Skocz do zawartości

motory a subaru


termit

Rekomendowane odpowiedzi

Ja się przyznam... skuterom nie macham :roll: sorry Michał, Maciek i cała reszta :razz:

Ożesz Ty :mrgreen: Jeżeli tu chodzi o mnie, to się przyzwyczaiłem że nikt pierwszy mi nie macha :wink: Ja też skuterom nie macham :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 134
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 4 tygodnie później...

do tej pory nie wiem jak sprawdzic stan oleju ale to szczegol :mrgreen:

zle sie prowadzi tylne kolo przy dolku jak siedzenie idzie w dol czuje jakby tylne kolo jechalo po trelince. watpie czy to amorek jak sugeruje znajomy bo chociaz jest juz kiepski to jeszcze po innych szczegolnych zachowaniach wydaje mi sie ze to moze byc cos innego.

no i jeszcze powiedzcie gdzie tanoi i dobrze wyremontowac huske te610 95 bo z nia to juz wogole meksyk. a wszystko najlepiej w mojej okolicy :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

stan oleju w X1 to chyba standardowo/Buellowo :wink: : sprzet na boczną podstawkę, odkręcic miareczke w wachaczu /w przedniej jego części u góry/ i tyle. Tam jest jakos malo pomiedzy min a max - 0,1l???

Co do prowadzenia, to tak opisujesz, ze nie mam pojecia o co kaman.

 

[ Dodano: Czw Sty 22, 2009 12:28 am ]

tak jeszcze w temacie owego efektu tarki: sprawdzilbym napięcie wstępne pasa napędowego i jezeli kupowales uzywanego bolida policzył zęby. Nie wiem jaki masz rocznik, ale tam jest chyba 128 a moze ktos zalozyl od Sportstera 125 /cyferek nie jestem pewien/.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe a może to poprostu słynne "good vibrations"? w końcu silnik to pochodna z HD?

PZDR!

 

PS: czy Wy tez juz nie możecie doczekać sie wiosny? kurcze nie jeździłem od 5 tygodni i juz mnie nosi.. :(

Pozytywne, że za oknem mam teraz niewielki bo niewielki ale zwsze to plus i po śniegu już w zasadzie nie ma śladu a weekend już niedługo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie, póki co było czym i na czym się pobawić.

Do moto mnie nie ciągnie, bo aura nie nastraja pozytywnie :roll:

, ale zaraz dojdą ciuszki i nie ma bata, żebym nie wyskoczył... bez względu na pogodę :twisted:

 

Serwis - za chwileczkę :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam śmigałem po śniegu :razz: Teraz na dniach będę remontował silnik, żeby na wiosnę już w 100% był sprawny :twisted:

domyslam się że po śniegu to i owszem ale katasz bzylem a nie kocurem? jakoś sobie nie wyobrażam śmigać po śniegu bez wielokrotnego glebowania VFRką... nie ta waga , nie ten temperament silnika... Za czasów jak miałem pojazdy z silnikami 50ccm też zimą czasami jeździłem... ale one ważyły po 50-60kg a nie 244kg i miały do 9 kucyków a nie 110 koni.

PZDR!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasne że nie kotem. Yamahą prawie w ogóle nie jeżdżę, więc o śniegu nawet nie myślę :wink: W dodatku ostatnio urwała się prawa połówka kierownicy :shock: więc spokojnie zapadła w sen zimowy :razz: NRG waży ok 80-90kg więc nie tak strasznie wiele, a co do mocy, nie mam pojęcia ile może mieć km. Chciałem go kiedyś sprawdzić na hamowni, ale nie mam w pobliżu nic takiego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tym pasem to moze byc jakis trop. wymienialem na nowy i mam od sportstera ale napiecie jest dobre luzowalem zreszta i napinalem zeby to wykluczyc. Trzeba pamietac ze to x1 nie xb :mrgreen: no i olej w nim siedzi pod siedzeniem :mrgreen: ale moze te pasy sie w jakis sposob roznia musze sie dowiedziec. pisalem najprosciej jak mozna :mrgreen: wpadam w dolek motor przysiada za zawieszeniu pojawia sie efekt na tylnym kole.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eee, to masz wybrakowany jakis ten model :mrgreen:

nie jestem biegły w temacie pasów do Sportstera, ale cos mi majaczy, ze normalnie jest 125 zębów z tylnym kolkiem 55 i 128 z 61.

W buellu jest bodajze ten dłuższy 128/ale nie wiem w ktorych modelach, w XB9S/R to nawet 155 wystepowaly/ - moze tu jest lipa. Z tego co pamietam procedure napinania pasa w HD to on jest tam dowalony bardzo konkretnie i luz ma niewielki. Roznica 3 zebow to sporo i z montazem bylby pewnie stres. Zaznaczam, ze sie z tego nie doktoryzowalem i o buellu wiem niewiele.

Zresztą te motocykle są mi ideologicznie obce wiec wole pogadac o pasach Prodrive czy Sparco :cool: ew. strokerze do Hayki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dawno już nie odpalałem CRF'a :roll:

Kumple zadzwonili i nie musieli w zasadzie mnie namawiać... tylko Maciek może się obrazić, bo właśnie nie jestem na jego i Marty ślubie, sorry PSYCHO.

(trochę się pogubiliśmy, w lesie dosyć biało i ścieżki nie wyglądały tak samo... to w ramach tłumaczenia się :roll: )

Muszę przyznać, że skuter śnieżny lepiej się trzyma na lodzie i śniegu niż motocykl na zwykłych oponach.

Na nieubitych ścieżkach jest super, ale jadąc po wyślizganej przez samochody drodze można wywinąć orła w każdej chwili. Raz zatrzymałem się na śliskim fragmencie jezdni i wcisnąłem sprzęgło - koło dalej się kręciło :lol: Zaliczyłem kilka fajnych gleb, ale nikt się ich dzisiaj nie ustrzegł...

bartmp7.th.jpg mikdl1.th.jpgrelvv9.th.jpg placej8.th.jpg pitbom0.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak :P

To taki "sleeper" heheheheh :D

 

A tak na serio to nie jest oryginalne malowanie, wydaje mi się też, że coś z czachą było kombinowane - kto wie czy nie ma np. lampy od RSki ;)

Na pewno były jakieś drobne przygody, bo moto z 1991r. i ma nakulane 73 tys. km, ale jeździ nieźle i co najważniejsze jest proste :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Dzisiejszy wypad był, jak zwykle :cool: , MEGA :lol:

tzn. buty mi przemokły, ale co zrobić? celnicy kasę dostali, poczta paczkę też, a ja ciuchów nadal nie mam :roll: może w przyszłym tygodniu...?

 

Gleb mało, fanu mnóstwo, a oprócz tego piknik :shock: :wink: i mały serwis.

 

mo11.th.jpg mo22.th.jpg mo33.th.jpg

mo44.th.jpg mo55.th.jpg mo66.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wy tu gadu gadu o zimie, a ja już jestem myślami ku wiośnie.

Owszem, na skuter śnieżny miałam chrapkę, ale jakoś zabrakło ku temu okazji.

Myślę już o wodnych sprzętach, pędzie wiatru i rozbryzgach wody :smile: . Aż chce się krzyknąć IIIIIhaaaaa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm a w szczecinie od niedzieli odwilż... śniegu coraz mniej i na drogach nawet juz dość przyczepnie sie robi. Jak tak dalej pójdzie to kto wie może na weekend uda się wreszcie wyprowadzić VFRkę na jakiś spacerek?

rety jak ja dawno już nie śmigałem :(

PZDR!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...