Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

pzdr dla właściciela niebieskiego gt o blachach GA***** obklejonego naklejkami Prodrive, widzianego dziś (wczoraj :roll: ) około 23.30 na Statoilu przy Puławskiej

ta taryfa stojąca obok - czekała na mnie, a ta kobitka z burzą loków kupująca pół litra żołądkowej i sprite'a na stacji, to ja :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pzdr dla właściciela niebieskiego gt o blachach GA***** obklejonego naklejkami Prodrive, widzianego dziś (wczoraj :roll: ) około 23.30 na Statoilu przy Puławskiej

ta taryfa stojąca obok - czekała na mnie, a ta kobitka z burzą loków kupująca pół litra żołądkowej i sprite'a na stacji, to ja :mrgreen:

 

niebieskiego GTka GA***** ma Gracowy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od pewnego czasu widuję przez okno srebrną Imprezę. Parkuje pod blokiem przy Grzybowskiej.

To ktoś stąd? Pozdrawiam.

 

Przy okazji pozdrawiam Kierowniczkę niebieskiej Hondy Civic, która dziś około 12:00 nieźle śmigała z placu Bankowego do centrum…a ja za nią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niebieskiego GTka GA***** ma Gracowy ;)

 

może to i był gietek Gracowego, a sam właściciel stał za mną w kolejce do kasy... :roll: moja spostrzegawczość była mocno nadwyrężona dzięki kilku spożytym wcześniej mojito :oops::twisted:

 

jak mial blond czupryne to Grac :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...