Skocz do zawartości

Grand Prix Adrenalina 2008-11-19 Rajd Nocny


orzi

Rekomendowane odpowiedzi

Podabno opona Ci strzeliła w drodze powrotnej z Cyny przy 140 pewnie z przodu i z powodu brzucha bo ja też mam sporego i to w R050. Powiedz jak było?

 

Fakt, strzeliła i przyznam szczerze, że jeszcze nigdy tak szybko się nie spociłem a następnie zmroziłem. Nie wiem czy miałem jakiegoś brzucha? Wiem tylko, że opona była jeżdżona przez jeden sezon (nie przeze mnie) i wyglądała (jak wszystkie trzy, które mi zostały) na dobrą. Ogólnie miałem farta, że jechałem lewym pasem, na prawym akurat nikogo nie było (strzelił mi prawy przód) i do tego wszystkiego ktoś miał bardzo szeroki podjazd do domu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i do tego wszystkiego ktoś miał bardzo szeroki podjazd do domu.

 

i niespodziewanego gościa :wink:

 

Zgłoszenie poszło, kto jeszcze? Jabar, Przemeq i inni zapisywać się migiem. Trzeba siłą rozpędu kolejnego spota strzelić

1. m.wrc

2. berlin

3. beben

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chlopaki.z calym szacunkiem ale ten ,,rajd,,to straszna kicha.jechalem to 2 lata temu.to nawet nie kjs tylko ....no amatorka i rozwalanie auta.z calym szacunkiem do organizatora...szkoda auta i snu.powaznie.no ale sami zobaczycie.

nie polecaam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po wczorajszej rozmowie z córką nie widze swojego startu najlepiej , ale to kobieta to przecież może zmienic zdanie.

Po co wam zimówki jeżeli będzie kostka , asfalt i beton to nawet jak minimalnie spadnie śnieg to tylko letnie i najlepiej R050 bo używek lepszych nie ma. M.wrc jak potrzebujesz to mam dobre zimówki (Continentale) do pożyczenia na Adrenalinę 205/50 R17.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chlopaki.z calym szacunkiem ale ten ,,rajd,,to straszna kicha.jechalem to 2 lata temu.to nawet nie kjs tylko ....no amatorka i rozwalanie auta.z calym szacunkiem do organizatora...szkoda auta i snu.powaznie.no ale sami zobaczycie.

nie polecaam

 

to dość częsty widok na tych kjsach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to daj mi znac czy jedziesz, ja przelew juz puściłem. numery mamy obok siebie (przynajmniej tak mówiłem) byłaby okazja troche pogadac

 

Postaram się jechać ale jest taki problem, że o 16.00 mam ostatnie spotkanie, które potrwa godzinę. Potem muszę dojechać do Janek, zmienić 4 gumy i przyjechać na 19 do centrum... Może być ciężko...

 

M.wrc jak potrzebujesz to mam dobre zimówki (Continentale) do pożyczenia na Adrenalinę 205/50 R17.

 

Dzięki, ale zdecyduje się jechać na r888 prawie łysych, (poza tym mam tylko jakieś slicki), a zimówki (dwie) wezmę na do bagażnika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

krzysiek no co by nie gadac.oczywiscie ze jest wiele odcinkow na kjsach fajnych.no ale nie powiesz mi ze wiekszosc nie rozwala auta w sposob straszliwy.nie bede wymienial ktorych bo nie ma sensu.zreszta sam wiesz o co chodzi.jak robilem licencje to mowiac szczerze bylem przerazony po czy jezdze swoim (wtedy nowym subaru).przysiegam ze odcinki Pezetmotu sa o niebo mniej rozwalajace kazde auto w porownaniu do kjs

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to dość częsty widok na tych kjsach.

 

A które oglądałeś w tym roku?

 

kilka ich było na żywo czy na klipach więc jakieś odniesienie mam. I nie mówie tylko o tym sezonie ale zeszłych również. Generalnie na ak-centrum najcześciej można zaobserwować pachołkolandię. Spójrz jak na CSP próbe układa Centrum a jak Szymoon w ak-polskim. KJSy tego drugiego klubu dla mnie są zdecydowanie lepsze, próby bardziej oesowe, obsada na ogół lepsza i większe widowisko. Nie mówie, że ak-centurm nie umie zrobić dobrego kjsu, bo na takich też bywałem. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie na ak-centrum najcześciej można zaobserwować pachołkolandię

 

Tutaj pozwolę sobie się nie zgodzić. W tym roku Legionowo, Mińsk i Mazowieckie szutry były rewelacyjne. Pachołków właściwie brak. Z kolei Polski popisał się moim zdaniem na Jesieni i Lecie ale już taka Kalwaria np. była jednym wielkim słupkiem.

 

DODANO 20.11

Dziękuję wiernym kibicom (Monika, X-bike Bryku i JurekP) za dopingowanie wczoraj w tych trudnych warunkach. Wiało, padało i było niemiłosiernie ślisko. Mieliśmy ciekawy dobór opon (RE070), ale ile za to było zabawy. Rajd fajny, próby całkiem ciekawe, zwłaszcza te na Żeraniu. Szkoda, że więcej osób z forum nie wystartowało. Największe podziękowania należą się mojemu "zastępczemu" pilotowi Poliniemu - pierwszy raz, ale wszystko ogarnięte tip-top.

 

P.S. Pozdrowienia dla kolegi z imprezy ZS***** - pechowy dzień mieliście wczoraj :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rajd fajny, próby całkiem ciekawe, zwłaszcza te na Żeraniu. Szkoda, że więcej osób z forum nie wystartowało.

 

czy wszystkie próby wyglądały tak jak ta pod stadionem? tzn wielka ilość pachołków na placu?

 

Pozdrowienia dla kolegi z imprezy ZS***** - pechowy dzień mieliście wczoraj :cry:

cóż to się imprezce stało?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Największe podziękowania należą się mojemu "zastępczemu" pilotowi Poliniemu - pierwszy raz, ale wszystko ogarnięte tip-top.

Nie ma za co, cała przyjemność po mojej stronie. Bardzo się cieszę że mogłem z Tobą pojechać, ubawiłem się i umęczyłem po całości. :twisted:

 

Było bardzo fajnie, ale dość ciężko. Zimno, deszcz, wiało, ciemno, dziurawe próby ale Blue ogarnął wyśmienicie. :grin: Oprócz jednej dziury na Żeraniu na której coś rąbnęło - było SUPER! :)

 

Czekamy na wyniki. :cool: Będą dobre. :cool:

 

Pozdro dla spotkanych znajomych. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...