Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Pozdrawiam Pana Marka Jackowskiego /Mannam/ który przemieszcza się po tym padole OBKiem..obiecał zajrzeć "do nas" w wolnej chwili 8)

 

..nie zebym sie czepial, ale jak p.M. Jackowski zobaczy "Mannam" to juz tu nie zagladnie....Raczej Maanam powinno byc...chyba ze to nie ten p. M. Jackowski...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla SeQa śmigającego w swym ładnym kombiwarze, przyuważonego dzisiaj w wielu miejscach. :mrgreen:

 

Kolejne pozdrowienia dla Mariusza przemykającego koło mnie w czarnym Subaru

i dla Wesołego spotkanego koło salonu :mrgreen:

 

Pozdrawiam jeszcze kierownika Forestera zaparkowanego koło Hali Ludowej i kierowcy zielono złotego OBK (lub Legacy) zaparkowanego w okolicach Hali targowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aflinta,

dzisiaj czy wczoraj? i o ktorej, bo mogła to być mo :mrgreen: ja stara, a ona ślepa jest i nie zawsze pozdrawia pomimo mojego uświadamiania.

 

Tego samego ranka co posta wpisywałem. Imprezka wydawała się wolnossąca a na tylnej kanapie chyba jakieś dziecko było, ale nie dam sobie głowy uciąć bo wszystko tylko przez lusterko widziałem, a na zwierzynieckiej trzeba się sprężać by z tramwajem się nie spotkać itp. jak się w retoryka skręca :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(ożesz w mordę, jak się nazywa to CH przy rondzie Babka?)

Zwanym inaczej rondem Radosława...... a to centrum to Arkadia........

 

Pozdrowienia dla kierownika WRX, który jechał dzisiaj około 22:40 ulicą Ostrobramską w Wawie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...