Skocz do zawartości

Wesołych Świąt :)


WRC fan

Rekomendowane odpowiedzi

i ja Wam zycze wszystkiego naj naj naj najlepsiejszego - a poza tym coby Przemeq pozostal kudlaty, vert wlochaty a mati, no coz ........ zlosliwy :twisted:

 

I adamusmax, żeby pozostał max... :mrgreen:

 

Owocku, zebys pozostal taki fajny jak zawsze :mrgreen: i zebys zawsze sie podobal Przemeq owi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja każdego roku wysyłam ludziom życzenia wszystkiego najlepszego, prezentów,

spokoju, Mikołaja z pełnym worem i takie tam pierdy.

 

W tym roku obdzielam wszystkich chorobami (tak dla jajec) :lol: .

Życzę zatem Wam wszystkim: dożywotniej biegunki, krost na twarzy i bolących zębów,

jakiegoś swędzącego gówna pomiedzy palcami u nóg, opryszczki na ustach (także latem),

permanętnej zgagi. A dodam do tego jeszcze przewlekłą czkawkę :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

 

P.S. I jeszcze, bo bym zapomniał - żebyście musieli jakimś dekretem oddać Wasze fury :cry:

miłościwie panujacemu nam rządowi, no wiecie Lepper, Giertych, Wierzejski... :lol::mrgreen::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponieważ lada moment wybywam, więc już świątecznie życzę tu wszystkim uśmiechniętych karpi, niepraktycznych prezentów (innych nie ma, więc te albo wcale! :twisted: ), umiarkowanego obżarstwa, znaczniej mniej umiarkowanego opilstwa, czyli jednym słowem udanych świąt! :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponieważ lada moment wybywam

 

Jarek mam nowe sprzęgło, więc całe święta spędzi na upalaniu i straszeniu staruszek na zebrach :mrgreen:

 

Wesołych i smacznej choinki. Tak też mię cuś wzięło na święta chociaż śniegu nima. Ale to był dobry rok, kolejny spędzony w zacnym gronie pojebów wszelkiej maści. Co do życzeń-> sami je sobie wymyślcie i tego Wam życzę Łosie :P:)

 

 

MChaHNY :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo jak do Szwajcarii, to pamiętaj, że tam staruszki mają komórki, a mandat można dostać na podstawie informacji przekazanej policji przez innych użytkowników drogi. Czyli tzw. donosu :twisted:.

 

Tak wiem... kto to niedawno tak tą Szwajcarię wychwalał.... zaraz....czy nie Gal? No ale nic dziwnego, w sumie te same pokolenie co te tam z komórkami... :twisted:

 

 

Na szczęscie jadę nieco bliżej, tylko do Austrii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dokąd Jarek jedziesz?

 

Bo jak do Szwajcarii, to pamiętaj, że tam staruszki mają komórki, a mandat można dostać na podstawie informacji przekazanej policji przez innych użytkowników drogi. Czyli tzw. donosu :twisted:.

 

nie tylko w szwajcarii, jadac w tym roku na rajd finlandii, musielismy sie troche spieszyc na prom i w estoni ktos uprzejmy zadzwonil, policja wyjechala dogonila nas i zatrzymala

 

w estoni za jazde ok 170 na 90 dostaje sie:

1. 1500eu

2. 40 dni aresztu

3. zabranie prawa jazdy

 

i to nie jest do wyboru tylko pakiet

 

na szczescie sie zlitowali, ze na rajd jedziemy i skonczylo sie na 400eu

 

W POLSCE TEZ JUZ PONOC DZWONIA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo jak do Szwajcarii, to pamiętaj, że tam staruszki mają komórki, a mandat można dostać na podstawie informacji przekazanej policji przez innych użytkowników drogi. Czyli tzw. donosu :twisted:.

 

Ech Szwajcaria...

 

Ale z autopsji wiem, że święta sa tam jeszcze bardziej nudne niż u nas... o sylwestrze nie wspominając...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...