Skocz do zawartości

Upalanko??


Buffy22

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 445
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Mogło być o 17 drygie upalanko, ale tylko2 chętnych było :P

 

Jeszcze Bugi dojechał o 17, a tu nic... :razz:

Po zdjęciach widać, że działo się, oj, działo....

Mam nadzieję, że następnym razem szczęście dopisze i dołączę do grona upalaczy.

 

Niniejszym dopisuję się do listy na 9.11. :cool:

 

P.S. super fotki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja też coś od siebie dodam :-) byłem dzisiaj na w/w placyku - Baaardzo fajna zabawa! Buffy22, dzięki za cenne wskazówki i oczywiście wielkie podziękowania dla AL'a! Nic tak nie cieszy oka jak "burza piaskowa" we wstecznym lusterku... poczułem się jakbym cofnął się do lat młodzieńczych kiedy to człowiek składał się w większości z hormonów ;-) Nareszcie zrozumiałem do czego jest ta wajcha pod udem... ;)

 

A tak bardziej poważnie - szuterek pierwsza klasa IMHO znacznie fajniej niż na asfalcie... Pyzo, Veni, vidi... czaczej nie vici twoje miejsce... faktycznie myślę, że Andrzej powinien nazywać wycinki w krzakach imieniem ich twórców... ja też mam już tam "swoją alejke" ;-)

 

Pozdrawiam i polecam wszystkim!

 

mc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja też coś od siebie dodam :-) byłem dzisiaj na w/w placyku - Baaardzo fajna zabawa! Buffy22, dzięki za cenne wskazówki i oczywiście wielkie podziękowania dla AL'a! Nic tak nie cieszy oka jak "burza piaskowa" we wstecznym lusterku... poczułem się jakbym cofnął się do lat młodzieńczych kiedy to człowiek składał się w większości z hormonów ;-) Nareszcie zrozumiałem do czego jest ta wajcha pod udem... ;)

 

A tak bardziej poważnie - szuterek pierwsza klasa IMHO znacznie fajniej niż na asfalcie... Pyzo, Veni, vidi... czaczej nie vici twoje miejsce... faktycznie myślę, że Andrzej powinien nazywać wycinki w krzakach imieniem ich twórców... ja też mam już tam "swoją alejke" ;-)

 

Pozdrawiam i polecam wszystkim!

 

mc

 

Też cię pozdrawiam i dzięki za kawę :P:mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...