Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Kochaniutki, ja tam grasuję stale. Mam tam niedaleko jaskinię :mrgreen:.

 

Pozdrawiamy Cię razem z moją lepszą połową, która UWIELBIA białe subaraki i jej ochy i achy nad Twoim trwały aż do Dźwigowej, gdzie ją wiozłem. Na szczęście tam odebrała swoje Kawasaki, rozpoczęła sezon motocyklowy i to odwróciło jej uwagę od Twojego wozu :twisted:. Chociaż nie do końca, bo jak zobaczyła, że siedzę na forum, kazała Cię pozdrowić :twisted:.

 

No popatrz, a moja lepsza połowa się upiera że niebieski jest lepszy i że mi na mózg padło jak kupowałem białego. Może się zamienimy? :mrgreen: (samochodami oczywiście :!: :!: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdrowienia dla kierownika zlotego Outbacka diesel (dziwnie bylo zobaczyc jak podjezdza pod zrodelko z gnojowica :roll: ), z ktorym okolo 18.15 czynilismy sobie uprzejmosci z wpuszczaniem sie na drugi pas - na Wislostradzie przy Neste, a pozniej na Grota Roweckiego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdro dla kierowcy WRX-a '03-'05 spotkanego rano w Al. Solidarności w okolicach Żelaznej (było mruganie i kiwka) oraz WRX-a bug-eye spotkanego na Grzybowskiej - była kiwka, wpuszczenie, generalnie - "wielki świat, socjeta, homary, mineta" :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla nisko przelatującego i całkiem sympatycznie bulgoczącego srebrnego [?] Forka. Al. Jerozolimskie w stronę Ochoty, koło WKD przemknął prawym pasem około godziny 12:54 :smile:

Pozdrowienia dla srebrnej Imprezy oświniaczonej na czarno na zadzie widzianej na Chałubińskiego w stronę Mokotowa około 15:55 :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...