Skocz do zawartości

Grand Prix Adrenalina 2008-11-19 Rajd Nocny


orzi

Rekomendowane odpowiedzi

Wyjrzałem za okno i wybrałem jednak wieczór przy piwku i ciepłe łóżeczko :twisted:

 

troche żałuje ale biorąc pod uwagę ze coś mnie choróbsko rozkłada to wczoraj na 100 % bym sie ostro doprawił, a w piątek parapetówka u kumpla i nie mogłem sobie na to pozwolic :mrgreen:

 

Blue/Polini podobno wyjeliście główny wazon na imprezie. Brawo :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polini dzięki wielkie za godne zastępstwo, no może brakowało Ci spódniczki Sparco czy białych kozaczków ale ogarnąłeś temat jak należy :wink: i nie zawaham się użyć Cię jeszcze w przyszłości.

Z największą przyjemnością. Polecam się na przyszłość. :)

 

Pierwszy taki mój rajd na prawym i z miejsca pierwsze miejsce, dobrze wróży. :wink: Dwa wazony stoją w pokoju. :cool:

 

Aga, Blue - dzięki! :)

 

[ Dodano: Czw Lis 20, 2008 10:02 pm ]

PS Jakieś zdjęcia ktoś ma? Gdzieś są? Będą? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS Jakieś zdjęcia ktoś ma? Gdzieś są? Będą?

 

Będą na sytronie AK Centrum, dostaniesz płytkę :wink:

 

[ Dodano: Pią Lis 21, 2008 10:07 am ]

Chyba coś nie do końca z tą organizacją bo nie udało mi się nawet trafić na miejsce zawodów

 

Marcin, winy upatrywałabym nie w organizacji a w Twoim braku orientacji w nocy :wink:

Gdzieś się podziewał mega drifterze? :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DODANO 20.11

Dziękuję wiernym kibicom (Monika, X-bike Bryku i JurekP) za dopingowanie wczoraj w tych trudnych warunkach. Wiało, padało i było niemiłosiernie ślisko. Mieliśmy ciekawy dobór opon (RE070), ale ile za to było zabawy. Rajd fajny, próby całkiem ciekawe, zwłaszcza te na Żeraniu. Szkoda, że więcej osób z forum nie wystartowało. Największe podziękowania należą się mojemu "zastępczemu" pilotowi Poliniemu - pierwszy raz, ale wszystko ogarnięte tip-top.

 

P.S. Pozdrowienia dla kolegi z imprezy ZS***** - pechowy dzień mieliście wczoraj :cry:

czytałam tego posta dziesiątki razy..dziś ma dla mnie tak inne znaczenie. To ja Ci Krzysiu dziękuje...za wszystko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...

DODANO 20.11

Dziękuję wiernym kibicom (Monika, X-bike Bryku i JurekP) za dopingowanie wczoraj w tych trudnych warunkach. Wiało, padało i było niemiłosiernie ślisko. Mieliśmy ciekawy dobór opon (RE070), ale ile za to było zabawy. Rajd fajny, próby całkiem ciekawe, zwłaszcza te na Żeraniu. Szkoda, że więcej osób z forum nie wystartowało. Największe podziękowania należą się mojemu "zastępczemu" pilotowi Poliniemu - pierwszy raz, ale wszystko ogarnięte tip-top.

 

P.S. Pozdrowienia dla kolegi z imprezy ZS***** - pechowy dzień mieliście wczoraj :cry:

czytałam tego posta dziesiątki razy..dziś ma dla mnie tak inne znaczenie. To ja Ci Krzysiu dziękuje...za wszystko.

I ja znów to przeczytałem. Po roku. Tak, właśnie mija rok od tego feralnego dnia. :sad:

 

Krzysiek, pamiętam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...