Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Pozdro dla kierownika Imprezy MY06 wolnego ssaka - kierownik nie "machaty", za to auto - okaz przedziwny - niebieskie z białym :shock: dachem...

moze od Adamskiego wyjechalo :mrgreen: :wink:

 

no i przy okazji pozdrowienia dla kierownika niebieskiego WRX 03-05 widzianego dzisiaj na Modlinskiej - kolo Fortu Piatek - okolo 20.20

Kierownika czarnego kombiwara MY 06 zaprakowanego w Forcie Piatek

Kierownika czarnego kombiwara MY 06 WX XXXXX widzianego tuz przy tymze samym Forcie - kolo 20.30

Pozdrawiaja cyklisci w czapeczkach Subaru :mgrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiwka dla zielonego turbo-Forka z poczatkow produkcji minietego dzis na raclawickiej, choc watpie, zeby tu zagladal - nie zauwazylem reakcji na spotkanie sie dwoch takich samych Forkow we Wroclawiu, a to przeciez nie lada wydarzenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to dziś pozdrówki dla (chyba) samych znajomych:

*kierownik srebrnego BugEye'a przyuważony około 19.30 na Belgradzkiej (podejrzenia kieruję w kierenku Norberta ukrywającego się pod nickiem nor-b )

*Dyrektor wraz z Małżonką (której łapka pomachała mi przez szyber :mrgreen: ) - spotkaliśmy się na skrzyżowaniu KEN/Belgradzka chwilkę przed 21.00

*Termit, który pohałasował w okolicach 21.15... na Belgradzkiej oczywiście :wink: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SMS od Adamusmaxa:

 

"Germanskocesarska gleba opanowana. Pozdrow wszystkich :mrgreen: "

 

a w wolnym tłumaczeniu - Adamusmax przepija właśnie w Wiedniu służbowe pieniądze, ale towarzystwo jest widocznie strasznie marne, skoro już zatęsknił za nami :wink: :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[Kierownika czarnego kombiwara MY 06 zaprakowanego w Forcie Piatek

Kierownika czarnego kombiwara MY 06 WX XXXXX widzianego tuz przy tymze samym Forcie - kolo 20.30]

 

 

Pumex, tego na rejestracji WX nie widziałam, ale do pierwszej pozdrawianej imprezy (na poznańskiej rejestracji) się przyznaję ;-) Odpozdrawiam nadal zaparkowana w Forcie Piontek :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[Kierownika czarnego kombiwara MY 06 zaprakowanego w Forcie Piatek

Kierownika czarnego kombiwara MY 06 WX XXXXX widzianego tuz przy tymze samym Forcie - kolo 20.30]

 

 

Pumex, tego na rejestracji WX nie widziałam, ale do pierwszej pozdrawianej imprezy (na poznańskiej rejestracji) się przyznaję ;-) Odpozdrawiam nadal zaparkowana w Forcie Piontek :-)

 

przyznam sie, ze nie zwrocilem uwagi na rejestracje lawirujac na parkingu rowerem. Zatem poprawiam na prawidlowy zapis: "pozdrowienia dla kierowniczki" :)

Szymon

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdrowienia dla niebieskiego wrx (06) z naleśnikiem WGM xxxxx zaparkowanego na Grójeckiej przy budynku urzędu dzielnicy w godzinach południowych oraz czarny wrx na blachach FZ często parkujący na Świętokrzyskiej w okolicach skrzyżowania z Emili Plater

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Specjalne pozdrowienia dla szefa mojego

Pachnie mi to lekką wazelinką :wink: :mrgreen:

 

dobra wazelinka nie jest zła :) ale to akurat nie ten case :)

 

przy okazji pozdrowienia dla Pani kierownik srebrnej zarurowanej do rajdow imprezy, z ktora to Pania wymienilismy kiwki przy rondzie onz:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...