIE OD USOWATYCH


Kameleon 02

Rekomendowane odpowiedzi

Tak jak w pytaniu czym Wyłupiaste Sti "europejskie" różni się od "Nowego" Sti USA TYLKO niech nikt nie pisze że silnikiem :!:

 

Chodzi mi o zawieszenie koła itp. Pytam bo zamawiając części z USA cały czas sie zastanawiam czy będą pasowały i czy poza silnikiem i wygladem te samochody się róznią w taki sposób że np coś nie będzie pasowało?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nawet us model 2004 i 2005 różnią się w stosunku do siebie :lol:

 

ale od europejskiego na pewno bo w us:

- nie ma "plasticzków" (bocznych kierunkowskazów na błotnikach) - jedyny element po którym można odróżnić amerykańca no chyba że pozostawisz sobie świecące cały czas "pomarańczki" z przodu,

- są dużo mocniejsze światła z przodu, tzw. HID

- elektryczna przepustnica

- wtryski 480

- inne zawieszenie z przodu

- dccd (ma to SE i wr1)

- czarne tło zegarów

- pojemność :lol:

- wałki

- turbina VF39

- komputer

- jedzie od 2.800 obrotów, nisko zawieszony moment

- mocą i wartością momentu

- niższe spalanie - ale chyba nie o to chodzi w tej marce :wink:

- światła symetryczne

- super oponki na lato i wodę re070 potenza ale to podobno też ma europejczyk, głośne ale najlepsze na jakich kiedykolwiek czymkolwiek jeździłem,

- inny "design" felg alu

- przede wszystkim ceną - 32.000 USD w salonie :shock: używane w dobrym stanie od 20.000 USD w górę,

 

to z głowy, mam więcej technicznych danych ale teraz córa chce układać klocki więc dopiszę resztę jak odnajdę pełną specyfikację, zresztą tak jak napisano powyżej, już kiedyś był podobny temat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

komfortowo :lol: przez pierwsze dni obawiałem się o wstrząs mózgu ale można sie przyzwyczaić, teraz wydaje mi się w sam raz na polskie dziury, sztywno ale nie taczka,

felgi 17/8 nie wiem czy taki sam rozstaw śrub, nie sprawdzałem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja ci dam podróbę :wink: , czystej krwi porządne subaruso made in japan, specjalnie nie robią na europę bo kto by kupił 2.0 za kilkanaście czy kilkadziesiąt procent więcej piniendzy, tylko kolekcjoner jakiś :wink:

 

kicha z częściami - nie powiedziałbym, kurier działa przez ocean i jest tam delikatnie mówiąc - trochę taniej :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kameleon, zanim zamowisz cokolwiek to najpierw wyslij maila z zapytaniem do sklepu czy czesci beda pasowaly do twojego auta. Podaj w mailu VIN, to bedziesz mial pewnosc ze dostaniecz to co potrzebujesz. Trzeba jeszcze pamietac ze w stanach podajac rocznik, nie uzywa sie daty produkcji lecz rocznik modelu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- czarne tło zegarów

-

 

i czerwone podświetlenie 8) i jednocześnie predkościomierz w milach :P 8)

 

Oz, takie zegary będe ściągał z USA, tylko nie mam pewności czy będą pracowały w wrx-ie? A żaden sklep nie raczył mi odpowiedzieć na email :roll: A może Tysię orientujesz czy to zabangla?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

marcin - obawiam się że nie będą działać bo steruje nimi komp który jest inny u ciebie, ale głowy sobie nie dam uciąć :D jest mała szansa że będzie je można podpiąć na jakimś "pająku kablowym" made in poland :wink: ale nie wiem czy jest sens ryzykować, up to you

 

Waldemarze :wink: - ciekawe czy dałoby sie wtedy wytłumaczyć przekroczenie prędkości brakiem widoczności zegarów w wywiadzie z suszarką krzakową :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

marcin - obawiam się że nie będą działać bo steruje nimi komp który jest inny u ciebie, ale głowy sobie nie dam uciąć :D jest mała szansa że będzie je można podpiąć na jakimś "pająku kablowym" made in poland :wink: ale nie wiem czy jest sens ryzykować, up to you

 

To mnie zmartwiłeś :cry: no ale jeszcze nie tracę nadziei...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Waldemarze :wink: - ciekawe czy dałoby sie wtedy wytłumaczyć przekroczenie prędkości brakiem widoczności zegarów w wywiadzie z suszarką krzakową :D

 

 

Mie osobiscie zegary przeszkadzajo i mie rozpraszajo. Ja kce czarna, podswietlane na czano. U mie ma byc podwietlona popielniczka, i tu sie bede upieral przy jarzyniowce.

 

Mamusia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- niższe spalanie - ale chyba nie o to chodzi w tej

:shock:

stwierdzasz tak na podstawie wlasnych porownan eu i us ??????

 

pzdr,

abt

 

tak, średnie spalanie niższe o ok. 20-30 proc.

 

a ile pali ci w miescie, przy normalnej jezdzie.

czyli bez szalenst, ani wleczenia sie przepisowego...

 

pzdr,

abt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...