Skocz do zawartości

Subaru Dex - nowość, co o niej myślicie?


mbijos

Rekomendowane odpowiedzi

Mnie zamórowało jak zobaczyłem zdjęcie na Onecie... Nowe autko, niwa klasa w Subaru, nowa cena... Wklejam artykuł z Onetu:

 

Jeszcze brzydszy od Imprezy…

 

Ktokolwiek myślał, że pięciodrzwiowe wcielenie Subaru Imprezy nie jest urodziwe, powinien wybrać się do salonu i obejrzeć model Dex - pięciodrzwiowego microvana z sześcioma gwiazdami na masce…

 

Samochód to nic innego, niż Daihatsu Materia albo Toyota bB z innym znaczkiem. Oczywiście Dex otrzymał kilka detali identyfikujących go z wizerunkiem marki – m.in. chromowany grill, który nawiązuje do atrap chłodnic znanych z Forestera oraz Tribeca.

 

W Dexie nie sposób znaleźć sportowych genów Subaru. Pod maską pracuje niezbyt mocny silnik 1.3, który jest obligatoryjnie zestawiany z 4-biegowym automatem. Na pocieszenie nabywca może wybierać między napędem na przednią lub obie osie.

 

Jedyną atrakcją w niezbyt efektownie stylizowanej kabinie jest elegancka kierownica firmy Momo.

 

Największą zaletą auta jest cena. Na rodzimym rynku kosztuje niecałe 30 000 PLN.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

IMO to marka, która w swojej ofercie nie ma nic ciekawego
Młodzież nie pamięta ale swego czasu Daihatsu Charade to było coś w naszym kraju :idea:

 

szczególnie charade GT :mrgreen:

 

auto na pewno nie trafi na nasz rynek, myślę, że w ogóle do EU nie trafi.

 

rzeczywiście w Japonii większość aut tak wygląda, więc dla nich to pewnie samochód roku :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

IMO to marka, która w swojej ofercie nie ma nic ciekawego
Młodzież nie pamięta ale swego czasu Daihatsu Charade to było coś w naszym kraju :idea:

 

Ja tam jestem super-młodzież i pamiętam :mrgreen:

Wujek miał taką z 8 lat temu. Mimo że już wtedy to był samochód wiekowy, to jednak miał coś w sobie i go lubiłem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...