Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Dzisiaj zawitałem na parę godzin do Wrocka i od razu spotkałem kilka Subarynek więc przesyłam pozdrowienia dla kierowców:

- niebieskiejgo GT kombi spotkanej na krzyżówce ul. Żmigrodzkiej i Obornickiej ok 11,07

- niebieskiego STi "okularnika" KR 87... spotkanego chwile później na ul. Trzebnickiej

- zielonego Forysia DW 66... spotkanego przy Galerii Domionikańskiej ok 11.20

- i niebieskiego Kombiwara "okularnika" DW 43... spotkanego na trasie na Bielany Wrocławskie ok 11.50

 

Pzdr M;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja pozdrawiam kierownika niebieskiego GT-ka na złotych speedlinach, z dużym skrzydłem, świetnymi fotelami Recaro, niebieskimi chlapaczami i w ogóle wyglądającego na dofinansowanego, który stał dzisiaj wieczorem na Mielżyńskiego pod Okrąglakiem. Miał tablice SZY XXXX.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Dzisiaj zawitałem na parę godzin do Wrocka i od razu spotkałem kilka Subarynek więc przesyłam pozdrowienia dla kierowców:

- niebieskiejgo GT kombi spotkanej na krzyżówce ul. Żmigrodzkiej i Obornickiej ok 11,07

- niebieskiego STi "okularnika" KR 87... spotkanego chwile później na ul. Trzebnickiej

- zielonego Forysia DW 66... spotkanego przy Galerii Domionikańskiej ok 11.20

- i niebieskiego Kombiwara "okularnika" DW 43... spotkanego na trasie na Bielany Wrocławskie ok 11.50

 

Pzdr M

:mrgreen: hehe ja tez ich pozdrawiam , bo ich widzialem a kombi w okularach nawet dwa razy , plus srebrnego forysia i mame Witka :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No coż ja też sie z tym spotkałem. Poprostu nie wszyscy posiadacze Subarynek są na tym forum i nie wiedzą o co chodzi :cry:

 

No niestety... A na dokladke czesc z nich najwyrazniej nie jest zbyt inteligentna - w koncu nie trzeba byc na Forum, ani nie trzeba byc Einsteinem, zeby sie zorientowac, ze jesli mryga nam swiatlami / macha do nas osoba z samochodu tej samej marki (i nie jest to skoda, ani fiat, ani cokolwiek innego, czego na polskich drogach jezdzi 34834059834095834908509 sztuk) to pewnie chce pozdrowic "wspolmarkowicza" :roll:

 

Jak jezdze czasem cooperem, WSZYSCY spotkani cooperowcy (a przede wszystkim - cooperowki 8) ) mnie pozdrawiaja, albo odpowiadaja na pozdrowienia... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak jezdze czasem cooperem, WSZYSCY spotkani cooperowcy (a przede wszystkim - cooperowki ) mnie pozdrawiaja, albo odpowiadaja na pozdrowienia...

 

Buu a mnie nie ma kto pozdrawiać :-( No bo co właściciele Scorpio 2.9 24V???

 

A cale Forum subaru? Przeciez wszyscy znaja Twoj wozek... Rozmawialem tez na cwiartce na Bemowie z cwiartkowcami - tez kojarza. Takze - nie zalamuj sie :wink:

 

PS. Tylko fajnie by bylo, jakbys czasem wyjezdzal do miasta tym wozkiem, a nie tylko dawal co chwila Dzankowi robote :wink: :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A cale Forum subaru? Przeciez wszyscy znaja Twoj wozek... Rozmawialem tez na cwiartce na Bemowie z cwiartkowcami - tez kojarza. Takze - nie zalamuj sie

 

Jeszcze niktnieznajomy mnie nigdy nie pozdrowił :-(

 

 

PS. Tylko fajnie by bylo, jakbys czasem wyjezdzal do miasta tym wozkiem, a nie tylko dawal co chwila Dzankowi robote

 

Znajdź mi sponsora :-D

 

Póki co to po prostu czekam i czekam aż przyjdzie paczka :-(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przemeq, właściciele Imprez jeszcze są za zwyczaj inteligentni, że pozdrawiają, albo np. parkują koło drugiej (kilka razy mieliśmy taką sytuację). Z własnego doświadczenia wiem, że można być fanem marki nawet pojechać na Plejady i nie być na forum :mrgreen:

Dziwi mnie natomiast, że czasami Imprezy pozdrawiają właściciele motorów.

 

W koncu jestes wielokrotnym modertorem, a i w telewizorze byles... Cala Polska widziala :mrgreen:
Nie cała. Jest gdzieś może ten filmik ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to wiemy kto przy pierwszej możliwej okazji dostanie bana :mrgreen:
A co tak, źle Kuba wyszedł na tym filmie ? :wink: Z tym banem to chodzi Ci o mnie, o osobę, która poda linka czy o obie te osoby ? :wink:

 

P.S. Jeśli ktoś wie skąd można ten filmik pobrać to niech przynajmniej na GG napisze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam kierowce srebrnego Forestera XT KR9198... ktory stal za mna (zielony polonez z deskami na dachu :mrgreen: ) na swiatlach 3 swiatla przed Geantem i troche mu sie spieszylo bo ladnie wyrwal na przystanek autobusowy i z prawej mnie wyprzedzil i pognal sobie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...